כולם

שוב אני אומרת אתה צודק!!!!!!!!!!!!

ולמי שאמר לך שאתה סנוב וכאלה אז אין מה לעשות אנשים לפעמים מתים מקנאה!חחח..ולי אין העדפות אני אוהבת את כל השחקנים ומעריצה אותם!!..ולפי דעתי מי שאמר לך שאתה סנוב אז כנראה דיבר על תומר לא על אדם!כי אתה ממש לא כזה והעיניין שאתה כותב כאן מראה את זה!! !!!

מתה עליכם !!!

אין אין נפלנו על השחקנים הכי נפלאים שיש ! חחח זה אולי יישמע פלצני והכל , אבל רציני ! אם אתם מקדישים כל כך הרבה זמן לפורום הזה ולהודעות שלנו זה באמת ככה ! ודוגרי אם מישהו פה קילל אתכם זה ממש לא לעניין... חח אני רואה ת'הודעות ואשכרה אני רואה שאכפת לכם ממה שאומרים ואתם עונים , מגיבים ומשתדלים הכי שאפשר ! אז....תודה ! ממני באהבה לכל השחקנים הכי מקסימים שיש בעולם שירן

אדם..

רק רציתי לאמר לך..כאילו..רק פה אני יכולה לאמר לך את זה (חח)- ראיתי את הסרט "צעד קטן", ואתה משחק שם פשוט נפלא, שחקן מוכשר וחתיך לאללללה, משחק פשוט יוצא דופן..מאוד ריגשת והצחקת אותי בסרט :) אוהבת אותך

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח אדם חולה על ה"בהייי"שלך../images/Emo24.gif

וכל מה שרועי כתב באמת נכון
הפורום צריך להיות מקום שנעים להיות בו לנו ולשחקנים מקווה שמעכשיו יהיה קצת יותר נחמד כאן
בהיייי

לאדם לספיר רועי ולכולם...!! כנסוו..

אדם..רועי וספיר ובכלל כל מי שרואה את זה...!!! רועי אדם וספיר אתם ממש צודקים וגם רואים שכתבתם את זה מהלב... כי אתם באמת נעלביםםם.... זה לא הוגן איזה ילדים מגעילים יש בפורום הזההההה איך הם יכולים לקרוא לכם סנובייםם???? אתם הילדים הכי חמודים שיש...... אני מתה עליכםםםם(כולכםם) ואם אתם נכנסים לפורום \ לצ'אט ועונים אפילו לחלק ובכלל רק נכנסים לפורום זה אומר שאכפת לכם מהמעריצים שלכםםם.... ושאתם ממש ללאאא סנובים כי אם הייתם סנובים לא הייתם נכנסיםםם?!?!?!?!?!? טוב רק שתדעו שאני אף פעם לא כתבתי על זה שאתם סנובים..!! ותמיד כתבתי שאתם חמודייםם...!!! ואני מתה עלייכםםם ואל תכעסו כי באמת כמו שכתבו כל מי שכתב שאתם סנובים הם מקנאים!! בכםם...!!!! כי אתם מפוסמים ואתם מתוקים ויפיםם והכווולללל חחח... לפני שאני ייכתוב מגילה אני ייעצור פה...חחח... 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7 קנ**...!! אין עליכם יפיופיםםםםםםם........!!!!!!!!!!!

adi75000

New member
אדמוש!

באמת לא יפה! נעזור לך להתגבר על זה...! חחחח
חחממוודד!!!

בובה1231

New member
צודקקקק אדםם

מי שאמר לך שאתה סנוב שאתה יכול למות וזה תידעעעע זה מקנאהההה תתרגל כפרה ככה זהההה אנשים מקנאים!!!!!!!!!!!!! אתהההההה ילדד יפהההההההה!!!!!! ומי שמקלל אותךךךך מת ליהיותת כמוךךךך קיצרר אני חולהה עליךך מאמייי אתההה כוסון מילה שלי!!

ayeltush1

New member
הכל בא מיקנאה ואהבה עליכם השחקנים!

לשחקנים המושלמים של ראש גדול!!! עם מישהו מיקלל אותכם (השחקנים) תדעו שזה מיקנא שאותם לא אוהבים כמוכם הם מקנאים מה לעשותתתת!!(שימשיכו לקאנות חחחח)גם אני מקנאה בכם אבל אני בחיים לא יקלל אותכם כי אני אוהבת אותכם ועם מציפים אותכם תדעו שזה מאהבה ובלי כוונה להציק לכם אני אישית אוהבת את כולכם המוןהמוןהמוןהמוןהמון!!!!
אתם מקסימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!! יהונתן,ספיר,רועי,אדם,גור,שרון ומור אתה מושלמיםםםםםםם לאב יו איילת

shirel 1211

New member
לאדם, ספיר ורועי../images/Emo70.gif

אתם צודקים במאה אחוזים+
אתם בכלל לא סנובים ואם אחרים חושבים שאתם כן זו בעייה שלהם
אני לא נגד אף אחד, אבל אחי תמיד אומר: "תתייחסו למי ששווה יחס" אוהבת אתכם מאוד, שיראל

לכל השחקנים ולכל השאר

אל תתייחסו בכלל למה שרושמים לכם ...... ולכל השאר קלטו יש להם חיים הם לא חייבים להם שום דבר תגידו תודה בכלל שהם עוברים לבדוק הודעות פעם ביומיים הפורום הזה הוא בשבילכם ונחמד מצידם להשתתף בו גם אז יש לכם תלונות ????

adi75000

New member
../images/Emo41.gifרועייייייייייייי!!!!!!!!!!!../images/Emo41.gif

היי רועי מה קורה?

רועי נשמה=>>טינק פוסיטיב!!חח

תחשוב שאת כל זה הן עושות כי הן מ-ת-ו-ת עלייך ונורא נורא רוצות שתענה להן... עשית נכון..הסברת להן ומעכשיו אני מקווה שהן לא יהיו כאלה לחוצות שוב ויבינו..שאחרי הכל אתה בנאדם כמוו כולםם וגם לך יש זכות לנשום פה ושם... ושאתה לא צריך לענות גם להם אלא לכל שאר המוני המעריצות... אז עם יש ילדות או ילדים עקשנים תתעלם מהם=>>הם לא שווים את זה!!!!!
יו, שלומית!!

היייייי רועי!!!!!!!!!!!

אני חושבת שאתה אחלה שחקן!!!!!!!!!!!!! יש לי שאלה... זה הסדרה הראשונה שאתה משחק בה או לא??? ואם זו לא הראשונה אז מה הייתה הסדרה הראשונה שלך??? תווווווודה מראש...(אם תענה ואם לא...חחח) 340169978... אייסי

מיטלילי

New member
לרועי..

וואי רועי.. זה ממש יפה..ונוגע ללב במובן כלשהו.. מקווה שאחרים ילמדו משהו מזה..!! מקווה מאוד!!! ולמרות מה שרשמת עדיין לא ענית לי בפרטי בקשר למשו אז כשיהי לך זמן תענה לי בקשה!! תודה!!

בואנה אני פשוט בהלםםםםםם

איפה ראיתם דבר כזה?!?! איפה נוצר פורום לסידרה שהשחקנים כותבים בה כל יום?!?! אני פשוט בהלם לכל החשקנים שכותבים פה אתם פשוט מדהימים, קראתי את השירשור של רועי ולא האמנתיייייייייייייייייייייי אמאא אני בהלםםם אתם פשוט מקסימים דרך אגב הסידרה מעולהההה מור כפרה עליך את פשוט שווהההההה וריקרדו-בחיים לא הייתי מאמינה שאתה בן 18 אבל בועז הכי שביבון

היי רועי...../images/Emo13.gif../images/Emo20.gif

אמממ פתחתי לך אתר הוא די חדש ואין בו די חומר והייתי רוצה שתיכנס אליו ותגיב אם יהיה לך זמן...אם תוכל זה יהיה סבבה...תודה מראש! האתר

אתה ממש בנאדם טוב!

רועי אני באמת חושבת שזה נורא נורא חשוב לך שהמעיצים שאתה יושב בשבילם שעות כל יום ומאוחר מעוד בלילה וחשוב לך כל כך שהם אפילו לא יהיו עצובים לרגע זה ממש נחמד מצידך ולא רק שאתה שחן מוכשר בטירוף אתה גם בנאדם מזה טוב! רואים איך איכפת לך ואיך אתה מביע את זה ולא מתעצבן לשניה.....אין עלייך יוו אוהבת , שלומית

למעלה