כולם

וואי מה זה היה האגרוף הזה???אמאאא!!

ולחשוב שזה באמת פגע בךך.וזה..וואייייייייייייי...

רועיייי...

מה אתה אומר על זה שאמרו שאתה דומה לרן יצחקי... סתכל למעלה יש תמונה שלך ושלו..תשווה ותגיד לנו מה דעתך!!

shchr

New member
רועי אני אוהבת אותךךך

רועי ... עם ראית את ההודעה שלי בבקשה תעשה משהו בישבילי אפילו שאתה לא מכיר אותי בבקשה ... טוב... עם אתה יכול תכנס לי לאי סי קיו עם יש לך ....340711040 יש לי כמה שאלות לשאול ממש לא בקטע של להציק או משהו כזה ....

חחחח אנשים מצחיקים..

רועי מותק חחח אני חושבת אם אתה נהנה מכל הבנות פה שחולות עליך...חח בנות...תוותרו...אני חושבת שיש לו חברה...

לרועי!! תענה לי!!!!(חולה עלייך)../images/Emo23.gif

קודם כל!!!! אני חולה עלייך!!!! ודבר שניה איך זה לשחק עם אדם הירש? ובן כמה אתה? ואיפה אתה גר?

MIC1993

New member
לרועי

היי רועי אני מקווה שתקרא את זה יש לי משהו אחד להגיד לך: אני חולה עליך ואתה השחקן הכי מדהים בעולם!

MIC1993

New member
לרועי

היי רועי אני מקווה שתקרא את זה יש לי משהו אחד להגיד לך: אני חולה עליך ואתה השחקן הכי מדהים בעולם!

../images/Emo25.gifרועי!../images/Emo25.gif

רועיקוש מותק! אני חולה עליך! אבל אתה בכלל לא עונה להודעות! מה התאריך יום הולדת שלך? בן כמה אתה? יש לך אייסיקיו או מסנג'ר משו?? אוהבת אותך הכי בעולם!!!!

רויעיקושש...כנסססס

פתחתי עלייך ועל אדם קומונה ולא נכנסתת... http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=6646 כנס מאמיי ותגיבב בבקשההה.... ואני אוהבת אותך המוןןןןןן מושלם שלייי.... בבקשה תעני ליי וגם בפרטי... אוהבת אותך המוני: ספירושששששש.......

רק רציתי להגיד...

רועי רק רציתי להגיד לך שאתה כל כך חמודד!!! וחתייךך!!! אני מתפלאה שאתה פנוי.. יש מצב עוד שנתיים אני ילמד בתלמה ילין, אם יקבלו אותי.. ותעשה למסרים שלי כשיצא לך.. מתה עלייך!!

לרועיקוששש../images/Emo23.gif

היי ממצב? אני חולה עליך אתה כזה מ-ו-ש-ל-ם!!תענה לי פליז תכתוב לי באייסי 312-452-226 ביי ביי

רועי

בבקשה תן לי את האיי סי קיו שלך או את המסנג'ר תן לי אותם כאן או באיי סי קיו 195781397 או במסנג'ר [email protected] בבקשה ועדיף למסנג'ר כי לאיי סי קיו אני פחות מחובר

irenaaa

New member
לרועי ויינברג המושלם!!!!!!

קודם כל אתה שחקן מדהים!!!!!!!!!! רציתי לשאול מאיפה אתה בארץ?ומה זה הבית ספר שאתה לומד בו אמרו לי שיש שם משטר כמו בצבא שאם איחרתה או לא הגעתה צריך לקחת אישור מהמזכירות וגם אתה אמרתה שאתה לומד עד 9 בערב! לא קצת מוגזם ? זה לא מעמיס עליך יותר מידי??????? באהבה עצומה מאירנה!!!!!!

וווווואי...

בעזרת ה'...בעזרת ה'..אני עוברת לתלמה ילין בשנה הבאה..זה עוד הרבה זמן..אבל הזמן טססססססססס..

°°NaTaLi°°

New member
רועי כנס שניה

רועי איך זה שלא ראו בפרק שהאף שלך נשבר כל הפרק אני המומה לא הבנתי איך זה כול להיות חח?

למעלה