כולם

אביושה

New member
ראיתי שהאף שלו נשבררררררררר!!!

אוו מיי גגאאאאאדדדדדדדד! ראיתי את זה שאדם נתן לו את האגרוף מוקדים מדי או משו כזה,ואז נשבר לו האף ושניהם בכו כזההה שיואווווו:( ויום אחרי זה שמו לו פוווווול מייק אפ! חח

°°NaTaLi°°

New member
רועי כנס שניה

רועי איך זה שלא ראו בפרק שהאף שלך נשבר כל הפרק אני המומה לא הבנתי איך זה יכול להיות חח?

מגנוב1

New member
האם יש לך איסיקיו?

אחי יש לך איסיקיו? אני מת על "ראש גדול" ועם תוכל לתת לי מספר איסיקיו של משתתפי הסידרה!? icq:266262891

שרוןבל

New member
רועי רועי רועי רועי.....כנס בבקשה

שלום לך רועי היקר...חחחח טוב אז תיראה....במקום להתחיל עכשיו עם כל המחמאות אני ינסה פשוט להגיע לעניין כי אני בטוחה שאתה כבר מפוצץ במספיק כאלה (מחמאות)......אפשר? תודה..ידעתי שתסכים.... אוקיי ככה.... אני בת 14 וחודשיים ואני מממשש מממממש רוצה לדבר איתך...באייסי או במסנג'ר.... אה ויש לי גם שאלה....מאיפה אתה?? ואההה אהמממ אני מצפה לתשובה.....אה נא להתחשב אם תקרא תהודעה הזאת ותרצה לדבר....רשום זאת ואני אתן לך תאייסי שלי....תנקיו תנקיו....בהיי

שפיטל

New member
רועי כנס !!!!!../images/Emo99.gif

למה אתה לא עונה לי במסרים ?.... תענה לי!!!!........
ומה התאריך לידה שלך
.....

אביושה

New member
רועי אתה אולי זוכר אותי כנס בקשההה!

אתה זוכר בצילומים שדיברת עם איריס והיו עוד 3 בנות כזה שישבו שמה? אז זה היה רונה ענבר ואני:) ואני דיברתי איתך! איך ששאלו אותך אם יש לך אייסי המצאת שהוא לא עובד! חח ראו שהמצאת את זה על השניה...בנאדם קורע! אתה זוכר את רונה נכון? היא הייתה כל יום בצילומים מהבוקר...אני ישנתי:)

לרועי ויינברג!

פליייז אני לא רוצה להישמע יותר מידי מתלהבת או משו אז אני יגיד את זה רגיל... תן לי אייסי\אימייל\מסנג'ר משוו ליצור איתך קשר

למעלה