ככה נראים רחובות הולנד?

Alleycat74

New member
ירון אומר שזה שיר של להקה

מרוקאית... משהו כמו "חמאס חמאס כל היהודים צריכים למות בגז"... הבחור פשוט חוזר על המילים של השיר.

Fair game

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo207.gif

התלבטתי לא מעט אם לפרסם את זה אבל החלטתי שכן קבלתי תגובה ממשהיא בפורום גאווה בחו"ל אין לי מושג מה היא רוצה תשפטו בעצמכם

Alleycat74

New member
אני אומרת שטוב שיש לה את הפורום

שלה להתבטא בו ולנו יש את שלנו. שיבושם לה לחשוב מה שהיא חושבת. היא לא מכירה איש מאיתנו ולא ממש טרחה לקרוא דברים אחרים שכתבנו/אנחנו כותבים במקומות אחרים ברחבי הרשת. אי לכך פייר, יקירי, אל תיקח את זה קשה מדי. זה חלק מהמחיר שמשלמים על פורום ציבורי. אם היא מעוניינת לומר לנו בגלוי את דעתה היא מוזמנת לעשות שאת כאן, על דפי הפורום שלנו ולפנות אלינו ישירות. יחד עם זאת, כנראה שזה למטה מכבודה והיא בטח לא לקחה בחשבון שאתה תראה לנו את השרשור. אני הייתי קוראת לה "השתפנות" או "להיות חכם על קטנים" או פשוט "ללכלך מאחורי הכב" אבל זו רק אני ויכולת הביטוי ההולכת ויורדת שלי ככל שעולה רמת הגזענות שלי. אגב אילו הייתה הגברת המכובדה טורחת לקרוא קצת בפורום היא הייתה מגלה ש"הגזענים" שבינינו כלל אינם ישראלים שחיים בהולנד כי אם ישראלים ואף הולנדים מבטן ומלידה שחיים דווקא בישראל.... ושדווקא אלה מאיתנו שחיים בהולנד מודעים היטב לעובדת היותם מהגרים והם לא גזענים בכלל.

ayala26

New member
אין לי דעה על זה

אני לא מכירה אותו, אני לא יודעת אם הוא מייצג ואת מי וזה גם לא כל כך מעניין אותי. אני לא שונאת אף אחד ומוצאת שהתעסקות בשנאה רק מגבירה שנאה.

Fair game

New member
האבסורד הוא

שכתבתי הודעה שמזמינה אותם לבוא לבקר בפורום שלנו והתגובה שקבלתי בכלל לא קשורה... קצת מוזר היתי אומר

Alleycat74

New member
אילה הגיבה ליואל אבל פייר

קח בחשבון שלאנשים יש יבלות וכשדורכים עליהן זה כואב. אולי דרכת על יבלת שם כשהזכרת זכויות.... הבחורה שענתה לך חייתה (אולי עדיין) בהולנד...לך תדע מה היא חוותה שם. עזוב את זה... כי זה באמת לא שווה את הזמן שלך.

made in holland

New member
אולי את לא שונאת אבל

הבעיה היא גם לא איתך. הם אלה ששונאים וזה כן בעיה עם את רוצה או לא. גם אני נגד גיזנות, אלימות וכו וכו אבל המציות של היום המציות של ה איסלם וכל הקיצונים שלהם זה מציות של אלימות ושינא וכמה שאני לא משכים איתו ומדנגד לא הוא שם והוא משמאותי ומאות מסוכן (ניו יורק, לונדון, מדריד, אירק, ישראל) את צריכה עוד דוגמאות ואל תגידי שזה לא קשור ובככל לא אותו דבר זה יהיה מאות נאיבי. שום גם אני לא בעד

ayala26

New member
לא, אני לא זקוקה לעוד דוגמאות

הבנתי את הלך הרוח של הדוגמאות. אני לא בכלל נאיבית. אני חיה את המציאות ההולנדית יום יום והיא בכלל לא כמו שאתם מציגים אותה. אני חיה בהולנד ולא ב youtube.

made in holland

New member
גפ אני מהגר

אולי לא בהולנד אבל כן פא בארץ ועם אני הולך לסופר (כשגרתי בבית עליזר חדרה) ואני בטור לא רוסי רוצה לשעול משהו איפה איזשהו מוצר ואף אחד מהעובדים לא יכול לעזור לי כי הם לא מדברים עברית, אני חושב שממשלת הולנד עושה טוב עם כל הinburgerings projecten ומעניין מה תייתם אומרים עם אני נגיד לצורך הדוגמה היה אומר פה בישראל בפומבי דברים כאלה נגד ישראל או נגד ישראלים. מחר כל איתון היה מפרסם את התמונה שלי בעמוד 1 ובצדק. לא טוב לך ???? כך את המטוס הראשון מאיפה שבאת ועם זה לוקח יותר מ12 שאות כך רכבת לגרמניה ותטס משם doeiiiiiiiiii

ronnl

New member
זו אחת הסיבות לדעתי

אבל זו לא הסיבה היחידה לראייה של הדברים באופן אחר

מלפפiן

New member
../images/Emo2.gif מה זה???

אני עוזבת אותכם לבד כמה שעות וכבר מתחילים פה ריבים ובלגנים??? טוב אז אני רואה שכבר דנו פה הרבה בנושא, אני רק אוסיף שאני מצטרפת לאיילה ורון. ישנם הרבה מוסלמים פנטים פה כמו שיש הרבה מוסלמים "מערביים". אבל אני די מאשימה את החברה ההולנדית "הלבנה" ביצירת השינאה אצל המוסלמים. כמה שההולנדים נראים נאורים וליברלים לאנשים מבחוץ, רובם מאד גזעניים, ואנשים מוסלמים גם ובעיקר דור שני שלמעשה הם הולנדים לחלוטין (נולדו בהולנד, דרכון הולנדי וכו') לא מקבלים הדמנות שווה. הם נחשבים תמיד כאזרחים סוג ב' וזה מה שיוצר את מעגל השינאה. יש פה פרסומת שרצה עכשיו בטלויזיה (ראו קישור למטה) לאיזה חברת כוח אדם, שבה מראים בחור מוסלמי כותב מכתב מוטיבציה לאיזו הצעת עבודה, בסוף הוא חותם את השם שלו- מוחמד משהו, מוחק אותו וכותב שם הולנדי למהדרין. את האמת, הזדהתי. גם אני חשבתי פעם פשוט לחתום בשם אחר כשאני מגישה מועמדות לאיזו עבודה, אני בטוחה שהרבה מאד מהקורות חיים שלי הועפו לפח ברגע שראו את השם שלי... אב, ו-fairgame, בקשר לתגובות שקיבלת בפורום השכן... Take it easy אין לך מה להתרגש, שידברו שם על מה שהם רוצים, פה הבית שלך

למעלה