כל הבלאגן של השנה האחרונה יכול להיגמר ברגע שיתחלף רוהמ

אז תחליף אותו
אם יעשה זאת, לא יוכל להמשיך לכתוב כאן.
אני מודעת שאתם שונאים אותו, אולם הוא היחיד עם ביצים ועושה דברים מבלי לבקש רשות מהבוס הגדול. פשוט מצייר בפניו עובדה והבוס צריך להתמודד עם ההשלכות :)

דגלמנגל

Well-known member
אני מודעת שאתם שונאים אותו, אולם הוא היחיד עם ביצים ועושה דברים מבלי לבקש רשות מהבוס הגדול. פשוט מצייר בפניו עובדה והבוס צריך להתמודד עם ההשלכות :)
אכן, 🥚🥚 כל כך גדולות, שלקח לו כ-12 שעות (של טיסה לארה"ב) להצליח למצוא אותן,
תוך שהוא נתון בלחץ מכל הכיוונים, ע"י צה"ל ושאר ראשי הביטחון, כדי לאשר את חיסול נסראללה.

evglev1

Well-known member
מנהל
האמנם? הסיוע ההומניטארי עובר בהוראת הבוס הגדול, לא קובעים רצועת ביטחון בעזה שנישאר בה שנים בהוראת הבוס הגדול, גוש קטיף המחודש לא נשקל בגלל הבוס הגדול, וכנראה גם בהוראת הבוס הגדול התגובה לאיראן לא תכלול את מתקני הגרעין.

Gu987

Well-known member
אני רק מתאר לעצמי איפה היינו עם גנץ או לפיד בראש.
כבר מזמן היינו נכנעים לדרישות החמאס, החיזבאללה, האירופאים והאמריקאים, ונשארים באותו מצב בטחוני.
רק אדם אחד מסוגל לעמוד מול כל העולם.

אין לזה משמעות,אתה הרבה זמן כבר בפורום ועוד לא הבנת

ש 90 אחוז מהבעיות בעולם הם בגלל קנוניות של האליטות.

במקרה זה אם תחליף את ביבי ימשיכו אותו דבר את המלחמה עד שמחליפים את השלטון באיראן.

אני מצפה ממך לפתיחות מחשבתית יותר מהאנשים כאן בגלל שאתה לא נמצא במיינסטרים.

אבל אני כנראה מתבדה כי אתה סגור מחשבתית בגלל הדת.

ועוד איך סותר, מפני שעבור חילוני, אלוהים הוא פיקציה וכך גם התורה, שכתבו עליו בני האדם.
אז מה ה"אמת" בתורה, היידע של הקדמונים, מלפני 3,000 שנה...?
לא נכון,בעידן החדש יש הרבה "חילוניים" שמאמינים באלוהים,

ראה פרדס חנה כרכור למקבץ גדול.

"הרוחניים".

למעלה