כל הבלאגן של השנה האחרונה יכול להיגמר ברגע שיתחלף רוהמ

רוחני הוא מי שמאמין במשהו. אם המשהו הזה הוא אלוהים, אז הוא דתי ולא חשוב אם זו היהדות, הנצרות, או כל דת אחרת.
המאמינים בסתם כוח עליון, לא הולכים להעמיק את ידיעותיהם, בלימודי הדת היהודית. אם הם עושים כך, אז ה"כוח העליון"
שבו הם מאמינים, הוא האלוהים של היהדות. במקרה כזה, הם אינם חילוניים עוד ורק טרם הודו בכך, בינם לבין עצמם.
לא בהכרח כמו שמי שלומד יוגה לא הופך להיות בודהיסט בעתיד.

ההבדל הוא אם אתה נעול רק על דרך אחרת ואם אתה חושב שכולם צריכים להיות כמוך אחרת הם עושים טעות.

דגלמנגל

Well-known member
לא בהכרח כמו שמי שלומד יוגה לא הופך להיות בודהיסט בעתיד.
אם אתה מאמין בבודהה, כיישות עליונה ומשלים את אמונתך בלימודים תאורטיים ובתרגילים גופניים קשורים - אז אתה בודהיסט.
ההבדל הוא אם אתה נעול רק על דרך אחרת ואם אתה חושב שכולם צריכים להיות כמוך אחרת הם עושים טעות.
וכאן, אחרי שלא היגענו להסכמה, הגעת סוף סוף להגדרתי האישית.
אתה מכיר את ה"חותמת" של הרינגטון? זה המקום לשתול אותה.

אנשים כמו אמנון יצחק. בשבילם דת זה או הכול או כלום.
ברור,כי הוא מרויח מזה.

צריך לקחת מישהו בלי אינטרס.

גם מהרישי אמר לבחור דרך אחת כי אחרת זה כמו לאזן את עצמך בנהר

על 2 גזעים...

זה יותר קל ופשוט אבל זה לא אומר שתגיע לאמת...

כי מי המציא דת? אנשים.

אם המרכאות הופכות את המשמעות, אז אנחנו תמימי דעים, כלומר, מי שמאמין באלוהים - אינו חילוני ולא חשוב איך הוא קורא לעצמו.
אני אוכלת שרצים, מערבבת חלב עם בשר וכמובן, חזיר ובכל זאת מאמינה שיש אלוהים, אחרת אין הסבר להרבה תופעות טבע מלבדו.
סתרתי את התיאוריה שלך, או שמא אתה מגדיר אותי כדתייה?

דגלמנגל

Well-known member
אני אוכלת שרצים, מערבבת חלב עם בשר וכמובן, חזיר ובכל זאת מאמינה שיש אלוהים, אחרת אין הסבר להרבה תופעות טבע מלבדו.
סתרתי את התיאוריה שלך, או שמא אתה מגדיר אותי כדתייה?
אם האלוהים שלך הוא כוח עליון כלשהו, ללא שייכות לדת זו או אחרת, אז להשקפתי, את סתם חיה בעולם החלומות.
מאידך גיסא, אם הכוח העליון שלך, הוא זה המוכר בדת מסוימת כלשהי, אזי את דתיה.
מה יותר פשוט מזה?

אם האלוהים שלך הוא כוח עליון כלשהו, ללא שייכות לדת זו או אחרת, אז להשקפתי, את סתם חיה בעולם החלומות.
מאידך גיסא, אם הכוח העליון שלך, הוא זה המוכר בדת מסוימת כלשהי, אזי את דתיה.
מה יותר פשוט מזה?
שכנעת אותי, אני דתייה שגולשת בשבת, אוכלת חזיר ונהנית מכל ביס עם פירות ים.
הפשט הוא שאתה |טמבל| ובזה מיציתי וזאת תגובתי האחרונה אליך.
אתה מוזמן להמשיך את הדיון עם עצמך או לחלופין עם המומחה שנראה לי שאתם באותו קלאס.

נערך לאחרונה ב:
שכנעת אותי, אני דתייה שגולשת בשבת, אוכלת חזיר ונהנית מכל ביס עם פירות ים.
הפשט הוא שאתה |טמבל| ובזה מיציתי וזאת תגובתי האחרונה אליך.
אתה מוזמן להמשיך את הדיון עם עצמך או לחלופין עם המומחה שנראה לי שאתם באותו קלאס.
לא הבנת אותו,הוא התכוון שאת חיה בעולם החלומות כי את מאמינה באלוהים.

למעלה