כמה פרטים על הסדרה:

riktal

New member
כמה פרטים על הסדרה:

1) GLEE מסווגת כסדרת דרמה מוזיקלית ומשודרת ברשת FOX האמריקאית. 2) הסדרה עלתה לאויר בשנה שעברה ונחשבה להצלחה הגדולה ביותר של עונת השידורים באותה שנה, מה שהפתיע רבים. פרק הפיילוט שודר מיד לאחר AMERICAN IDOL (הכוכב נולד של ארצות הברית) ב-19/5/09, העונה הראשונה עלתה לאויר ב-9/9/09, ובתאריך 21/9/09 הרשת נתנה אישור להפיק עונה שלמה. 3) הסדרה נמצאת כעת עונתה השניה בארצות הברית כאשר הפרק הראשון של העונה השניה משך אליו 13.7 צופים, כמעט כפול ממספר הצופים בעונה הראשונה. 4) הסדרה מתמקדת בחברי מקהלה בתיכון פקטיבי בעיר לימו באוהיו - ה-GLEE CLUB (באנגלית - GLEE זה מקהלה) שנקרא New Directions (כיוון חדש). 5) היוצרים של הסדרה חשבו בהתחלה לעשות סרט ולא סדרה. 6) לסדרה יצאו כבר שני אלבומים (מדהימים ומאוד מומלצים). 7) המבקרים רושמים רק דברים טובים על הסדרה (דבר מאוד נדיר) ובאופן כללי היא מקבלת תמיכה רבה. 8) הסדרה זכתה בפרס הסדרה הכי טובה בקטגורית סדרות קומדיה או מוזיקה בטקס גלובוס הזהב 2010 בנוסף על שלוש מועמדויות לשחקנית הכי טובה (רייצ'ל), שחקן הכי טוב (וויל) ושחקנית לא ראשית (סו).

Confide In Omer

New member
האמת ש.. ../images/Emo58.gif קטן

יצאו כבר שלושה אלבומים. האלבום השלישי כולל רק 7 שירים שכולם היו בפרק של מדונה ששודר בשבוע שעבר בארה"ב. דיסק מעולה - הקאברים שהם עשו לשירים מדונה פשוט מדהימים, במיוחד Like A Prayer!

../images/Emo58.gifרשימת השירים

1Hello Goodbye 2Gives You Hell 3Hello 4A House Is Not A Home 5One Less Bell To Answer / A House Is Not A Home / Kristin Chenoweth 6Beautiful 7Physical / Olivia Newton-John 8Total Eclipse Of The Heart / Jonathan Groff 9Lady Is A Tramp 10One 11Rose’s Turn 12Dream On / Neil Patrick Harris 13Safety Dance 14I Dreamed A Dream / Idina Menzel 15Loser 16Give Up The Funk 17Beth 18Poker Face / Idina Menzel 19Bad Romance מעניין איך יהיו השירים של ליידי גאגא...

מש"ש מעליי לשירים ../images/Emo18.gif לא ראיתי ../images/Emo3.gif אני לא אוהב לדעת לפני

ספוילר זה לפרקים ששודרו בחו"ל אבל לא בארץ מש"ש זה פרטים על פרקים שלא שודרו בכלל..

אוקיי הבנתי../images/Emo13.gif

למרות שחשבתי שזה ברור מאליו, שזה רשימת שירים שחלקם עוד לא שודרו בארץ...

Confide In Omer

New member
כן, אבל זה לא בדיוק אותו דבר

ספויילר יכול לדבר גם על פרקים שכבר שודרו בארה"ב אבל עדיין לא בארץ. מש"ש אומר שזה לא שודר עדיין בכלל, גם לא בארה"ב, ככה שאם יש מישהו שרואה בקצב של ארה"ב אבל לא רוצה לדעת מה יקרה בעתיד - כשהוא יראה שזה מש"ש הוא לא יכנס.

Confide In Omer

New member
אני לא חושב שאני מכיר את רוב השירים ../images/Emo10.gif

אבל יש כמה שאני מת לשמוע את הביצועים אליהם..

riktal

New member
רשימת השירים שאהובים עלי במיוחד:

Alone Don't Stop Believin I'll Stand By You Imagine-אני עומדת לעשות קליפ של PSYCH עם השיר הזה בסוף השבוע (אני רק מקווה שיוטיוב יאפשר לי להעלות אותו). It's My Life - Confessions-השיר הכי גדול שיצא מהסדרה הזאת! כמעריצה של בון ג'ובי השילוב הזה הוא פשוט מדהים בעיני. Keep Holding On Lean On Me True Colors בגדול - כמעט כל השירים שלהם טובים, אבל יש כאלה שטובים במיוחד (לדעתי).

את Don't Stop Believin אני כבר לא יכול לשמוע

ואני חושב שיש הרבה שירים יותר יפים. It's My Life - Confessions- באמת שילוב טוב וחזק, אבל דווקא את השילוב שהבנות עשו אהבתי יותר (halo-walking on sunshine) שאר השירים שציינת אני גם מאוד אוהב, אבל יש עוד מלא ובאמת קשה לבחור למשל: rehab taking chances and i'm telling you endless love

riktal

New member
מעניין

אני דווקא לא אהבתי את השילוב שעשו הבנות. הוא לא היה מוצלח לדעתי. אני מניחה שכמו שאומרים - כל אחד והטעם שלו.

Confide In Omer

New member
שירים שאני אוהב...

כמו שכבר אמרתי, לדעתי לייק א פרייר לוקח את כל השירים בגדול. חוץ מזה רוב השירים שהם עשו בפרק של מדונה נכנסים לי לרשימה של השירים האהובים עליי (במיוחד 4 minutes). אני גם ממש אוהב את Bust Your Windows Alone Taking Chances And I Am Telling You I'm Not Going Crush True Colors Don't Rain On My Parade Smile ו Papa Don't Preach (למרות שאין הקלטה מלאה שלו
)

Bust Your Windows גם חזק!

והתלבטתי אם לרשום את Crush כי נראה לי שאני פשוט אוהב את השיר הזה, ולאו דווקא בגלל הביצוע...

למעלה