כמה צפוי, ההסתה האנטי ישראל נגלתה כשקרית:

לכל דבר בעולם יש גבול, מכחישי שואה אינם חלק

חופש הביטוי, אנטישמים אינם חלק מחופש הביטוי, תקכלס הסיבה היחידה שאתה עדיין כותב לדעתי היא שמה שאתה כותב זה על יהודים, אם היית כותב דבר בסגנון דומה על ערבים לא היית כותב כאן.

respecta1

New member
הוא חזר בו כי המחקר שלו לא היה מבוסס על שום

שום עובדה רצינית ולא עמד בקריטריונים אקדמיים מינימליים..

respecta1

New member
למה, אני אספר את זה לו, גם הוא מודע לכך.

אה סליחה אתה יודע יותר טוב ממנו מה הוא חושב
המחקר המצחיק הזה לא עמד קריטריונים מינימלים, ובגלל זה הוא זכה לביקורת חריפה מהיסטוריונים וחוקרים יהודים ולא יהודים.

גידעון1

New member
מה הקשר?

אז מה הקשר בין מה שכתבת לבין תוכן השרשור הזה שמביע תרעומת על כך שהואשמנו בדבר שלא עשינו??

אנטוליו

New member
../images/Emo13.gifלא אני כתבתי - ב. מיכאל.

אז אתה אומר שאין שום קשר בין תוכן השרשור ובין מה שהוא כתב: >אנחנו באמת לא התכוונו. מעולם לא התכוונו. וכרגיל, למרות שלא התכוונו - פגענו. 1000 פעמים כבר פגענו בלי להתכוון. 1000 ילדים פלסטינים הרגנו מאז 29 בספטמבר 2000, יום פרוץ האינתיפדה השנייה<?

גידעון1

New member
זה בדיוק מה שאני אומר

שאין שום קשר בין תוכן השרשור ובין מה שהוא כתב! כי אנחנו כן התכוונו לפגוע במחבלים וואכן פגענו במחבלים ולא בבית הזה כפי שהערבים ניסו לטעון בהתחלה.

נראה שהגיע הזמן להפסיק לפזר דיבורים באויר...

מישהו צריך להרים את הכפפה ולחשב חישובים, עפ"י קריטריונים הוגנים. יודעי דבר צריכים לתת הערכה לגבי ההספק המירבי של הרוגים ליח' זמן, שיכול צה"ל לבצע (בהתחשב בכל מלאי הפצצות והטילים שהוא מחזיק, ארטילריה, מטוסים, חיל רגלים וכו' וכו') - מול היכולת של כל אירגוני הטרור ביחד לחסל ביח' זמן חיילים ואזרחים ישראלים. חלק ב' - עפ"י מספרי ההרוגים מאז שהחל הסכסוך, לבחון מי מהצדדים מתקרב לניצולת מירבית של פוטנציאל ההרג שלו. למען האמת אם התוצאה תהיה ישראל - אני אופתע. וכמובן, צר לי על כל משפחה שנהרסת בגלל הסיכסוך המעפן הזה...

mike00

New member
למעלה