לא רק גאון פיננסי, אלא גם גאון אופנתי. מה דעתכם על החולצות החדשות שלי?

DORON788

Member
אז קיצר, הלכתי לסינמה סיטי בראשון לציון בשביל לראות "פו הדוב: דם ודבש", וכהרגלי ולפני כל סרט הלכתי למקדונלד'ס בשביל לאכול. פתאום, ותוך כדי שאני מחכה ליד הדלפק להזמנה שלי, אחד הבחורים שם, בחור מלא כזה עם משקפיים אומר לי שהוא "ממש אוהב את החולצה שלי". הודיתי לו והוא חזר מיד לעבודתו. זה היה ערב. היה להם קצת עומס. לאחר כדקה של עבודה נוספת הוא מתפנה לכמה רגעים מעבודתו, שוב ניגש אליי ושוב פעם אומר לי מעבר לדלפק כמה שהוא אהב את החולצה שלי וכמה שהיא מצאה חן בעיניו.

דיברנו על החולצה ועל מה שמופיע עליה למשך כדקה בערך, לפני שנאלץ לחזור לעבוד, ואני המשכתי לעמוד שם, זחוח, כולי מרוצה מעצמי ומחכה לאוכל שלי.

ומה היה העיצוב של החולצה שלי ומה היה כל-כך מיוחד בה שהוא אהב אותה כל-כך? על החולצה הופיע אחד הסמלים של אחד הדברים ואחת ההשקעות שאני חוזה שבשנים הקרובות יעלו בבין מינימום משוער של מאות אלפי אחוזים למקסימום משוער של מיליוני אחוזים.

אני לא יכול שלא לתהות לעצמי האם הוא היה מזהה גם את החולצות האחרות. החולצות האחרות עם הסמל של הדבר השני שיעלה בבין מאות אלפי למיליוני אחוזים והחולצה השלישית עם הסמל של הדבר השלישי שאני חוזה שיעלה בבין מאות אלפים למיליוני אחוזים :)

*לפרוטוקול אציין שאין קשר בין החולצות המדוברות כעת, שהזמנתי באוגוסט של השנה שעברה לבין החולצות משרשור הגאון האופנתי שלי, שהן חולצות חדשות שאינן קשורות.

GoldenEyes

Well-known member
אז קיצר, הלכתי לסינמה סיטי בראשון לציון בשביל לראות "פו הדוב: דם ודבש", וכהרגלי ולפני כל סרט הלכתי למקדונלד'ס בשביל לאכול. פתאום, ותוך כדי שאני מחכה ליד הדלפק להזמנה שלי, אחד הבחורים שם, בחור מלא כזה עם משקפיים אומר לי שהוא "ממש אוהב את החולצה שלי". הודיתי לו והוא חזר מיד לעבודתו. זה היה ערב. היה להם קצת עומס. לאחר כדקה של עבודה נוספת הוא מתפנה לכמה רגעים מעבודתו, שוב ניגש אליי ושוב פעם אומר לי מעבר לדלפק כמה שהוא אהב את החולצה שלי וכמה שהיא מצאה חן בעיניו.

דיברנו על החולצה ועל מה שמופיע עליה למשך כדקה בערך, לפני שנאלץ לחזור לעבוד, ואני המשכתי לעמוד שם, זחוח, כולי מרוצה מעצמי ומחכה לאוכל שלי.

ומה היה העיצוב של החולצה שלי ומה היה כל-כך מיוחד בה שהוא אהב אותה כל-כך? על החולצה הופיע אחד הסמלים של אחד הדברים ואחת ההשקעות שאני חוזה שבשנים הקרובות יעלו בבין מינימום משוער של מאות אלפי אחוזים למקסימום משוער של מיליוני אחוזים.

אני לא יכול שלא לתהות לעצמי האם הוא היה מזהה גם את החולצות האחרות. החולצות האחרות עם הסמל של הדבר השני שיעלה בבין מאות אלפי למיליוני אחוזים והחולצה השלישית עם הסמל של הדבר השלישי שאני חוזה שיעלה בבין מאות אלפים למיליוני אחוזים :)

*לפרוטוקול אציין שאין קשר בין החולצות המדוברות כעת, שהזמנתי באוגוסט של השנה שעברה לבין החולצות משרשור הגאון האופנתי שלי, שהן חולצות חדשות שאינן קשורות.
שאלה
כמה פעמים קרה המקרה הזה ? שפרסמת אותו לפחות 10 פעמים

ouioui

New member
שאלה
כמה פעמים קרה המקרה הזה ? שפרסמת אותו לפחות 10 פעמים
לא. את השרשור הזה פירסמתי ארבע פעמים. אולי אתה מוסיף בטעות לספירה את שרשורי הגאון האופנתי, שגם כן פרסמתי ארבע פעמים. לא. לא. שרשורי הגאון האופנתי אלו שרשורים אחרים. ספציפית כאן החורזת איחדה את שני השרשורים יחד כי הם בנושאים דומים :)

donald9

Member
אהבתם? ;)

קבצים מצורפים

• blob.jpg
    blob.jpg
    KB 36.8 · צפיות: 11
  • heath-ledger-joker-thinking-dreamlab-exhibit.jpg
    heath-ledger-joker-thinking-dreamlab-exhibit.jpg
    KB 106 · צפיות: 13
  • il_794xN.834690223_1v8u.jpg
    il_794xN.834690223_1v8u.jpg
    KB 51.3 · צפיות: 9
  • il_1140xN.3948443324_f5a6.jpg
    il_1140xN.3948443324_f5a6.jpg
    KB 70.9 · צפיות: 9
  • s-l400.jpg
    s-l400.jpg
    KB 15.7 · צפיות: 7
  • ssrco,classic_tee,mens,101010_01c5ca27c6,front_alt,square_product,600x600.u8.jpg
    ssrco,classic_tee,mens,101010_01c5ca27c6,front_alt,square_product,600x600.u8.jpg
    KB 47.2 · צפיות: 12

אבי בן 1231

Well-known member
עניין של טעם, יקירתי!
אם תשימי לב בכמה שפות המילה RIGHT - ימין יש לה עוד משמעות,
באנגלית RIGHT - ימין - צודק - נכון
בספרדית DERECHO - ימין - צודק
בגרמנית Rechts - ימין - צודק
בצרפתית droite - ימין - צודק
גם באיטלקית Giusto - ימין - צודק
ואולי בעוד שפות.
לכן אני ימני ואהבתי את החולצה ההיא.

stavanit

Well-known member
עניין של טעם, יקירתי!
אם תשימי לב בכמה שפות המילה RIGHT - ימין יש לה עוד משמעות,
באנגלית RIGHT - ימין - צודק - נכון
בספרדית DERECHO - ימין - צודק
בגרמנית Rechts - ימין - צודק
בצרפתית droite - ימין - צודק
גם באיטלקית Giusto - ימין - צודק
ואולי בעוד שפות.
לכן אני ימני ואהבתי את החולצה ההיא.
אם זה ענין של טעם ואתה מודה בכך, למה אתה לא קבל טעם של השני??

DORON788

Member
עם כבר FUCK, קח משהו חזק יותר:
לוגן.png
אני מבין שלא אהבת את הסגנון שלי. למען האמת, החולצות שלי מתחלקות לשני סוגים שונים מבחינת סגנון, כך שאם לא אהבת את הסגנון הזה, "הצבעוני", "הצעיר" ו-"הכיפי", ייתכן בהחלט שיותר היית מתחבר אל הסגנון האחר של החולצות האחרות שלי, אבל החולצות האחרות הן "משעממות" ולכן אין מה להראות אותן.

למעלה