לא רק גאון פיננסי, אלא גם גאון אופנתי. מה דעתכם על החולצות החדשות שלי?

אלפיני

Well-known member

ouioui

New member
מסכן האינשטיין שלנו.
נא לא להשוות אותי לאיינשטיין. מכיוון שאני חכם יותר מאיינשטיין, להשוות אותי אליו זה לעלוב בי. האם היית משווה את לאונרדו דה וינצ'י לאלברט איינשטיין?

בנוסף, איינשטיין לא באמת כזה חכם כמו מה שחושבים שהוא והפיזיקה שלו שגויה.

תורת היחסות הפרטית לדוגמה שגויה בשלמותה-הרעיונות התיאורטיים שניתן לנסחם מילולית יחד עם כל המתמטיקה, שגויים כולם, מהסיבה הפשוטה שמהירות האור דווקא כן תלויה במהירות המקור, ודווקא כן משתנה בין מערכות ייחוס, אם כי אלו כבר מושגים של הפיזיקה האיינשטייינית כך שהם לא נכונים, אבל אם הייתי אומר את זה נכון לחלוטין, אתם לא הייתם מסוגלים להבין.

באשר לתורת היחסות הכללית-רוב הרעיונות התיאורטיים שניתן לנסחם במילים נכונים. המתמטיקה, כמו המתמטיקה של תורת היחסות הפרטית, שגויה כולה.
לא הספיק להגיד ג'ק רובינזון ומשהו כבר "גנב את היצירה שלו" ועושה עליה כסף באתר ספרדי.:ROFLMAO:
שוב פעם-אני גאון אופנתי כי קניתי את החולצות האלו (טעם אופנתי ברמה של גאונות אופנתית). לא כי עיצבתי אותן. מצחיק שכמותך :)

דיברגנט חדש

Well-known member
נא לא להשוות אותי לאיינשטיין. מכיוון שאני חכם יותר מאיינשטיין, להשוות אותי אליו זה לעלוב בי. האם היית משווה את לאונרדו דה וינצ'י לאלברט איינשטיין?

בנוסף, איינשטיין לא באמת כזה חכם כמו מה שחושבים שהוא והפיזיקה שלו שגויה.

תורת היחסות הפרטית לדוגמה שגויה בשלמותה-הרעיונות התיאורטיים שניתן לנסחם מילולית יחד עם כל המתמטיקה, שגויים כולם, מהסיבה הפשוטה שמהירות האור דווקא כן תלויה במהירות המקור, ודווקא כן משתנה בין מערכות ייחוס, אם כי אלו כבר מושגים של הפיזיקה האיינשטייינית כך שהם לא נכונים, אבל אם הייתי אומר את זה נכון לחלוטין, אתם לא הייתם מסוגלים להבין.

באשר לתורת היחסות הכללית-רוב הרעיונות התיאורטיים שניתן לנסחם במילים נכונים. המתמטיקה, כמו המתמטיקה של תורת היחסות הפרטית, שגויה כולה.

שוב פעם-אני גאון אופנתי כי קניתי את החולצות האלו (טעם אופנתי ברמה של גאונות אופנתית). לא כי עיצבתי אותן. מצחיק שכמותך :)
אוי אוי, מ.ח.פ נהיית לעת זיקנה עצבר? :D

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אוי אוי, מ.ח.פ נהיית לעת זיקנה עצבר? :D
חצוף!!!

איך אתה מעז להשוות אותי אל הפסיכופת המטורף של הפאי המשתנה ואל ההזיות הסכיזופרניות שלו?

אני מח"פ הגדול והמהולל ואתה תתייחס אל הגאונות הצרופה שלי בכבוד הראוי!

הפיזיקה של איינשטיין שגויה. נקודה. סוף סיפור.

מהירות האור משתנה כל הזמן והיא מאיצה ומאטה בעקבות גורמים מרובים וללא הפסקה, כולל מהירות המקור.

מקומה של תורת היחסות הפרטית הוא בפח הזבל.

המתמטיקה של תורת היחסות הכללית שגויה בשלמותה. הרעיונות התיאורטיים שלה יפים אך זקוקים לשדרוג משמעותי וכמעט-כמעט שגם מקומה שלה, היה בפח הזבל.

הרעיון כשלעצמו של הפיזיקה כדבר יחסי הוא יפה ונכון, אבל זאת הגירסה של איינשטיין ליחסות ששגויה.

בשנת 2020 ובגיל 22, כמעט שהסברתי לחבורה של פיזיקאים איינשטייניים את הפיזיקה הנכונה, לאחר שבגיל 17 ולאחר שזיהיתי שהפיזיקה של איינשטיין שגויה, תיקנתי אותה, אך הם זלזלו בי ולכן לבסוף לא הטרחתי את עצמי.

אני בן 25. לא הייתי נמצא עכשיו לעת זקנתי אלא אם כן הייתי אזרח האימפריה הרומית במאה הראשונה לספירה, כאשר גיל התמותה הממוצע עמד על 25.

זה ממילא לא רלוונטי, מכיוון שבחוכמתי האדירה שאינה יודעת גבולות, להבין שעבודתו של איינשטיין שגויה, הבנתי כבר בגיל 17 וב-2015, ללא כל השכלה פיזיקאלית משמעותית, בעודי לומד שלוש יחידות במתמטיקה בלבד, בעודי ילד, וללא שהבנתי זאת בשום דרך או אמצעי מלבד הפילוסופיה הקיומית שלי שהמצאתי באותה השנה ושסתרה את עבודתו של איינשטיין, וגם שאני אפילו לא אתחיל בכלל לדבר על זה שהבנתי שהפיזיקה של איינשטיין שגויה ככל הנראה בין מינימום משוער של 15 שנה למקסימום משוער של 45 שנה לפני שהפיזיקאים יגלו הם בעצמם שהפיזיקה של איינשטיין שגויה, כאשר יבינו לבסוף איך באמת למדוד את מהירות האור ומהי רמת הטכנולוגיה הדרושה להם לשם כך.

לאחר כל זה, מה הפלא שבעתיד ההיסטוריונים, הביוגרפים, הפסיכולוגים ושאר המומחים יכריזו בקול תרועה גדולה שאני חכם יותר מלאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו?

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
חצוף!!!

איך אתה מעז להשוות אותי אל הפסיכופת המטורף של הפאי המשתנה ואל ההזיות הסכיזופרניות שלו?

אני מח"פ הגדול והמהולל ואתה תתייחס אל הגאונות הצרופה שלי בכבוד הראוי!

הפיזיקה של איינשטיין שגויה. נקודה. סוף סיפור.

מהירות האור משתנה כל הזמן והיא מאיצה ומאטה בעקבות גורמים מרובים וללא הפסקה, כולל מהירות המקור.

מקומה של תורת היחסות הפרטית הוא בפח הזבל.

המתמטיקה של תורת היחסות הכללית שגויה בשלמותה. הרעיונות התיאורטיים שלה יפים אך זקוקים לשדרוג משמעותי וכמעט-כמעט שגם מקומה שלה, היה בפח הזבל.

הרעיון כשלעצמו של הפיזיקה כדבר יחסי הוא יפה ונכון, אבל זאת הגירסה של איינשטיין ליחסות ששגויה.

בשנת 2020 ובגיל 22, כמעט שהסברתי לחבורה של פיזיקאים איינשטייניים את הפיזיקה הנכונה, לאחר שבגיל 17 ולאחר שזיהיתי שהפיזיקה של איינשטיין שגויה, תיקנתי אותה, אך הם זלזלו בי ולכן לבסוף לא הטרחתי את עצמי.

אני בן 25. לא הייתי נמצא עכשיו לעת זקנתי אלא אם כן הייתי אזרח האימפריה הרומית במאה הראשונה לספירה, כאשר גיל התמותה הממוצע עמד על 25.

זה ממילא לא רלוונטי, מכיוון שבחוכמתי האדירה שאינה יודעת גבולות, להבין שעבודתו של איינשטיין שגויה, הבנתי כבר בגיל 17 וב-2015, ללא כל השכלה פיזיקאלית משמעותית, בעודי לומד שלוש יחידות במתמטיקה בלבד, בעודי ילד, וללא שהבנתי זאת בשום דרך או אמצעי מלבד הפילוסופיה הקיומית שלי שהמצאתי באותה השנה ושסתרה את עבודתו של איינשטיין, וגם שאני אפילו לא אתחיל בכלל לדבר על זה שהבנתי שהפיזיקה של איינשטיין שגויה ככל הנראה בין מינימום משוער של 15 שנה למקסימום משוער של 45 שנה לפני שהפיזיקאים יגלו הם בעצמם שהפיזיקה של איינשטיין שגויה, כאשר יבינו לבסוף איך באמת למדוד את מהירות האור ומהי רמת הטכנולוגיה הדרושה להם לשם כך.

לאחר כל זה, מה הפלא שבעתיד ההיסטוריונים, הביוגרפים, הפסיכולוגים ושאר המומחים יכריזו בקול תרועה גדולה שאני חכם יותר מלאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו?
קשה לך להתמודד מול האמת, כפי שהוא טוען שנוסחת איינשטיין בישרה את הופעתה של פיזיקה חדשה, כך גם נוסחת עצבר מבשרת את הופעתה של גיאומטריה חדשה. האם אתה רואה קווי דימיון בינך לבינו?
בעצם דיי העלבתי אותו כשהשוויתי אותך אליו, כי הוא ענו, מנומס ואילו אתה וולגרי וצעקן, אפשר לראות א זה בהגדלת הגופן שלך ובהדגשתו, איזה אלים אתה.
בנוסף, עצבר לא טוען שהפריך את הפיזיקה של איינשטיין, אלא מבקש בקורת על עבודתו ממכון איינשטיין.
בשורה תחתונה, הגופנים שלך מראים שהשכל שלך הוא כשל ילד בגן ולא שווים התייחסות רצינית.

DORON788

Member
יש בעוד בגוונים?
תלוי בחולצה. אתה שוקל לקנות לעצמך? אם ידעתי שיעופו על החולצות שלי עד כדי כך הייתי מצרף קישורים. באמת שהייתי צריך לדעת. כאילו, מה, אני גאון אופנתי. מה חשבתי לעצמי באמת?

הנה, בבקשה:

1. E does not = mc2 - Einstein was wrong! T-Shirt | Zazzle.

2. Heath Ledger Joker Thinking T-Shirt by DreamLab Exhibit - Pixels.

3. I'm Not Always Right but When I Am It's Usually All of - Etsy Israel.

4. This item is unavailable - Etsy.

5. I Stand With Russia Support Russia Russian Flag Pray Ukraine T-Shirt - ShirtsOwl Office.

6. Error Page | eBay.

7. "Cartoon Collab Brand" T-shirt for Sale by kklop7773 | Redbubble | collabse t-shirts - collab t-shirts - collabs t-shirts.

נראה שהחולצה של הארי פוטר אזלה מהאתר שממנו קניתי אותה אבל אני בטוח שיש באתרים אחרים.

גם החולצה של "שיזדיין הפדרל ריזרב", נראה שאזלה. כנראה ממש הרבה אנשים מרגישים שהפדרל ריזרב צריך ללכת להזדיין. רק שכשהשפל הגדול השני יתחיל, כולם בבקשה לזכור שאני הייתי הראשון שחשב שהפדרל ריזרב צריך ללכת להזדיין, כן? :sneaky:

למעלה