לזכרם של ההורגים הערב בפיגוע טרור

קוליית

New member
../images/Emo7.gif מה עוד ניתן לומר

אני מבקשת ממכם כותבי הפורום בבקשה בלי שנאה עכשיו בואו נזכור אותם וניתן להם כבוד אחרון בלי לרשום כל מיני מוות ,ניזכר בפנים הייפות שלהם ובשמות לכל אחד יש סיפור ,מאחורי השם אז אנה לא לפגוע בפורום ולמה הוא נועד כרגע תודה ושהייה לנו שבת שקטה עד כמה שניתן

selvya

New member
לזכר ההרוגים

כואבים ודואבים עם משפחות ההרוגים....

לזכר כולם כנסו../images/Emo16.gif

עצובב מאוד מ ייתן שהשלום ידיע קטע משיר שכתבתי " מה נשאר אלוהים רק תפילות ותחנונים מחפש את העור בעולם שכולו שחור היכן כל הצדק אני שואל עד מתי נמשיך לבכות ולהתפלל *ומתי יגיע יום אחד ויפציע ויטע בליבנו אהבה אני משתגע אני מתגעגע לקצת ימים של שקט ושלווה".......... עוד אחד "...צריך שלום ועכישו בואו נעשה אותו יחידו נחזיק כאן ידים כן אנחנו יכולים לנצח לנצח את הרוע ולהביא חיים שקטים כל מי שרוצה שאכתוב לו שיר ויש המון גם כתובים מוזמן לפניות לאמייל שלי ובבקשה גם לתת תגובות על השירים שפה [email protected]

avivdv

New member
../images/Emo16.gif

יהי זכרם ברוך.

../images/Emo7.gif../images/Emo14.gifכואב הלב

אני משתתפת בצער של כל המשפחות שיקריהם נהרגו.. אבל הכל מלמעלה..אלוהים קח רצה זה לא היה בידייינו... החלמה מהירה לנפצעים ושמצבם לא ידרדר...מספיק כבר יש הרבה הרוגים לא צריך יותר.. כואב היה לשמוע על זה כואב היה לראות את התמונות הקשות! מאחלת רק טוב השנה...ושאלוהים יטפל בהכל..!!!

סרט על פיגועים

אזהרה!!! קשנ מאוד מאודדד לצפייה סרט לא מצונזר במטרה להראות לעולם עם מה אנחנו צריכים להיתמודד...

סרט על פיגועים

אזהרה!!! קשה מאוד מאודדד לצפייה סרט לא מצונזר במטרה להראות לעולם עם מה אנחנו צריכים להיתמודד...

מצטערת זה לא ניכנס לי יש בעיה

מי שמעוניין לראות את הסרט שיפנה אליי ואני ישלח לו את זה כקובץ...

limorlim

New member
הסרט מאוד לא מומלץ לצפייה!!!!

הסרט כולל מראות קשים מאוד של חלקי גופות-ידיים, רגליים, ראשים של אנשים!! אני ממליצה לא לצפות בו!! עלול לגרום לטראומה קשה!!

נכון הסרט מאוד קשה לצפייה אבל

זה מאוד חשוב להעביר אותו הלאה ולהראות לעולם מה אנחנו סובלים <http://stage.co.il/media/largefiles/doribenisraelkario299562.wmv>

2נטוש

New member
לזכר הרוגי הפיגוע אמש

אני משתתפת בצערם של משפחות הרוגי הפיגוע הנורא בסיני שמשפחות ההרוגים לא ידעו עוד צער

למעלה