ליברפול, אנגליה

הפרבולה

New member
המצב היום חמור יותר

בגלל ההגירה המוסלמית לאנגליה , ובגלל התגברות ההסתה של השמאל הקיצוני האנטישמי ( שיש בו גם יהודים טיפשים ואידיוטים שימושיים ).

https://news.walla.co.il/item/3084302
ציטוט מהקישור:
ארגון ביטחון יהודי במדינה מדווח על מספר שיא של דיווחים על אירועים על רקע אנטישמי זה כ-30 שנה. במהלך המחצית הראשונה של 2017 חלה עלייה של 30% בדיווחים בהשוואה לאותה התקופה אשתקד. 80 מהמקרים שדווחו כללו אלימות פיזית.

הפרבולה

New member
אתה שוכח שפה יש לנו את צה"ל

ואנו יכולים להגן על עצמינו מפני האנטישמיים מסביבנו , וכל פעם שאיזה ערבי מעזה מנסה לפלוש לישראל הוא חוטף כדור .

הפרבולה

New member
זה לא נכון , בישראל לא כל יום יהודים נרצחים על ידי האויב

נכון שיש בעולם מקומות שסטטיסיטית נפגעו שם פחות יהודים, אבל פה זה הבית ופה אנחנו לא צריכים להסתיר את זהותינו. יש לי קרוב משפחה בקנדה שלא מרבה לדבר במקומות ציבוריים כדי שהמבטא שלו לא יסגיר את מוצאו.
&nbsp
ואגב הרבה יהודים בעולם טוענים שהם מרגישים בטוחים רק בגלל קיומה של מדינת ישראל, מסתבר שלמרות שכרגע לא מתנכלים להם בד"כ הם לא בטוחים שהגלגל לא יתהפך בעתיד ביחוד באירופה ( כולל אנגליה ) ששם יש הגירה מוסלמית גדולה ועוינת, ובגלל העבר הבעייתי של אירופה כלפי היהודים לפני 70 שנה.
&nbsp
זה תירוץ נוח ליורדים בזויים שברחו מכאן כדי להצדיק את הבריחה שלהם מפה.

הפרבולה

New member
מה שמצחיק שהרבה שמאלנים חשבו כמוך וברחו לאירופה

ונתקלו שם בהרבה מוסלמים עויינים שמהם הם בעצם ברחו , אבל כעת הם במדינה זרה ונתונים לחסדי הגויים שישמרו עליהם.

ANZ1

New member
הם לא יורדים הם עולים

מי שעובר מישראל לקנדה עולה, לא יורד,
עולה גאוגרפית
עולה ברמת החיים, ובאיכות החיים
ולא יצטרך להתחבא במקלט במלחמה הבאה
כי לא תהיה מלחמה הבאה
ישראל כמו אירן ,מטורפים שמקדשים את המוות

ANZ1

New member
כמעט כל יום מת יהודי אחד בישראל

במשך 70 שנה של מהקמת מדינה ישראל מתו במלחמות וטרור 23645 איש
ב70 שנה היו 25500 יום
שזה כמעט הרוג אחד כל יום.
בממוצע מת בישראל כל יום יהודי אחד מטרור או מלחמה,
לא יעזור, רק מי שרוצה למות שיגור בישראל, נכון הוא ימות גאה,
אבל עדין יהיה מת

BigBadWolf

Member
יש לי חדשות בשבילך, כבר חצי שנה פה ועוד לא נתקלתי באנטישמיות

בחיי יצא לי להיות בהרבה מקומות ברחבי העולם ומכל המקומות יצא לי פעם אחת בודדת להתקל באנטישמיות (וגם זה רק אחרי שהפנו את צומת ליבי כי לפני זה אפילו לא שמתי לב). שים לב שאני מבדיל בין אנטישמיות לאנטי-מדינת ישראל שבזה דווקא כן נתקלתי (אם כי נתקלתי בהרבה יותר אוהבי ישראל משונאי ישראל).
לעניינינו, אני כבר חצי שנה באנגליה, ממש לא מסתיר את זהותי ועוד לא נתקלתי באנטישמיות. כל אחד ששואל מאיפה אני מקבל תשובה שאני מישראל, אני חוגג חגים יהודיים בעבודה וביום העצמאות אפילו היו לי דגלי ישראל על השולחן במשך שבוע שלם (כמו גם בפארק כשחגגנו עצמאות). ברחוב אין לי בעיה לדבר עברית עם ישראלים, זה קורה מידי פעם. לפני כמה ימים הלכתי למספרה, הספר היה לבנוני וגם לו סיפרתי שאני מישראל והייתה לנו שיחה דווקא מעניינת. נתקלתי בעוד לבנוני פעם בפאב וכשסיפרתי לו שאני מישראל הוא התחיל לומר כמה הוא אוהב ומעריך את ישראל ולא מבין למה אין שלום.
לא רק זאת שאני מספר לכולם שאני יהודי וישראלי אלא גם כולם יודעים שאני מתכנן לחזור לישראל.
ועוד לא נתקלתי בתגובה שלילית (להפך, יש הרבה אנשים שמאוד אוהבים את ישראל).

ANZ1

New member
מה שעצוב זה, שלך יש את הסיכוי הכי גדול למות, ואתה לא מבין

את זה.
הרי לא היית מעולם בקנדה,
אין לך שום קרוב משפחה בקנדה,
אתה סתם טרול טיפש שכותב בכל פורום נגד ישראלים בחול

לי2018

New member
ליברפול, אנגליה

האם יש מהמשתתפים כאן הגרים בליברפול, אנגליה? לומדים באונ' LJMU?

הפרבולה

New member
כן אבל צריך לשתוק במקומות ציבוריים.

כדי שהמבטא שלו לא יסגיר את מוצאך, לך תדע מאיזה מוצא הקופאי בסופר או רופא השיניים שלך, או הספר במספרה, או השכן מלמעלה, או הגננת בגן של הילדים שלך, או הבוס שלך \ השותף שלך בעבודה ומה הוא חושב על היהודים ועל ישראל.

הפרבולה

New member
סטטיסטיקה מעוותת

בגלל שלא לקחתה בחשבון את ה 100 שנים האחרונות.

ובכלל המחשבה העקומה שבגלל שאתה לא רצוי בבית ובמולדת שלך על ידי השכנים מסביב, אז לברוח לגולה למקום שאתה מלכתחילה זר בו ללא זהות לאומית , ולעזוב את השורשים ואת המשפחה , ועוד לנמק את זה בתירוצים שמאלניים דביליים שכאילו ישראל לא נכנעה מספיק לתנאי הערבים ל"שלום צודק ובר קימה" שכולנו יודעים מה מסתתר מאחורי המילים "שלום צודק ובר קימה" ( = חיסול ישראל )

הידעתה שהרבה יורדים בקנדה למשל מסתכלים בטלוויזיה בעיקר על החדשות מישראל ופחות מתענינים בפוליטיקה המקומית, למרות שהם פיזית שם, הראש שלהם ( וגם חלק ממשפחתם) עדין כאן , הם לא מרגישים שם בבית!

הפרבולה

New member
אני לא מבדיל בין אנטישמיות לאנטי ישראל

שלילת זכותם של היהודים למדינה לאום היא בעיני גם אנטישמיות.

בכל אופן אני דוקא שמח לשמוע שלא נתקלתה בשינאה לישראל\וליהודים באנגליה , בניגוד לרושם שנוצר בתקשורת הישראלית , יכול להיות שהתקשורת נוטה להבליט\להגזים יותר מידי על כל ארוע אנטי ישראלי\יהודי .

האמת שגם אני ביקרתי באנגליה לפני כמה שנים בטיול וגם לא נתקלתי בשום ארוע שינאה ( ולא הסתרתי את מוצאי ), אגב בביקורת הדרכונים בכניסה חקרו אותי כרבע שעה על מטרות ביקורי ( כנראה רצו להיות בטוחים שאני לא מתכוון להגר לשם )

הפרבולה

New member
דיברתי על אירופה, בקנדה יש פחות אנטישמיות.

ברור שיש בעולם הרבה מקומות שפחות מסוכנים ליהודים כרגע מאשר פה בישראל. הבעיה עם אלו שברחו מכאן אחרי שהתיאשו מהעובדה שהערבים לא מפסיקים להטריד אותנו כבר 70 שנה שברוב חוצפתם וטיפשותם עוד מאשימים את אלו שבחרו להשאר כאן ולהלחם על זכותינו להתקיים כמדינת לאום במולדתו היחידה של העם היהודי.
.
ויש יורדים אנטי ציוניים שאפילו מאשימים את ישראל שעצם זה שהיא מתגונת מול אויביה ומכה בהם מידי פעם היא מגבירה את האנטישמיות בעולם נגד יהודים, שיא הגיחוך.

ANZ1

New member
אני מדבר עברית ברחוב כל יום, ומעולם אף אחד לא אמר לי כלום

הפרבולה

New member
כי בניוזילנד אין עדין הגירה מוסלמית גדולה

והשלטון החדש רוצה להקשות עוד יותר את חוקי ההגירה למדינה ( וזה כולל גם ליהודים ) ,
בכל מקרה אתה לוקח סיכון מסוים וסומך על זה שזה שאתה שמאלני קיצוני אנטי ציוני אז לא יפגעו בך שונאי ישראל אחרים הרי אתה אחד משלהם כביכול.

ANZ1

New member
אבל המדינה שיש בה הכי הרבה מוסלמים, ערבים ושונאי יהודים

זאת ישראל,
20 אחוז מאוכלוסית ישראל היא ערבים,
וכל השכנים מסביב רוצים להרוג אותך,
אם יש לך בעיה עם ערבים ומוסלמים, ישראל היא המקום הכי לא טוב לגור בו.

זה כמו שאם מישהו אלרגי לסויה או תה ירוק יבחר לגור דווקא בסין

הפרבולה

New member
אב ל זה לא רק הכמות של המוסלמים אלה מי שולט

נכון שיש פה הרבה מסולמים אבל בנתיים יש רוב יהודי שלא נותן להם להשתולל יותר מידי , ויש את צה"ל שלא נותר לברברים מסביב לפגוע בנו. נכון יש סיכונים לא קטנים ויש נפגעים אבל פה זה הבית שלנו והארץ שלנו , וניוזילנד היא מדינה יפה אבל זרה אין לנו שורשים שם.
ובשאר העולם המצב יותר גרוע ליהודים בעיקר באירופה ששם האנטישמיות די חזקה , ויש גם קרובנות שלה ( צרפת ).

ANZ1

New member
נשאר לאחל לך מוות נעים, כי זה מה שאתה רוצה, למות שאהיד

לפחות אצל המוסלמים מחכות להן בתולות

הפרבולה

New member
הבעיה איתך היא לא שברחתה מפה

עם הזנב בין הרגליים , אלה שאתה מנסה לתרץ זאת בנימוקים שמאלנים דביליים שכאילו ישראל אשמה בזה שהערבים מטרידים אותה כבר 70 שנה , ומסרבים להשלים עם קיומה. זה בסדר לברוח מפה למקומות שנחשבים כרגע פחות מסוכנים ליהודים, אבל זה טימטום להאשים את ישראל בזה שהערבים מנסים לרצוח יהודים בישראל במולדתם היחידה כל יום.

אני מניח שזה קרה לך אחרי כשלון תהליך אוסלו שבו התברר שערפאת שיטה בשמאל הישראלי ועשה מהם צחוק לכל אורך הדרך והיציג את השמאל הישראלי כטיפשים גמורים. חלק מהשמאל התפכח מהאשליה והחלק האחר נעשה יותר קיצוני והזוי ואנטישמי ( כמוך ) והפך להיות שונא ישראל ולהאשים אותה בכל דבר כדי לחפות על העובדה שברח מפה כמו שפן פחדן.

פשוט לא נכון. בקנדה אנשים מכל המוצאים חיים בשלום יחד -

איראנים, פקיסטנים, מצרים, ישראלים - חברים, ולא מפחדים זה מזה.

למעלה