ליברפול, אנגליה

הפרבולה

New member
יש לי קרוב משפחה שגר בקנדה עם משפחתו

והא סיפר שהוא משתדל להצניע את מוצאו במקומות ציבוריים. כשהוא מדבר איתי בטלפון ממקום ציבורי הוא מדבר אנגלית ולא עברית .

BigBadWolf

Member
אנשים סתם פרנואידים. אפילו בירדן דיברתי עברית ולא היו בעיות.

הפרבולה

New member
עד כמה שידוע לי אף אחד לא עשה לו כלום

אבל הוא בכל זאת מעדיף לא לחשוף זהותו, כנראה הוא מושפע מהתקשרות שם שמסקרת מידי פעם הפגנות שינאה נגד ישראל.

בדיוק

הפרבולה פשוט מפיץ שקרים והפחדות ללא שום בסיס. אני בספק אם הוא ביקר אי-פעם בקנדה. אני בכל אופן חי בטורונטו ואין לי בעיה לדבר עברית ברחוב- בטורונטו או בכל מקום אחר בקנדה- ויש לי חברים, עמיתים, שכנים וסטודנטים כמעט מכל מוצא אפשרי.

ואם מתייחסים לאירוע הדריסה בשבוע שעבר (שבניגוד לכל הישראלים שישר קפצו בלמה-נט ושאר האתרים, התברר שאין לו שום קשר לטרור איסלמי). אחת הקבוצות הראשונות שהתגייסו במאורגן לעזור בתמיכה לנפגעים ומשפחותיהם הם המוסלמים האחמדים מהמסגד הסמוך.

הפרבולה

New member
לא ביקרתי בקנדה מעולם, אבל יש לי קרוב משפחה שם

וזה מה שהוא מספר , שהוא חושש לחשוף את זהותו בציבור . אולי בגלל שהוא נשאר ציוני בדיעותיו ( הוא היגר לשם בגלל אישתו ) ודי נקרע בין משפחתו כאן לבין המשפחה שלו שם.

מה שמפריע לי זה פחות שיהודים ירדו מהארץ בגלל שמסוכן פה ( וזה נכון ביחס לחלק מהמקומות בעולם), אלה בגלל שהם החליטו להצטרף לאויבים שלנו שמאימים עלינו בוקר וערב בהשמדה, ולהאשים את אלו שנשארו פה ורואים פה את ביתם האמיתי על זה שאנחנו מעיזים להתגונן מול התוקפנות של השכנים הברברים שלנו מסביב.

https://www.kikar.co.il/260787.html

BigBadWolf

Member
אני ציוני בדעותי ומסכים שלפעמים יש דעות מעצבנות בקטע הזה אבל

עם זאת, זכותו של כל אחד להשמיע את דעותיו גם אם הן לא נראות לי או לך. זו משמעותה של דמוקרטיה, זו משמעותה של חברה פלורליסטית וכך צריך להיות. זכותם להשמיע דעות אלו גם אם הם גרים בארץ וגם אם הם לא גרים בארץ ואפילו זכותם להצביע בבחירות והשפיע על עתיד המדינה בהתאם לדעותיהם אם הם אזרחי ישראל.

נ.ב. אני ציוני בדעותיי ואין לי שום בעיה להשמיע את דעותיי בחו"ל, לדבר עברית בפרהסיה או להניף דגלי ישראל ביום העצמאות. כבר קרה לי הרבה מאוד פעמים שעצם העובדה שאני ישראלי נתנה לי בחו"ל הנחות משמעותיות, יחס מועדף וסימפטיה רבה.

הפרבולה

New member
סולק מהמונית בגלל שדיבר עברית

http://www.israelhayom.co.il/article/553517
איתי מילנר סיפר כי שוחח בטלפון, כשלפתע צעק עליו נהג בשם יובה "תז** מהמכונית שלי" • בפוסט בפייסבוק סיפר: "פחדתי, לא מאמין שזה קורה בארה"ב" • חברת אובר פיטרה את הנהג: "לא נסבול אפליה"

BigBadWolf

Member
זו בדיוק הבעיה עם התקשורת

כל פעם שקורה משהו איפשהו בעולם אתה שומע על זה, אז פתאום מקבלים תחושה כאילו יש המון תקריות. אבל כשתחשוב על זה, בעצם אם מה שאתה קורא עליו זה כל התקריות שמתרחשות זה אומר שזה כמעט אף פעם לא קורה!
אז נכון, קיימים אנטישמים בעולם אבל הם מיעוט קטנצ'יק שאתה כנראה גם לא תפגוש אף פעם. אני חוזר ואומר, הניסיון שלי הוא שיש הרבה יותר אוהבים משונאים ללא השוואה.

נ.ב. אם תקרא בין השורות תראה שבעצם זו גם הפעם הראשונה שהדיפלומט (שללא ספק היה הרבה בחו"ל) נתקל בהתנהגות שכזו.

הפרבולה

New member
נכון זה לא בסדר אבל יש הבדל :

זה לא אותו דבר, יהודים בארה"ב קנדה גרמניה ניוזילנד.... לא קוראים לחיסול המדינה שבה הם חיים , לא קוראים לחלק את עיר בירתה , לעשות "זכות שיבה" של מליוני יהודים למדינות אלו , לא תומכים באויבים שיורים עלינו טילים או פיגועי סכינים ....

אפשר להבין את החשש של היהודים בישראל מדוברי ערבית, ברור שרוב ערביי ישראל הם לא מחבלים ואנשים נורמטיבים , ויש פשיעה גם בקרב היהודים, אבל הנציגים שלהם בכנסת שבהם הם בוחרים הם קיצוניים ותומכים באויב. למשל כאן

הפרבולה

New member
המוסלמים משתלטים על אנגליה

אמריקה וקנדה תתעוררו
אנגליה לא אוהבת שארה"ב הכירה בירושלים כבירת ישראל !!!!!
ראו כיצד נכנעו הבריטים באופן פסיבי לפלישה המוסלמית לאנגליה....
ראש עיריית לונדון … מוסלמי
ראש עיריית בירמינגהם … מוסלמי
ראש העיר לידס … מוסלמי
ראש עיריית בלקבורן … מוסלמי
ראש העיר שפילד … מוסלמי
ראש עיריית אוקספורד .. מוסלמי
ראש העיר לוטון … מוסלמים
ראש עיריית אולדהם … מוסלמי
ראש עיריית רוכדייל … מוסלמי
כל אלה הושגו רק על ידי 4 מיליון מוסלמים מתוך 66 מיליון
באנגליה:
מעל 3,000 מסגדים
למעלה מ -130 בתי דין שרעיים
למעלה מ -50 מועצות שריעה מוסלמיות
אנגלים לא מסתובבים באזורים מוסלמים ברחבי בריטניה.
נשים מוסלמיות … 78% לא עובדות והם חיות על הטבות סעד / דיור חינם
גברים מוסלמים … 63% לא עובדים והם על הטבות סעד / דיור חינם
למשפחות מוסלמיות … 6-8 ילדים. הם מתכננים לחיות על הטבות חינם / דיור חינם
ועכשיו כל בתי הספר
בבריטניה מספקים לילדי המוסלמים ארוחות עם בשר "חלל" (כשר
יבוא היום והאנגלים יהיו מיעוט בתוך ארצם ויצטרכו לחיותכנתינים תחת החסותהמוסלמית ותחת חוקי השרעיה וזה יקרה ברוב מדינות אירופה כיבוש זוחל בשם הגיהאד לכן יש מדינות באירופה שלא מתיחסות לליברלים השמאלנים חולי הנפש ומסרבות לקלוט מוסלמים.

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/54/183125128/אקטואליה/אקטואליה

זה מעיד בדיוק על ההיפך

שהמוסלמים משתלבים ותורמים לחברה בכל הרמות- כאשר לא נותנים לאיסלמופוביה להרים ראש.

גם ראש עיריית קלגרי בקנדה מוסלמי- ראש העיר המוסלמי הראשון של עיר גדולה בצפון אמריקה. הוא נבחר לכהונה שנייה עם 74% מהקולות, ולכוונה שלישית עם 51% מהקולות. גם אם תספור כל מוסלמי בקלגרי פעמיים הם לא יגיעו ל 50% מהאוכלוסיה ובטח לא ל 74%. אז אולי הוא פשוט ראש עיר טוב? הרבה יותר סביר מאשר תיאוריות קונספירציה על השתלטות מוסלמים על העולם.
ובזאת סיימתי להאכיל את הטרול

למעלה