לינור מחזירה לטל ושפכת עליה יין בחזרה..צפו

efrat511

New member
כל הכבוד ללינור, איזה אומץ יש לה. שאפו

מקווה רק שיראו את כל השתלשלות העניינים לשם שינוי ולא יוציאו מההקשר לטובתה של הבהמה הורבלית ונתיניה הנגררים חסרי האופי.
מהחרם , השנאה וההשמצות של חבורת הרוע , דרך שפיכת היין על לינור בברוטליות ועד לקטע הנ"ל.

מקווה מאוד שטל תצא בשבת בייחוד עם נופר ...שתי מכשפות עם לב מאבן.

Valkyrie1

New member
לא לינור איזו סתומה תסלחו לי

אם את כבר עושה את זה, תעשי את זה באותו הרגע!!
לא שעה שעתיים אחרי בצורה כ"כ לא קשורה ומזוייפת.

ובכלל לרדת לרמה הזו, יאללה שיעיפו את שתיהן כבר,
אין לי כח לגנון הזה באמת.
החזקתי מלינור ששמרה על מידה מסויימת של איפוק ולא עשתה והתנהגה כמו טל...
עכשיו מה מה?

angelinthesky

New member
את טועה, קל לדבר "מכורסת הטלוויזיה" ולהעביר ביקורת על

השעיר לעזאזל של תוכנית האח הגדול 6. הייתי מעוניינת מאוד לראות איך כל אחד ואחת מכם היה חלק מחבורה של אנשים הרומסת אתכם נפשית, במשך שלושה חודשים, במקום סגור.

הפגיעה בכבודה של לינור היה כה חזק ועוצמתי, פגיעה, שהתפרסה על תקופה ארוכה-אל נשכח את כל הלעג והרמיסה תוך שימוש במילים קשות, שטל הטיחה בה יומם ולילה מול קהל "מעריציה",ובאופן טבעי חלקם גם הגיעו לאוזני לינור וגרמו לה לעוגמת נפש נוראית.
כשהשיא היה בהשפלה פיזית ע"י שפיכת כוס היין לכיוון פרצופה של לינור.

ה כ ל גם י ח ד

גרם ללינור לאבד במקצת את האיפוק האינסופי שלה, שהיתה צריכה להפגין שוב ושוב לאורך כל העונה, כשכולם "דורכים עליה" כי היא שונה מהם.
כנראה, כשטל החליטה לדרוך עליה גם פיזית, החליטה לינור ללכת על פי דרך "נפש תחת נפש, עין תחת עין, שן תחת שן, יד תחת יד".

האמת עשתה לטל הנחה, כשלינור כיוונה את הכוס לבגדיה ולא לפניה, כפי שניסתה טל לעשות ללינור.

עצוב לי שחסכה מ"האח" הענשה של טל או יותר מכך.

אך כמו תמיד לינור, אינה אסטרטגית, אלא הביאה נטו את עצמה לתוכנית, לכן מעדה (בדיוק כמו אלדד, שקילל את אשתו של דורון לאחר שהאחרון קילל את חברתו-קארין), כי היא אנושית, כי דחפו אותה עד הקצה ועוד עם בולדוזר.

Valkyrie1

New member
אני לא יכולה לטעות בדעה שהיא אישית שלי

אין פה עניין של עובדות ואת באה לתקן אותי.
יש פה דעה אישית סובייקטיבית.

angelinthesky

New member
את סלחנית למעידות של אחרים אך אומרת

"תעיפו את שתיהן" ומעמידה את לינור במקשה אחת עם טל. האם גם העמדת את אלדד ודורון כגוש אחד? ובקשת להעיף את שניהם כשאיבדו את עצמם ולשונם? לא, כי מצאת את ההבדלים בין אלדד לדורון והבנת שהאחרון מעד. כך גם בקרב התרנגולים בין אלדד לאליאב, שהגיעה שנייה לפני אלימות פיזית, גם ידעת להבדיל בין נבלה וטרפה להגינות.

לכן יש לראות את המכלול ולהתייחס למקרים קודמים בהם הפעלת שיקול דעת, כך גם כאן.

Valkyrie1

New member
תעיפו את שתיהן כי זה כבר סוף עונה, ואין כבר סבלנות לגנון

יש מה שנקרא עייפות החומר.

angelinthesky

New member
עייפות החומר? גנון? אחד אחד עשו שם גנון, אז שיעיפו את

כולם הביתה בלי חמישייה או פרס וסגרנו עניין.

angelinthesky

New member
לגבי "לא עשתה באותו רגע"

כי היתה המומה מהרמה הכל כך נמוכה, שירדה טל במעשיה. לינור כלינור, באותן דקות החליטה לספוג את הפגיעה, אפילו הפיזית הזאת.
כולם גם הרחיקו והפרידו בינהן. לאחר מחשבה החליטה לא למחול עוד על כבודה ופעלה במקום ובזמנה החופשי.

Valkyrie1

New member
אז היא הייתה המומה מהרמה הנמוכה בצדק

ואחרי שעה של מחשבה החליטה לרדת לאותה רמה נמוכה?

angelinthesky

New member
כן בדיוק כמו שאלדד ירד לרמה הנמוכה של דורון כדי להגן על

כבודו וכבוד חברתו -כך שדורון יבין שאין להתעסק עם אלדד. כך גם לינור, היתה צריכה בעל כורכה ונגד אישיותה (לאחר סבל וספיגה של יותר משלושה חודשים), להבהיר לטל נחרצות, שהיא, לא אחת מכלבלביה השוכבים פרקדן, והגיבה כדי לשים סוף להשתלחויותיה של טל שעברו את כל הגבולות.

Valkyrie1

New member
אוי באמת

אלדד השיב לו באותו הרגע מבלי לחשוב, הוא לא הלך חשב על זה שעה ואז החזיר לו את אותה התגובה.
ובדיוק בגלל זה אמרתי שזה מטומטם ולא קשור התגובה שלה אחרי שעה.

אלדד אמר אח"כ שבדיעבשד הוא היה משנה את נוסח התגובה שלו לדורון.
ללינור היה זמן לחשוב ואחרי שעה היא הגיבה באותה הצורה כמו טל.
זה נראה מפגר.

efrat511

New member
חחח..יופי לינור, החזרת למטורללת

כמו שמגיע לה, בפנים. אהבתי :)

אני מתוסכלת

&nbsp
נופר ודנית זכו לכינויים "פרחות ערסיות" על שלל הוריצאיות היצירתיות של הצופים.
נופר ודנית. דנית, כן? הבחורה שהיא ממש לא מושלמת, אבל היא עדינה מאוד, שקטה, לא שש לריב ולא מחרחרת ריבה.
&nbsp
לעומת זאת, טל האשכנזייה לא זכתה לכינויים האלה (ולא, הודעה אחת של פוסידון שכותב שהנה זו דוגמא לפרחה אשכנזייה היא אפילו לא עלה תאנה), ולינור בוודאי שלא תזכה גם בהתייחס לתקריטת המביכות מליל אמש.
אבל מילא לינור...
&nbsp
כנראה שאב"ד אכן צדקה כשאמרה ש"ערסית" ו"פרחה" הם במהותם כינויים גזעניים.
&nbsp

Miss Bubbles

New member
לדעתי לינור כן פרחה. דנית ונופר לא. טל זה משהו אחר, יותר

"משוגעת" מאשר פרחה

poseidon111

Active member
שאני אכתוב עוד פעם שהיא אולטרא פרחה?

angelinthesky

New member
שכחת כנראה, בפוסט הראשון שלי בפורום כתבתי על טל

"גם טל מאופיינת כמוהם בגסות בברבריות ובפה המלוכלך והיא ווייט טראש לכל דבר"

חחחחחחחחחחחחחחחח

ההבדל בין לינור וטל, שללינור לא הגיע שטל תשפוך עליה יין. לינור רקדה להנאתה, היא קלטה שטל לועגת לה בחיוך מזלזל מהצד כשהיא מסתירה את המצח שלא יראו, בעצמנו צפינו איך טל צוחקת על לינור עם נופרע ועל תנועות הגוף שלה בכל הזדמנות, לינור קלטה את זה, נעלבה ושאלה בשיא האלגנטיות את טל: למה שלא תצטרפי אלי לריקוד? טל התעצבנה, שפכה עליה את היין. לינור מאוחר יותר עשתה סופסוף משהו והלכה עם העלבון שלה עד הסוף כי בדרך כלל היא תמיד סלחנית והפעם הייתה אסרטיבית והשפילה בחזרה את טל. כפי שאמרתי בתגובה אחרת על טל: היא יודעת לתקוף אחרים אבל לא יודעת איך להיות מותקפת בחזרה. שפכת על מישהו יין? תלמדי גם לספוג כשמישהו עושה לך את אותו דבר. אולי זה ילמד אותה משהו. ראיתם גם איך העבדים שלה דנית, נופרע ואחי צעקו על לינור כשעשתה את זה? לא ראיתי שהם צעקו על טל כשעשתה את זה ללינור. זה כל כך בלט. למה אחי לא אמר לטל מה שאמר ללינור? מה את משוגעת?

מצד שני, חבל שלינור לא התאפקה וירדה לרמה של טל. עכשיו אני מבינה למה האח הגדול לא הוציא את טל מהבית. הוא יטען שהיא החזירה לטל אז מה הבעיה.

למעלה