לינור מחזירה לטל ושפכת עליה יין בחזרה..צפו

angelinthesky

New member
זינגרלה נכון מאוד מאוד, אך עד מתי אפשר להתאפק ולספוג ולספוג

לבסוף עושים מעשה, כדי להבהיר לבריון השכונה , עד כאן. בדיוק כמו שאלדד ידע להבהיר עד כאן-בחיכוכים שהיו לו בבית-גם אם לא בדרך אלגנטית.

לינור לא "ירדה" לרמתה של טל, אף פעם לא היתה שם, ואף פעם לא תהיה שם. אך נאלצה להגיב באותו מטבע, כדי לשים סוף לעניין. בדיוק כמו שמדינה שוחרת שלום, נאלצת להגיב באלימות ובחוזקה, לאחר תקופה ארוכה, שספגה אלימות מצד האויב ללא תגובה.

hericane

New member
תרגיל באיך זק עושה מניפולציות על הצופים. קלאסיקה

(אם זה לא היה עצוב)

יש חוק שאומר שאם משתתף נוקט באלימות (וזה כולל לשפוך יין על או לכיוון משתתף אחר במסגרת ריב או פעולת נקם) אז הוא אמור לעוף מהתוכנית.
זק מצד שני בבעיה.

שטל שפכה את היין - כבר בעיה, היא הרי זו שעלולה לתת קונטרה לאלדד, וזק אוהב קונטרות.
מזל שלינור (בעידוד מניפולטיבי של זק שיכול היה לפעול על מוחה הלא מחודד?) גם היא שפכה - והנה נוצר פתרון -

אם הוא יעיף את שתי הפקצות - הוא נשאר עם חמישיית גמר. מה הוא יגיד לצופים שסימסו?
איפה מתח לתוכנית הבאה?
בעיה.

מצד שלישי, ברור שהצופים המשולהבים בשלב זה יעוטו וידרשו תעופה של טל, נכון? אז מה עושים?
א. בניית המתח
זק מראה לצופים את טל שופכת היין, החיקויים והביקורת שלינור סופגת. בכל הזמן הזה הוא עושה במיטב יכולתו להעלים את לינור, כולל תקרית היין השניה
בשלב הזה מה שנותר זה פשוט לתת ל-24 שעות לעבור ולמתח להבנות. לחכות לבקשות התעופה, לחכות להודעות מתלהמות, לחכות לדרישה הבלתי נתנת (לכאורה) לערעור שטל צריכה לעוף.

ב. המתח ושברו
הדלפת הסרטון שהוסתר מהלייב פיד (כי בינינו, למי יש גישה להדלפת הסרטון חוץ מלאנשי ההפקה?) בו לינור שופכת על טל יין.
כאן כבר יש אנטי קליימקס. כל מי שדרש בתוקף שטל תעוף -כי הרי לשפוך יין זה לשפוך יין - אלימות לשמה! (מה שנכון) כבר בנה הזדהות עם לינור, רחמים עליה, הצדקת ההתגרות שלה. עכשיו כשמגיע הסרטון השני - מה יגידו? להעיף את מי שהם מרחמים עליה? מזדהים עם כאבה?

ג. תוצאה
ההפקה יכולה להמשיך ולשמור על שתי הפקצות בתוכנית. הצופים לא ידרשו שום דבר כי כל מחנה יתבצר בצד שלו ויפחד שהוצאת השניה תגרור הוצאת המשתתפת "שלו" - והרי לשניה מגיע יותר!

מרד!
בואו לא ניתן לזה לקרות. אלימות זו אלימות. הוזלת אלימות ומתן הכשר לאלימות "כי הצד השני הוא יותר לא בסדר" זה מדרון חלקלק שרצוי לא להתחיל לצעוד בו.
לא יקרה כלום אם נשאר עם חמישיית גמר שלא אנחנו בחרנו, אלא האלימות הפנימית של המשתתפים גררה.הזוכה ממילא כבר בפנים.
בואו נדרוש להוציא את שתיהן. אלימות אחת אינה מצדיקה אלימות שניה. גם התגרות לא מצדיקה אלימות, ואין שום סיבה שאנחנו ניתן הכשר לאלימות לא בזכות היופי ולא בזכות האג'נדה.

יונתנסקי

Well-known member
ויש לי כמה מלים להוסיף על סעיף ב' שלך "המתח ושברו".

שימי לב, שגם הנהלת הפורום לא יכולה לרחוץ בנקיון כפיה.
איך גימדו, הקטינו עד העלימו את השרשור שעוסק בריוונג'ה התוססת של לינור.
אמת, זה התחיל בלילה, בשעה שהרייטינג של הפורום איננו בשיאו, אבל אירוע משמעותי כזה היה צריך לשמֵר ולרענן לשעות העֵרוּת של חברי הפורום.

אבל איכשהו זה נבלע בתוך מבול ההשמצות על טל.

kobeonline

New member
היה כיף אם שתיהן היו עפות היום

לינור יצאה טיפשה שהיא החזירה לה בכלל. עשה טעות ענקית לדעתי.
לא מאמינה שיוותרו על פחי הרגיש וטל היום, לדעתי דנית ולינור בחוץ.
העיקר שאלדד בגמר וזהו.
&nbsp

יונתנסקי

Well-known member
אפשר היה להבין (ולמחול) ללינור, לו היתה

בו במקום מרוקנת עליה אפילו בקבוק שלם של יין.
הייתי אומרת שהיא "חמה עליה" ופועלת מתוך אינסטינקט, עלבון, ועצבים
אבל לינור הלכה, עיבדה את המעשה, עיכלה, ותכננה, ואז חזרה לבימת ההתרחשות, ביצעה את הנקמה.

מה שאומר שהיא הפנימה מצויין את חוקי המאפיה :
"הנקמה טובה יותר כשהיא מוגשת קרה."

minoxa

New member
אין פה מידה שווה בכלל!! לינור מחפשת פרובוקציות מתחת לאדמה.

היין שטל שפכה היה תגובה אמוציונלית להתגרות הבלתי פוסקת של המכשפה המשוגעת הזו,
ולעומת זאת, התגובה של לינור היתה ללא שום סיבה או התגרות ובנונשלנטיות מתוכננת ללא סיבה.
&nbsp
היא מנסה כבר שבוע לגרור את טל לתגובה שתכפה על ההפקה להוציא אותה מהבית לפני הגמר,
היא נואשת, וכשאחת כזו נהיית נואשת, היא נהיית מסוכנת ברמה של סרט אימה.
&nbsp
תעזבו את כל היחצנים הקבועים ששטפו את הפורום הזה ותחשבו אם לטירוף ההזוי הזה יש הצדקה,
אל תצביעו לטל אם אתם לא אוהבים את הוולגאריות והמחוספסות שלה, אבל כזו היא, לא מתחנפת,
גם לא לחבר הכי טוב שלה בבית, הולכת עם האמת עד הסוף ולא רק כסיסמא קלישאתית כמו כל השאר,
כי רואים בשטח, היא ידעה שלאבד את אלדד יכאיב לה, כי היא באמת נקשרה אליו, אבל היא עקשנית (וטיפשה)
והמשיכה להיות לא מתחנפת ולהשאר עם הדיעה שלה שהוא טווס, ושילמה על זה בנכונות.
&nbsp
לינור היא בן אדם סוציופט, שקרן ומניפולטיבי (וראיתם את זה ששיקרה לאח עם הצחוק המזויף שלה),
היא תעשה ועושה הכל להסיר מכשולים קשים מהדרך שלה, וזו הסיבה להתמקדות הבלתי מרפה על טל.
&nbsp
מי שלא רואה או לא רוצה לראות, איך שבוע שהיא מנסה לקדוח סדקים בטל המבוצרת
משקר את עצמו או פשוט רע מטבעו הבסיסי כמוה. היא היתה לבד כל העונה רק בגללה,
רק בגלל המסכה המאופרת המצחקקת המחושבת המבוקרת, ונטולת האמפתיה הזו.
&nbsp
לא שטפה כוס עונה שלמה, בטח שלא פידלה כדי שלקבוצה יהיו כמה שעות שינה,
בטח לא תקעה את עצמה עם צבע ירוק בשביל לגרום לילדה מטומטמת להפסיק לבכות ולחייך לרגע
בזמן שהחברה הכי טובה שלה בבית אפילו לא שקלה את זה כאופציה, והאחרים מביטים בעיני עגל.
&nbsp
לא רק שהיא לעולם לא תוותר על לראות קרוב משפחה עבור דיירת אחרת שיושבת ובוכה כמו מפגרת
היא אפילו תגדיל בחוצפה הזו שלה לדפוק אחרים בשביל שטויות גמורות כמו לראות את עצמה בטלויזיה ל 4 דקות.
&nbsp
לינור היא מפלצת רואים את זה במבט הקר הזה שיש לה,
ומי שתומך ומצביע לה הוא כנראה לא בסדר בראש או מקבל על זה כסף.
&nbsp
&nbsp

efrat511

New member
קוראים שאת מכשפה מרירה עם קצרים במוח במקום היגיון ורגש

לעוות תמונת מציאות בצורה כזאת קשה נובע או מחוסר נורמליות שלך או שאת על סמי הזיה קשים...אמאל'ה סרט אימה פה

anna152

New member
לינור סוציופתית?!

הקלות בה אתם קובעים החלטות כאלו מטמטמת אותי! אתה יודע בכלל מהי ההגדרה לסוציופת?! לפי מה החלטת שלינור אדם לא מוסרי? או חסרת אמפתיה? אלו שטויות במיץ עגבניות! הטיעון הטיפשי של טל- לינור לא מוכנה לוותר על אכילת בשר משמע אין לה חמלה- לא מחזיקה כלל, טל פשוט אינה אוהבת את לינור, עוד מתחילת העונה.. ולכן היא מוצאת בה פאקים דמיוניים ומסבירה אותם על ידי טיעונים טיפשיים( הרי גם נופר אוכלת בשר, אז מה ההבדל?!)

ולידיעתך- לינור עושה המון בבית, רק אתמול למשל היא זו שבישלה את ארוחת הצהריים. תזכיר לי מתי לאחרונה דנית או נופר עשו משהו..

טל אישה אכזרית, תגיד אשר תגיד, זו האמת!

anna152

New member
ועוד דבר

למה אתה לא מדבר על ההתגרות בלינור?! על הריכולים, הצחוקים שעל חשבונה והצרחות שהיא עוברת כבר שלושה חודשים..?
ותבין, אני כן מסתייגת מדברים רבים בהתנהלותה של לינור, אני כן חושבת שלינור הגזימה באותו הלילה( כטל שפכה עליה את היין וכשזו שפכה עליה חזרה).. ולינור כלל לא הפייבוריטית שלי.
אבל אני מבקשת להעמיד את הדברים על דיוקם לפני שאתה זורק רפש על לינור, מתחילת העונה לינור עברה שם ממש התעללות נפשית, ובימים האחרונים טל עודדה את החיילים שלה להמשך ההתנהגות הזו, העליבה את לינור בפנים וגם מאחורי הגב.
ושפיכת היין- זו אלימות לשמה.

חמוטל33

New member
בדיחה לינור חיפשה את טל בולשיט משאליאב הלך היא החליפה אותו

בכל המובנים התחילה עם אלדד במשימה עם החיות ונתנה לכל אחד חיה קטנה והשפילה כל אחד ואחד והיא לקחה חיה דורסנית.
קרנף כי היא כזו דורסת.
אני לא יחצנית אני צופה בתוכנית ואוהבת את לינור היא בחורה נהדרת שנקלעה למצב שכל הזמן בהתגוננות.
ונשמע שמי שכתב כאן הוא יחצן ....
אם לא זכותו/ה להעריץ דמות כזו.
לדעתי לינור בחורה הגונה בנוגע למשימה עם אחותה היא רצתה לגונן עליה על אחותה הקטנה.
ורבותי היא רצתה לשים את השמות האלה מזמן.
לינור לא חיפשה את טל
בושה לחשוב ככה כל השבוע היא התחברה לדנית לאחי נופר וממש לא .שבוע האחרון היה נורא ההתנהגות של טל נגד לינור .
היו דברים גלויים וחלק שלינור ישנה .
אבל לינור חכמה ולא זולה ונמאס שאנשים מסתכלים נמוך .דיייי דנית המתוקה מותר להיות חצי ערומה ???
וללבוש בגדי ים?ולנופר???
שלינור לובשת בגד ים כמה שטויות אנשים חושבים .
מה שלינור עושה כולם עליה .אף אחד לא עצר לשניה ואמר זה קיץ זה בית האח הגדול תמיד נמצאים עם בגדי ים.
ועדיף לראות את לינור בבגד ים ובכלל לראות לשמוע אותה מאשר את דנית מעשנת או הולכת כמו זנב אחרי מישהו תורן.קודם זה היה אליאב עכשיו טל שליכלכה עליה." חברה נאמנה ומתוקה טל."
היא כל העונה מזגזגת .
לא כייף לראות אותה יותר היא מתנהגת כמו חיה.
לינור ידעה והרגישה את השינאה של טל כלפיה.
לינור בחורה על רמה !!ואף אחד לא יכול להגיד אחרת לפחות אותי אי אפשר .אני נשארת נאמנה ללינור .
כמעריצה ואולי זה יעורר גיחוך אני מקווה לפגוש אותה והלהגיד את גיבורה לעבור את כל השינאת חינם הזו בלי הגנה מהתוכנית ההפקה.
בסיפור עם טל היא הרגישה לבד כל השבוע ביום ה100 זה היה השיא השינאה של טל כלפי לינור .
סובבה את הראש שלינור רקדה...היא התחילה ראשונה טל השפילה את לינור לינור כבר לא ידעה את נפשה .
טל נראת אישה חזקה ומפחידה לא קל איתה אם יכלה היא היתה מרביצה ללינור והיא אמרה את זה לא הסתירה.
וקיללה אותה שתמות די תהיו כנים מי שאוהב אנשים יפים וטובים עם לב נקי תצביעו ללינור ...
אני לא אתלכלך בשום מילה על טל הספיק לי...אמן ויהיה צדק היום.
טל היתה אלימה לינור אפילו לא היתה קרובה לאלימות טל שפכה באלימות את היין.
וכל השבוע טל היא זו שחיפשה את לינור !!
סחפה איתה קלי הדעת והיתה ליצן ופיתאום מלכת הכיתה של טימטום נגד לינור.
שוב אני יזכיר טל דיברה הסיתה נגד לינור ושכבה באמבטיה והצחיקה אותם על חשבון לינור.
סיימתי ..........
האח הגדול עדין יכול להיות הגון ולהראות את סדר האירועים איך טל כל השבוע ביצעה מאחורי ומלפניה של לינור רק ליכלוכים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Cyco

New member
מדויק ביותר. מציע להעתיק לאחד השרשורים ה"חיים"

בשביל שלא ייקבר פה.

למעלה