לכבוד השנה החדשה - הפורום לאן? :>

oracle

New member
לכבוד השנה החדשה - הפורום לאן? :>

אוקיי, אני שומעת את הקולות השונים שעולים בפורום ותוהה... אנחנו כבר 4 חודשים באוויר במתכונת הזו של פורום ואולי זה באמת הזמן לשאול - לאן אנחנו רוצים שהפורום הזה יקח? איזה גוון אנחנו רוצים שיקבל? מי יקבע את הגוון הזה? אנחנו? מישהו אחר? אני יכולה לדבר רק בשמי (וגם זה בקושי P=) אבל אני יודעת שהחזון שלי הוא פורום שעוסק בעיקר בעניינים העמוקים יותר של המוזיקה - סקירות, ניתוחים, המלצות מנומקות, ויכוחים וכאלה... גם ב-Jrock, גם Jpop וגם ז'אנרים יפניים אחרים, וגם קצת בתכנים חברתיים יותר כמו ברכות יומולדת, משחקים מדי פעם, שאלוני הכרות תקופתיים שרשורי אוף קצת וכאלה... אבל ברור לי שבלעדיכם, הגולשים, שום דבר לא יקרה. לא החלקים הרציניים ולא השטותיים יותר... ובאותו עניין, אני שמה לב גם לאיזה מתח שקיים בין אנשי ה-Jrock וה-Jpop - מי יתפוס יותר מקום ויקבע את רוח הפורום. אז אני עוברת על סקירות האלבומים שנעשו כאן מתחילת הפורום ורואה שמתוך 17 שנעשו יש רק אחת על אלבום של מיאבי, אחת על אלבום של ז'אן דארק, ושתיים על אלבומים של גאקט (שלא ממש נחשב רוק) וכל השאר הן על אלבומי jpop... איך זה קרה? אולי כי חובבי Jrock לא כל כך רוצים לכתוב סקירות... P= גם לא ראיתי שנפתחו שרשורים ענייניים בנושא מוזיקלי שנשארו מיותמים ללא תגובות או דיון.. דווקא ההיפך הוא הנכון, אלא שהם בקושי נפתחים, אז זה משאיר וואקום, וחללים בד"כ שואפים להתמלא במשהו, אז הם מתמלאים בתכנים חברתיים... בקיצור, מה אני מנסה להגיד? שיש מקום לכ-ו-ל-ם~~ זה לא פורום ג'ייפופ, לא פורום ג'יירוק ולא פורום חצילים... אנחנו מוזיקה יפנית (ולא קוריאנית או סינית, ד"א, סורי =/) ורק אתם תקבעו איזה ז'אנרים יבלטו כאן יותר. ככל שתעלו יותר תכנים מהז'אנר שאתם אוהבים ככה הפורום יקבל את הצבע של הז'אנר הזה... להתלונן ולקטר שכל הפורום זה רק ג'ייפופ זה אולי נעים, אבל לא ממש אפקטיבי... רוצים שהוא יהיה יותר ג'יירוק? סבבה! תביאו תכנים, תעשו סקירות, תעדכנו בחדשות.. ואני אפילו לא מעיזה להגיד - תכתבו מאמרים, למה לא? בכיף ^_^ בתקווה לגדילה וצמיחה של הפורום הזה לדבר הכי משמעותי בארץ שעוסק במוזיקה יפנית, ולחיבור רגשי משמעותי של כולנו לפורום הזה, כך שכולנו נרגיש בו בבית, אני מאחלת לכולנו שנת מוזיקה יפנית מדהימה, ושנת פעילות פוריה ומתגמלת בפורום!!! באהבה, אוראקל~~ ^_^

Nora Shu

New member
ח"ח על ההשקעה XDDD

את צודקת. אני מקטרת אבל כשזה בא ללכת יוזמה אני נרתעת מהר מדי [מסיבה די הגיונית, אבל נו, תירוצים תירוצים~
]. אז, לשנה החדשה! שכולנו ניקח קצת יותר יוזמה ולאט לאט נפתח את הפורום הזה למקום פתוח יותר עם ידע עמוק יותר בתחום המוזיקה היפנית. D:

Nora Shu

New member
../images/Emo9.gif אני שמחה

שאת לא רוצה לחנוק אותי, או משהו. XD אני כל הזמן מדברת ולא עושה כלום >>;; *יושבת בפינה חשוכה -_-;*

Nora Shu

New member
בסדר, יא נעל וואנס מלוכלך!!!!!1112

סו כן. אני נשמאמי. Oם;; או לפחות ככה פרחה אמרה לי ;_; חן~ גם אתה יכול להיות נשמאמי אם אתה רוצה. אל תדאג! אני אלמד אותך איך!!

מ א י י ק

New member
את לא נשמאמי../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

את מותקמאמי
או נשאמותק
או מה שתרצי

Hikaru

New member
הוו!! האמת שזה החלום שלי!

I pledge myself to your teachings, oh so-almighty Darth Crocs.

Nora Shu

New member
פ'ה!

ילדון כמוך אני לא יודעת עד כמה אני אצליח ללמד! אבל אני אנסה! עכשיו, תחזור אחרי "אני חן, נשמותק." שלוש פעמים, בבקשה. D;

מ א י י ק

New member
חחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

יהיה לך קשה לחנך ילד עם פירסינג בפה

Hikaru

New member
בואנה, יש גבול. @@"""

אני לוקח את מה שאמרתי בחזרה; אני לא הולך להקשיב לגבינה שוויצרית מחוררת.

מ א י י ק

New member
רק אתה../images/Emo11.gif../images/Emo174.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

ואיך תקשיב לה? היא משמיעה קולות? אהה וואללה...שכחתי את העכברים בפנים

Nora Shu

New member

אתה בטוח שכשאתה אומר "לגבינה שוויצרית מחוררת" [שזה אגב, redundent יא קרוקס] אתה מתכוון למוח שלך במקרה? מה עם כל המיאבי שאתה דוחס לשם בטח איזה ספייק במוהוק שלו עשה לך איזה חור שמה.

Hikaru

New member
אמרה הג'ייפופ פאנגירל הטרייה.

לכי לכי חפשי. XD יש בתוכך עכברים!!!!!!!!!!!!!!!11

Nora Shu

New member
אמר הילד העוד-מעט-קירח

הלוואי שהספר יוריד לך אוזן!!!11

Hikaru

New member
אני לא הולך לשום ספר

דגחידקלחרילחרשקגשד. בצבא יחשבו שאת גבר ויעשו לך גלח, שקט! >O<