לכבוד השנה החדשה - הפורום לאן? :>

sonaku

New member
ממ~ מסכימה עם כל מילה שלך. ^^

אבל שכחת את הדברים הטובים O: המודעות למוזיקה היפנית שעלתה~ והחדשים שהצתרפו אלינו~ ^^ ועוד ועוד.. נכון,אנחנו קצת חסרי אחריות ואנחנו לא עושים ת'סקירות והניתוחים בזמן X: אולי צריך להכין כמה סיקורים מראש ולהעלות אותם אחד אחד? ^_^ אגב,יש לנו רשימת דברים שאנחנו צריכים לעשות? O_ס איך נדע שלא עשינו סקירה פעמיים? O: בכלאופן..אני עדיין מתגעגעת לקומונה..הו וול.. אני עדיין אוהבת אתכם~~ X3

sonaku

New member
דאמ!! צריך להשלים הרבה @@;

יאללה אנשים~ תתחילו מעכשו לעבוד קצת יותר קשה 3: אמרה הילדה שלא מתנדבת כי היא עצלה מידי '-' הו וול~ אגב! אם מישו ביטל,מישהו אחר צריך לעשות את הסיקור במקומו,נה? ^_^

oracle

New member
נראה ככה~~ ../images/Emo8.gif

זה בעייתי? רוצה להחליף? מישהו מתנדב?...

Nora Shu

New member
הממ~

לא, לא חושבת שזה יהיה בעייתי כל כך ברגע שאני אבחר על מי לעשות את הסקירה. XD XD התבלבלתי וחשבתי שנדב עוד לא עשה את תורו. XDDD;

nadav1232

New member
אני מתכנן עוד 6 סקירות לא זוכר

כרגע XDD אבל אני ממש רוצה לעשות *_* אפשר? XD

Nurmidor

New member
חובבי הג'יירוק צריכים להפסיק להיות

אדישים ומגניבים-מכדי-לכתוב-סקירות ולכתוב את הסקירות. כן, אני מטיפה להם. האהאהא <<;
ובאמת שכבר המון זמן רציתי לכתוב סקירה אחת אבל התעצלתי. אבל אני אעשה את זה מתישהו. באמת באמת.

Nora Shu

New member
גו פור איט!

פפט מה הם חשים את עצמם >>; אני חושבת שאני אעשה סקירה על קאגגרה,. אני לא מאמינה שיש פורום מוזיקה יפנית בלי קאגררה,. זה כמו דג בלי עיניים מפחידות. אה אגב, פירסמתי את הדבר ההוא שעזרת לי איתו. זוכרת, אז? D: את רצית קרדיט ב-eljay? אני יכולה לתת לך~~

מ א י י ק

New member
אני שומע ג'יירוק וגם פופ../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני עשיתי סקירה על הקריירה של גאקט ואני עושה גם על ג'ייפופ, מי שאוהב ג'יירוק שפשוט יעשה עלייהם סקירה וזהו. סה"כ מי שאוהב פופ עושה אז שהג'יירוקרים יתרמו קצת גם

Nora Shu

New member
זה לא קל כמו שאתה חושב.

אמרו את זה כבר לפניך, ובאמת שאין צורך לחזור על זה. מה לעשות שעד עכשיו ההרגשה הרווחת היא שאם תעשה סקירה על ג'ייפופ אנשים ישימו עליך וידעו על מה אתה מדבר ואם תכתוב על איזו להקת רוק אינדיז לא יזרקו עליך עצם. כן, זה נובע גם מעצלנות. זה לא תירוץ וההודעה של סמדר, לדעתי, תעזור לאנשים לצאת כביכול מהארון ולקחת סיכון או עשרים. וגאקט הוא לא ג'יירוק. יש לי כבוד אליו, באמת, אבל הקריירת סולו שלו היא בגדול פופ [יש בה הרבה אלמנטים של רוק, אבל בתכל'ס זה די ברור שזה פופ].

מ א י י ק

New member
נממ זה נכון../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אבל אם אני מכיר להקה חדשה אני דווקא שמח להכיר אותה ואני מעוניין,אני לא ישלול אותם רק בגלל שאני לא מכיר את השם או שהזמר לא מוכר לי. כל המתחבאים לצאת החוצה
(אהבתי את המשפט
)

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo45.gif עם הזמן

אנשי ג'יירוק יתחילו לכתוב ביקורות וסיקורים, הפורום יתפתח ויהיו עוד דיונים ענייניים. סמדר, מאחלת לך הצלחה בניהול הפורום במהלך השנה הקרובה [וגם בשנים הבאות, כמובן] !~ 3> VS

למעלה