לכווולם~~!!

לכווולם~~!!

תקשיבו......שאף אחד לא יחשוב ששכחתי אותכם אני עדיין מת עליכם!!! פשוט מזה קשה לי עכשיו......כתגיעו לי"א תבינוווו!! עבר עלי הרבה בשבועיים האחרונים!! וחוץ מזה ד"ש לכוולם.... נ.ב. לא יודע אם תאהבו את זה או תשנאו את זה....אבל....יש לי מישהי חדשה...!

שני ממן

New member
אני שמחה בשבילך...מזל טוב מותק!!!

ושיהיה לך בהצלחה בבגרות!!! we love you

אדם כנס מאמי....

חחח.... בתחלה הייתי קצת בשוק.. אבל לא נורא... איך קוראים לה..?? יש לך תמונה שלה?? היא כ!סית כמוך??? חחחח... 2אה2ה שלא תכמ7 לע!לם: 0פ*7!ש...........

../images/Emo26.gifאדם כנס!../images/Emo36.gif

למה שנשנא את זה שיש לך מישהיא?! מזל-טוב... תהנה! המון בהצלחה!

חחחחח איזה מתוק, אולי....

תמונה של חברה שלך?! ניראה אם נחוס עליה או שנוותר... חחחח סתם...שיהיה לך בהצלחה איתההה..?!!!!! נקווה שהיא שווה כמוך!

keton13

New member
שיט

תנו לי לנחש עכשיו כולן יתחילו לצעוק,לריב,להספים טוב אני צופה את זה אהה ואדם,חחח מזל טוב:) תהנו

../images/Emo26.gifאדם ועוד משהוא...../images/Emo36.gif

המון בהצלחה בבגרות... אני מכירה את הלחץ...

אדםםםם תענה להודעות הפרטיותת

נווו אתה נכנס ועד שאתה נכנס תענה להודעות הפרטיות!!!!! פליייייז!!!!

הדרוש13

New member
../images/Emo23.gifאדמוש../images/Emo23.gif

קודם כל מזל טוב!! :) אני יודעת שיש לך חברה.דיברתי איתה...אור ים נכון? ו...בהצלחה עם הבגרויות.. יש מצב שיהיה איתך מפגש מעריצים?? (פליזז) ו...אתה שווה, שחקן מדהים ומתוק!! אשמח לדבר איתך במרים האישיים! אוהבת, הדר!

mikmik000

New member
לא שונאים את זה..

חחח שיהיה לך המוןןן מזל טוב על המישהי החדשה ואני בטוחה שעוד נשמע על זה...חוץ מזה שיהיה לך המון המון המון בהצלחה בבגרויות!!! ותשתדל להכנס כמה שיותר וגם אם לא אני כמעט בטוחה שרובנו נסלח לך!

ran le

New member
תחדש גבר

חחחח בצהריים הסתכלתי בארכיון של העמודים הראשונים וקרעת אותי מצחוק על זה שפעם פתחת פה על איזה אחת חחחחחחחחחחחחחחחח

נשמתי....מזל''ט

מזל טוב נשמהההההההההההההההההההה שיהיה לך בהצלחה.... חבל רק שזאת לא אני :(... (למרות שאני חולה על רועי,אבל גם עליך)

למעלה