לכווולם~~!!

מאמי לא נראאה לי לאאפ'חד אכפת

פחח....אלק...יאללה צא עם מי שבא לך ככה אתה מתיחס למעריצות... אז זהו זרקת לעצמך 6 מעריצות יא'אפס

אעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע??

שניה רגע מה את רוצה שהוא לא ייצא עם בנות..בגלל המעריצות?!?! טוב שלא הגזמת... את יודעת..גם לו יש חיים משלו!!

אדםםםם

אדם אני אוהבת אותךךךךךךךךךךך בהצלחה עם המישהי החדשה שלך... איזה כייף להההההההההההההההההה!!!!!! יאו איך אני מקנאה בההה...!!!

ayeltush1

New member
חח כמו שאומרים מזל טוב למאושרת!!

או מי בר המזלללללללל אדם ספר לנו קצת אוהבת אותך המון איילת
שהיה לכם בהצלחהההההההה!!

לאדדםם!!

מזה ככה אתה בוגד בי?!?! זה לא בסדר.. חחח טוובבב ביי בייי מאמיי בהצלחה איתה.. נ.ב כוסית? חח ביי ביי

איזה מגעילים אתם..בעעעעעעעעע..

לך לעזאזל י'מכוער..בשביל זה אתה נכנס לפורום בשביל לכתוב ת'שטויות האלו??

ילד מפגר טוטאליתתתתתת

תעזוב את אדם וחברה שלו בשקטטטטטטטטטטטטטטטט ואם זה מה שאתה חושב אז תתנדףףףף מהפורוםםםםםםםםם

אוקי

זה מעניין את כולם (מעניין למה) בשביל מה צריך לעשות מזה עניין... שים לב שכולם בנות בשירשור שלך... ואני עדיין חושבת שאה פוזאי בסינימה סיטי היית מגיעיל, דוחה, מאוהב בעצמו,מלוקק על עצמו ועוד..... הרשימה שליייייי ארוכה ווחד ארוכה... ושלא תחשוב שאם אני מכירה אותך דרך רווית אני צריכה להיות מלוקקת עליך אז עשה טובה ו-ששששששששש...

ayeltush1

New member
אדםםםםם התגעגעתי חח

אנחנו שמים בישבלך תהנוווו ספר לנו קצת!!!

אבי14111

New member
אדםםםם

אדם...התגעגעתי אלייךך..לא דיברנו הרבה זמן:( אתה בטח לא זוכר אותי!!..חחח =// מזל טוב על החברה החדשה!! מזל טוב ומזל טוב! אבל אל תשכח!! אני עדיין מעריצה אותך:) ויש מצב שאתה רושם לי בפרטי? אני צריכה לדבר איתך...ובאיזה תאריך נולדת??? תודה מואאאה אביגיל

non stop1

New member
מזל טוב מאמי!!!!!!!!

אני שמחה בשבילך!! אני מקווה שלא יעברו עליך עוד שבועיים כאלה קשים!! ונכון יש הרבה לחץ עכשיו גם אני בי"א. שלחתי לך מסר ולא ענית לי אני מחכה לתשובה. תודה love you

JustME79

New member
למה לו לתת לך?

מסכן הבנאדם יש לו גם חיים משלו...
שיר.

למעלה