לכווולם~~!!

omri794

New member
לאדם!!! תקרא בבקשה...

שלום לך, אתה אחלה! ו... מלא מלא הצלחה בלימודים והמון השגים טובים! !!!! ובהצלחה עם החברה גבר! מעריץ!

נוי 13

New member
היי?

זה באמת אתה?! כי אני יודעת שמאוד קשה בתיכון... אפילו שאתה לא לומד בתיכון הראל.. אני ממבשרת... אני יודעת טוב מאוד..

לאדם מזל טוב!

אנני שמחה שמצאת מישהי!!!!!!!!! ושתזכור שאני תמיד יעריץ אותך!!! בהצלחה!!!! חחחחחחחחחח

../images/Emo41.gifלאדם!

וואלה?! קודם כל מזל טוב מאמי!! פליז תשלח לי תשובה..אני רוצה את האיסי של אם יש לך! מתה עלייך!! ביי ביי

Cm 2004

New member
ביאסת אותי אחי!!!!!! בנית עליך ../images/Emo8.gif

חשבתי יש לנו עתיד ביחד

lilo the sexit

New member
מזל טובב!!

י"א??? אתה בן 17??? כזה גדול לא ידעתי חשבתי שאתם כולה בני 13 או 14...

No FeAr GirL1

New member
מזל טוב מאמי!

מזל טוב ובהצלחה איתה וגם בבגרויות! היא בטח שווה כמוך!

lulita11

New member
שיואוו...אני בשוק..אויי מיי גאדדד..

טוב אני שמחה בשבילך דבר ראשון אבל אני קצת בשוקקקק....... לא נורא...יעבור לי חחח.. אז שיהיה לך בהצלחההההההההההההההההההההההההההההה יפיוף

ayeltush1

New member
מחשבתם שכוסון כזה אישאר רווק לנצח!!

אדםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מזלללל טובב קולולולול חחח התחרפנתי חח

Peter and Wendy

New member
אוך אוווך חמודי כזהה ../images/Emo23.gif

לא מאמינה שדווקא כשהוא נכנס לא הייתי... ארררר
בכל מקרה אני מכירה את הסבל של יא'.. אבל חכה ליב'.. תאמין לי יותר מבאס! יש לי החודש 4 בגרויות.. ימחשמם! תתחדש לך על המישהי !! אבל למה היא לא אני?!!?
סניייף בכל מקרה בהצלחההה אהוב ליבי :)

פאפי1

New member
בהצלחה

אל תדאג אני יודע מה זה י''א אני עצמי כבר י''ב ודרך אגב קוראים לי נדב ושתצליח עם החברה שלך

Beatrix Kidow

New member
מישהו מעריץ את אומה ת'ורמן? כנסו...

רוצים להעריץ אותה??? תראו את הסרט: kill bill סרט ע-נ-ק! עם בא לכם להעריץ מישהו... תראו את הסרט ותעריצו את אומה ת'ורמן... ה-י-א האישה!!!!

איזה לא קשורה..

זה שישור על אדם..הוא לא נכנס פולך זמן..והוא כותב שיש לו מיש'י חדשה.. ואנשים מברכים אותו וכו'.. ואת תוקעת תמונה ושירשור..לא קשוררררררררררררררררררררררררררררררר... וואי איזה לא קשוררררררררהההההההההההההההההההההההההההה@!!!!

אדם אתה גדול!!!! תיכנס פליז...

אדם אתה ילד חבל"Z אתה משחק מעולה!!!!!! שלח לי ד"ש פליז....... אני מה זה יתרגש!!

למעלה