לכו-לם

shahafs

New member
לאלמה!!!!!!!!!!.....

אני יתגעגע אליך אבל תהני מושלמת!!!! LOVE YOU שחף....

תקשיבווו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הפכתם ת'הודעה לשירשור אחר..
הקטע בהודעה היה שנחליט כבר איפה עושים מפגש... אני לא יודעת מה איתכם אבל אני רוצה מאוד מפגש
(למרות שנאי בטוחה שגם אתם
אז יאללה...
להתחיל להזיז דברים ולעשות עם זה משהוא...

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בואו לקניון מלחה בירושלים ! הכי טוב ! אם לא , אז עזריאלי

אז ככה../images/Emo70.gif ../images/Emo91.gif

בירושלים זה לא טוב
זה רחוק מידי להרבה , הרבה אנשים
אומנם אני לא גרה באיזור תל-אביב אלא בצפון (רמת-ישי) אני מודעת לזה שבצפון זה גם רחוק לרוב... ובגלל זה אין ברירה
חייבים לקיים את המפגש איפשהוא במרכז..
אבל לא בעזריאלי
זה המוני מידי

לא אני גרה בים המלח..........

זה שלושטרבה <- (אם ככה כותבים את זה?!?!) שעה מירושלים..... וזה הכי קרוב, אבל גם ת"א זה פ'סדר לי.....

ל -לא רק בלונדינית1 ../images/Emo70.gif

בסדר, את מאילת אבל רוב האנשים הם מהמרכז וירושלים (ולא מהצפון או מאילת) ובגלל זה הכי טוב לעשות את זה במרכז
ולא בהכרח בת"א...
למשל בנתניה,רמת-גן או הרצליה..

אבל הכי נוח לתל אביב !

למקום אחר צריך 3 אוטובוסים !(אין מירושלים רכבות) וגם אנלא מכיר קניונים או מקומות ציבוריים חוץ מאיקאה

חח אני לא מאילת......

אילת איזה 4 שעות ממני. או 3 שעות ממני.... טוב, ניראה מה הרוב קובע, וגם צריך להתחשב בשחקנים, את יודעת גם הם אמורים לבוא....

נכוןןןןןןן

אפשר בהרצלייה יש שמה קניון בלי הרבה אנשים וזה ויש רכבות והכל עד לשמה...זאת לא בעייה בכלל!

אבל אנשים שלא מאיזור המרכז

לא מכירים את כל החורים הקטנים האלה ! מה הבעיה לעשות את זה בעזריאלי ?! מה אכפת לי מהאנשים מסביב ! אני מאמין שכל האנשים מכירים דרך להגיע לעזריאלי !

yuviz

New member
אפשר להיפגש ב:

1. ארנה 2. קניון שבעת הכוכבים למרות שהוא לא שווה אבל לשם יש רכבות להרבה אנשים יהיה קשה להגיע.. אז תקשיבו אם יש לכם חברים ממש טובים בפורום שגרים קרוב למקום מפגש תקבעו איתם לישון אצליהם או עם קרובים שלכם, תעשו מאמצים להגיע! זה ממש חשוב

למעלה