לכל האנשים שנהנים לפגוע בקווים

מצב
הנושא נעול.

וולבו

New member
אין ספק שהוא לא מבין כלום... מה זה

עזוב, מוטי, הוא סתם מנסה להתחיל
מריבה. חבל על התגובות. שמת לב שהוא אומר בדיוק את ההפך ממה שכולם פה בפורום חושבים? זה טרול מקצועי, ואין לי ספק בכך,ולא היה לי ספק מהפעם הראשונה שראיתי הודעה שלו. אל תתיחס, חבל שעוד פעם הוא יגרום לכך שתעזוב.
אין ספק שהוא לא מבין כלום... מה זה
טרול? אני חדש פה.

צוחקים וצוחקים ובעלי חברת קווים

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.
צוחקים בדרך לבנק

fireman

New member
מסכים ב1000% לא רק ב100%

צוחקים בדרך לבנק
מסכים ב1000% לא רק ב100%
חוסכים בעלויות בצורה שספקני אם יש עוד חברה בארץ שחוסכת בצורה כזאת.... רק חבל שעפ"י תגובות של לא מעט גולשים בפורום הקיצוץ בהוצאות בא על חשבון רמת השירות

בינתיים אחד מהבעלים של קווים

אם הולך להם כל כך טוב והם
צוחקים בדרך אל הבנק, שידאגו לצי האוטובוסים שלהם ויחדשו אותו ולא באלטע זאכען.
בינתיים אחד מהבעלים של קווים
בדרך לספסל הנחקרים על ריגול תעשיתי.. מעניין אצל מי הוא ריגל??

gsx750f

New member
אמפריה ועוצמה ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ולהגן על דן ועל שאר החברות התסלחו לי דפוקות שמעסקותבקקה(אן יותר נכון בשימור גרטאות)שתדעו: קווים היא החברה הכי טובה בארץ,אין על השירות שלה,האוטובוסים שלה הכי טובים,ומפרקיות בכלל לא צריך לקו 68.
אמפריה ועוצמה

gsx750f

New member
לא לא לנו אין בעיה לנוסעים יש

מכונות מצוינות,גם דן ןגם אגד
משתמשות במכונות ישנות,לאלה יש עוד 8 שנים על הכביש אז מה הבעיה??.
שקווים רוכשת גרוטאות במקום אוטובוסים חדישים עשו הצגה בהתחלה ועכשיו הם ..... בקשת על כל הנוסעים

בטח אתה מתכוון למשרתים

שקווים רוכשת גרוטאות במקום אוטובוסים חדישים עשו הצגה בהתחלה ועכשיו הם ..... בקשת על כל הנוסעים
בטח אתה מתכוון למשרתים
בקשת רחבה את כל הנוסעים.

gsx750f

New member
הנה אוטובוס נדיר בקווים

הנה אוטובוס נדיר בקווים

מצב
הנושא נעול.
למעלה