לכל האנשים שנהנים לפגוע בקווים

מצב
הנושא נעול.
ה-ELים של דן ותח"צ זהים כמעט לגמרי

קוים אימפריה אתה צודק בהלט
הel של קווים מאוד נוחות לנסיעה אתה צודק במאה אחוז הel של קווים יותר טובות מהel של דן ודרך אגב שמעתי שלקווים יש sl משנת 89 שנרכשו מתח"צ באר שבע ובאיזה קווים נוסעות הsl של חברת קווים שציינתי
ה-ELים של דן ותח"צ זהים כמעט לגמרי

amitasafzabida

New member
כל אוטובוס היום ממוזג.

סליחה אבל מאן EL-חווית הנסיעה
האולטימטיבית,נח שקט ממוזג.
כל אוטובוס היום ממוזג.
יתכן ובשביל נוסעי קווים זה האוטובוס הכי טוב שיש....... מבחינתי, EL הוא לא אוטבוס. הוא גרוטאה. מהצד הוא נראה מרובע מדיי. מקדימה הפלסטיק של הוינקר נראה רע. מאחורה, הריבועים שיש לטרקטור נראים עוד יותר גרוע. מנוע שמרעיש כמו SL. שטח המזגן שמשרה אוירה זולה. ריפודים בצבע דהוי. אוטובוס לא אוטובבוס, בקיצר. SL נראה טוב ממנו בהרבה, עם ה-עיצוב שלו, גם כשאינו מנוקה ומלוכלך להחריד.

3 היחיד

New member
לטעמי אתה עדין לא הבנת שאם אגד ודן

בטח שאף אחד לא יכתוב שום דבר
אין לכם מה לכתוב על החברה הכי טובה בארץ ובמזרח התיכון.
מסרבים לטפל לכם במכונות , מסרבים להשכיר לכם משרדים , וזה לא יקרה כי כסף זה דבר נזקק , אתם עמוק בברוך , ואף אחד לא יעזור לכם ברמה מהירה כל כך , הבסיס של השירות שקווים נותנים לא משנה מה רמתו , זה הטיפול שאגד וגם דן נותן להם...אז קצת פורפורציות , החוכמה בלהפעיל תחבורה ציבורית זה אחרי 10 -15 שנה של בעיות , ותיחזוק מכונות ..ולא אחרי שנתיים....

amitasafzabida

New member
אפשר את שם התגובה שהגבת אליה?

מסרבים לטפל לכם במכונות , מסרבים להשכיר לכם משרדים , וזה לא יקרה כי כסף זה דבר נזקק , אתם עמוק בברוך , ואף אחד לא יעזור לכם ברמה מהירה כל כך , הבסיס של השירות שקווים נותנים לא משנה מה רמתו , זה הטיפול שאגד וגם דן נותן להם...אז קצת פורפורציות , החוכמה בלהפעיל תחבורה ציבורית זה אחרי 10 -15 שנה של בעיות , ותיחזוק מכונות ..ולא אחרי שנתיים....
אפשר את שם התגובה שהגבת אליה?

אני חושב שכל השרשור היה סתם כדי

קווים אימפריה , אין לי בעיה עם דעתו
אך לעניות דעתי הוא שכח עקרון בולט במסגרת מעמד החברה שהוא מקיים דיאלוג עליה.
אני חושב שכל השרשור היה סתם כדי
להפיג שיעמום ולא בצורה רצינית...

מה שהתכוונתי לומר הוא שהמשתמש

ברשותך , תוכל לחזור על כוונתך שנית
?
"קווים אימפריה" ניסה לעורר את הפורום וכתב הודעה ללא כוונה רצינית מאחוריה וכל שאר ההודעות נכתבו בצורה הומוריסטית.

3 היחיד

New member
אני חושב שהבעתי את דעתי בצורה הולמת

"קווים אימפריה" ניסה לעורר את הפורום וכתב הודעה ללא כוונה רצינית מאחוריה וכל שאר ההודעות נכתבו בצורה הומוריסטית.
בהודעה האחרונה בעמוד זה לגבי המילה שירות בתחבורה ציבורית . דבר נוסף - יש לי חוברת של מפרט טכני מלא של המפרקית החדשה וחומר נוסף ,שבדרך לזבל ....יש מעוניינים לקרוא או לקבל ?

amitasafzabida

New member
אני אם כבר מעדיף על הSG..

בהודעה האחרונה בעמוד זה לגבי המילה שירות בתחבורה ציבורית . דבר נוסף - יש לי חוברת של מפרט טכני מלא של המפרקית החדשה וחומר נוסף ,שבדרך לזבל ....יש מעוניינים לקרוא או לקבל ?
אני אם כבר מעדיף על הSG..

מצב
הנושא נעול.
למעלה