לכל מי שפה

תמימה...

אני לא יודעת אם אני גודלת במשפחה מרעילה אולי זה נמשמע יותר ממה שזה נכון שיש תקופות שקשה לי וגם ביומיום אני לא משהו מתקשרת איתם לרוב אבל הם לא מכים אותי כל הזמן זה קורה לפעמים כשזה מגיע לי. המילים לא זרות יל כי פעם אהבו אותי פעם כשהייתי באמת קטנה הם כל כך רצו בת והייתי המלאך שלהם הכל היה בסדר בהתחלה. המילי פשוט רחוקות. אני לא חיה בגיהנום אני חיה בעצמי וזה הגיהנום שלי. אמא לא אשמה.

התמימה

New member
למה את נשמעת בדיוק כמוני???

לפני שנה... כשגם אני טענתי בחריפות שאני לא גדלה במשפחה מרעילה... כשטענתי שזה מגיע לי, שמגיע לי שיהיה לי רע, שאני ראויה למכות. יקירתי... תכניסי את זה לראש- אסור להכות אותך!!! את מבינה? זה לא מצב נורמלי, לא מכים בכל משפחה!!! את לא חייבת לקבל את המכות האלו את לא ראויה להן כמו שגדלת!!! ושום דבר לא ``מזכה אותך במכות. נקודה. כן גם אותי אהבו כשהייתי קטנה... אמא שלי מדברת בכל כך הרבה אהבה על הילדה הזאת בכתה ד`... הילדה המושלמת... אופס.... אני כבר לא בכתה ד`... גם היא רצתה שאני אהיה המלאך שלה, אבל אני לא אהיה מה שהיא רוצה!!! המילים רחוקות??? שמעת על מסננים? כן גם לך יש אותם אני משערת... אבל כמה שהמסננים טובים תמיד חודר משהו, ואני הסרתי אותם, ולאט לאט התחלתי להאמין שאני יכולה להיות משהו טוב, אל תגידי לי שאת מאמינה שאת יכולה להיות משהו טוב, את מאמינה שהמכות מגיעות לך כי אחרת אינך רואה סיבה למה היא תכה אותך... ואז את מאשימה את עצמך שאת לא הילדה המושלמת שהם אהבו פעם... את חיה בגיהנום שנוצר ממספר מרכיבים, כן. את חיה בגיהנום! וגם אני חיה בו כי כמה שעזבתי את הבית היא חיה בי כל הזמן ואני נלחמת בה... בגלל המלחמות שלי בה יש לי חברים עדיין... והם האנשים שהכי עוזרים לי בעולם. אמא אחראית למלחמות שקיימות בך יום יום... מלחמות שנמשכות כל זמן שאת ערה... אבל החדשות הטובות הן... שאפשר לנצח את זה. מגיע לך להרגיש נאהבת ובעלת משמעות האייסיקיו שלי: 84835635

תמימה

הם לא מכים אותי. זה קורה לעיתים יחסית רחוקות כשמגיע לי והם ממש מעוצבנים. יש לי אותך באי סי קיו.... כשתהיי מחוברת אני אשלח לך הודעה

למעלה