למה אי אפשר לעשות היפֶה והחנונית?

כי יפים בעלי ראש חלול

זה לא סקסי
. כאמור, גברים אוהבים עם העיניים - נשים עם האוזניים. לא יהיה רייטינג לתוכנית כזאת.

xcalibur

New member
על איזה כוכב לכת בדיוק? כדור הארץ? אין מצב!

הרייטינג הכי גבוה בהיסטוריה שתוכנית כלשהי קיבלה בעולם שייך "למשמר המפרץ". כשרון יוצא דופן על בטוח לא היה שם. מה כן היה שם? סתם ערימה של כוסיות.

לא הבנתי את הסתירה.

אני אמרתי שלא יהיה רייטינג לתוכנית עם כוסונים סתומים. על מה כבוד הבוריטו שח
? מה הוא רוצה מחיי
? למה הוא הורס לי את הג'וינט
?
, זה למה
.

החנוניות והיפים יעשו ../images/Emo226.gif ../images/Emo2.gif?

צודק, כזה דבר גם אני לא הייתי פוסלת על סף
. אתה יכול לנסח את הסתירה המשוערת בצורה יעילה ממש, בבקשה? להפשיט אותה כזה
?

Thumpers

New member
אין שום סתירה.

אתם מדברים על אותו הדבר, רק שכל אחד בטוח שהוא מדבר על משהו אחר. זה דווקא די חביב להיות צופה מבחוץ.

xcalibur

New member
../images/Emo163.gif

חתיכים וחתיכות יעיפו כול תוכנית באשר היא לא משנה כמה היא דוחה, עלובה, זולה או גרועה. עכשיו יותר ברור?

כאשר הטענה שלי הייתה

חתיכות מביאות רייטינג, ואילו לתוכנית עם חנוניות וחתיכים סתומים לא יהיו צופים. זה כיוון שלדעתי גברים לא יצפו בתוכנית כזאת כי אין בה "יפות" ונשים לא יצפו בתוכנית כזאת כי החתיכים יהיו סתומים. כיצד אתה מפריך את הטענה הנ"ל? אתה לא, אתה פשוט מצהיר שאני טועה כי אתה לא מסכים
. תביא דוגמא נגדית של תוכנית עם גברים יפים וסתומים ונשים חנוניות עם רייטינג גבוה
.

xcalibur

New member
אולי מספיק להתחסד?

את רק מסתכלת עליהם, לא מתחתנת איתם. אין בחורה שלא תראה את התוכנית הזאת ואני מוכן לשים על זה כסף. בדיוק כמו הסדרה הזאת עם הגייז שגברים מפחדים לומר את שמה ולא הייתה בחורה בארץ שלא צפתה בה...

"הכי גאים שיש" כלל לא היו סתומים.

להאשים את האופוננט ב"התחסדות" כי אתה נכשל להוכיח את עמדתך ואזלו לך הטיעונים זה מתלהם, בוריטו
. אין לי פנאי לדיונים עם מתלהמים
.

xcalibur

New member
אבל הטיעון שלך מגוחך מיסודו, אז אני מתלהם?

כשגבר חתיך עובר לידך ברחוב את בודקת מה המנת משכל שלו לפני שאת מריירת עליו? לא, נכון? אז איזו סיבה יש לך לא להסתכל על תוכנית טלויזיה ע-מ-ו-ס-ה בכאלה?

אני לא מריירת על גברים ברחובות.

ביקשתי דוגמא אחת לתוכנית מצליחה בה הגברים הם חתיכים סתומים והנשים הן חנוניות, ולא ידעת לתת. תחסוך את שטויותיך למי שיש לה את הכוח ותחזור אליי כשתהיה לך דוגמא לתת לי
.

xcalibur

New member
אל תהיי קטנונית עכשיו

את יודעת טוב מאוד למה התכוונתי. כשגבר חתיך עובר לידך ברחוב, אז את לא מתפעלת ממנו כי את לא יודעת אם הוא חכם או לא?

בשיא הכנות - לא.

אני כן מתפעלת מיופי נשי בלי קשר לחכמה לכן אני יודעת למה אתה מתכוון אבל לא, מעולם לא יצא לי לראות גבר שאתלהב ממראהו לפני שהחלפתי איתו מילה. קרה לי שהתלהבתי ממישהו הורס כי נתתי לו יותר מדי קרדיט אחרי שיחה קצרה, אבל מעולם לא ראיתי אחד עובר ברחוב והזלתי עליו ריר. גם לא ברור לי איך זה רלוונטי לדיוננו, הרי שכבר אחרי הפרק הראשון הם ישעממו גם בהנחה שנעוף על המראה שלהם. די, בוריטו, אתה מתיש סתם. בחיי שתחזור אליי עם דוגמא, מה אתה מתחכם
?

xcalibur

New member
אני לא מתחכם, את סתם מתחסדת :/

טרם פגשתי באדם אחד גבר או אישה שיראו אדם אחר ברחוב שנראה מושך ולא יסובבו אחריו את הראש. זה פשוט לא אנושי מה שאת מתארת כאן. סקס יכול למכור הכול ולא יעזור כמה תנסי לגמד ולטאטא את זה מתחת לשטיח. אנשים אוהבים להסתכל על אנשים יפים וממש ממש ממש לא מעניין להם את התחת מה יש להם בקדקד כול עוד הם לא מתחברים או מתחתנים איתם (ע"ע משמר המפרץ בפעם השלישית). ככה העולם עובד, כן אני יודע שזה שטחי אבל להתכחש לכך זו פשוט התחסדות לשמה.

קרקלה

New member
אני בהחלט אסתכל ואעריץ. לא אכפת לי מנת משכל.

בחור יפה זה דבר יפה. לא הייתי צופה בזה בטלויזיה כנראה, אני לא עד כדי כך בקטע*. עם זה יזדהו יותר בנים. אלא אם כן יש מישהו במיוחד. *אני מודה שראיתי בחצי עין השרדות בשביל טומי. ואפילו עפעפתי על האח הגדול לאחרונה בגלל רם פרייס סיטון (מביך).

קרקלה

New member
לא בדיוק. עדיין, מאסה של חתיכים לא ימכרו

לי כלום. זה ייראה לי דבילי ומשעמם*. *אלא אם הם מתגפפים. אז זה אחרת.

למעלה