למה מח"פ מספר לנו על מה יעשה שיהיה מיליארדר

מבחינה פסיכולוגית זה תהליך הגשמה.

שאנחנו מספרים לאנשים על השאיפות שלנו אנחנו בעצם מוותרים עליהם!

כי זה כאילו הגשמנו אותם!!!

אנחנו מאבדים את המוטיבציה להגשים את השאיפה/חלום.

כי התחושה היא שכבר הגענו.

בניגוד לדימיון מודרך או לוח חזון וכד' שם הדברים נשארים בדימיון שלנו.

בקיצור הבנתם,הוא יודע שלא יהיה מיליארדר בוודאות והפוסטים האלה בעצם מהווים ויתור פסיכולוגי

הוא חווה את תחושת העושר הפיסכולוגית כפי שהיא משתקפת בפירוט בפוסטים וככה יכול לוותר עליהם.

בון דוק

Well-known member

בקיצור הבנתם,הוא יודע שלא יהיה מיליארדר בוודאות והפוסטים האלה בעצם מהווים ויתור פסיכולוגי

הוא חווה את תחושת העושר הפיסכולוגית כפי שהיא משתקפת בפירוט בפוסטים וככה יכול לוותר עליהם.
האיש גאון
לא רק שהוא גורם לכם להגיב להודעות שלו
הוא גם גורם לכם לפתוח הודעות עליו
גאון כבר כתבתי?

evglev1

Well-known member
מנהל
האיש גאון
לא רק שהוא גורם לכם להגיב להודעות שלו
הוא גם גורם לכם לפתוח הודעות עליו
גאון כבר כתבתי?
והוא גם היה הטריגר למלחמת החסימות בפורום. כי הכול התחיל מכך שמשה רצה לחסום אותו לצמיתות בגלל שתקף אותו אישית ופתח חזית נגדו והסבא של כיפה אדמה שחרר אותו פעם אחר פעם, אז כנמקה משה חסם את שחר ואז סבא אמר שאם חוסמים מנהל אז לא יהיה פורום.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
והוא גם היה הטריגר למלחמת החסימות בפורום. כי הכול התחיל מכך שמשה רצה לחסום אותו לצמיתות בגלל שתקף אותו אישית ופתח חזית נגדו והסבא של כיפה אדמה שחרר אותו פעם אחר פעם, אז כנמקה משה חסם את שחר ואז סבא אמר שאם חוסמים מנהל אז לא יהיה פורום.
ואתה רואה מה התוצאות? מ.ח.פ. כותב את הבשורות שלו (גם) אצל סבא והקשיש הנרגן מפליץ עליו. פרס על מאמציו לשחרר גאון.​

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
סבא השתמש בו ועכשיו שהוא לא צריך אותו, הוא אומר לו את האמת בפרצוף.
הפוך כפרה :)

אני השתמשתי בסבא כאחד מארבעת המנהלים שהיו משחררים לי חסימות בכל פעם שלא היה לי כוח או זמן לקחת לעצמי איזה שלוש שעות טובות ככה בשביל לפתוח לעצמי חמישים חשבונות שיסדרו אותי לחמישים יום קדימה, ועכשיו כשאני לא צריך אותו, אני קצת יותר פתוח איתו, קצת יותר אומר לו את האמת בפרצוף, והוא חסר אונים, נואש, מגיב בכעס ובבלבול, מנסה להחזיר, לא כל-כך מצליח, ואומר בעיקר הרבה שטויות מנותקות מהמציאות.

אבל הכול בסדר. לא ציפיתי ממישהו כמוך להבנה בסיסית ומינימאלית של המציאות, החיים והעולם הסובב :)

בון דוק

Well-known member
המעשים המלוכלכים של משה ידועים
אין צורך לחזור עליהם

certified.woke

Well-known member

לא.
אלה חלומות.
מותר לחסר-כל לחלום חלומות ולקוות.
אין חיים בלי תקווה...

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא.
אלה חלומות.
מותר לחסר-כל לחלום חלומות ולקוות.
אין חיים בלי תקווה...
שאני אבין, אתה כבר לא אחד מהמעריצים שלי יותר? דווקא זכור לי שמאוד הערכת אותי לטובה על ההישג המטורף של זה שחזיתי את קריסת 2022, מה שלמעשה מרומם אותי לדרגת נוריאל רוביני ומייקל ברי. רק שההבדל ביני לבינם זה שהם היו צריכים תארים בכלכלה וניסיון של עשרות שנים בשביל להגיע למה שאני הגעתי אליו בלי כל אלו.

Nouriel-Roubini-3-x-4-1152x1536.jpg
licensed-image (1).jpg

אולי לאחר מה שיסתבר שחזיתי גם את השפל הגדול השני, לכשיתחיל, חוץ ממה שחזיתי את הקריסה של 2022, אתה "תחזור הביתה" ותימנה על מעריציי פעם נוספת, בני הסורר.

בהצלחה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

למה מח"פ מספר לנו על מה יעשה שיהיה מיליארדר​

אתה לא מבין בפסיכולוגיה. הפוך. ככה אני משאיר את החלומות בחיים, ממשיך לחשוב עליהם, לעסוק בהם, לתמרץ את עצמי ולפעול למען זה.

מאוד יכול להיות שאני לא אהיה מיליארדר, אבל מיליונר אני אהיה 😊

כשזה יקרה, התומכים יתוגמלו ביד רחבה-בון דוק, דני אבני.

מצד שני, תנחש מי לא יקבל שקל.

נראה שאתה בונה על הירושה, אם הוריך יהיו מספיק חכמים הם ידאגו שתקבל אותה בצורת קצבה חודשית....
הוא עושה רושם של אדם מחושב,למשל לא התפתה להשקיע בעצמו בבורסה ברעיונות ה"מדהימים" שלו.

העיניין שהוא יהיה מבוגר עד שהוא יקבל את הירושה ולא יוכל ממש להנות ממנה "כמו שצריך".

עצוב,עד לפני שנה הוא הכריז כאן שהוא הולך להיות מיליארד על בטוח ולאט לאט הגענו לקבצן ירושה :ROFLMAO: |בוכה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
סה"כ מדובר ב"אישיות צבעונית"
Dash_Parr_The_Incredibles.jpg
בניגוד לכוכבית למשל...
אז באופן טבעי הוא מושך הרבה אש.
אין אדם יותר יפה נפש ונוח לבריות ממני (חוץ מהרינגטון). אני לעולם לא זה שמתחיל בריבים, לא מקלל, לא מציק, נוח, מתפשר, נחמד. הבן-אדם היחיד בכל הפורומים של כל תפוז שיותר קדוש ממני הוא הרינגטון, רחב הלב ונדיב הרוח שלא משנה מה מטיחים בו או עושים לו הוא לעולם לא יורד לרמה שלהם, תמיד שומר על פאסון מקסימאלי, עונה בשלוות נפש לקשות שבקללות והעלבונות ותמיד הכול בסבלנות ועם חיוך.

כל מי שמסתכסך איתי או מישהו שכמותי, לדוגמה הרינגטון, או כל אדם מאוד נוח אחר שהוא מהאנשים האלו ש"אי-אפשר לריב איתם"/"אי-אפשר שלא לאהוב אותם", יש משהו לא בסדר אצלו, ולמרות שלא ננקוב בשמותיהם, לראיה, כל האנשים שאי-פעם הסתכסכו איתי או עם הרינגטון וכל מה שלא בסדר איתם, למרות שכאמור, לא ננקוב בשמותיהם, ובטח שלא נגיד מה לא בסדר איתם.

במילה אחת, או יותר נכון במשפט, ואם ננסה לנסח משהו כוללני ומקיף שיכול בהכללה גסה לכלול תחתיו את כל המקרים, יש משפט שאומר, שמי שלא נמצא בטוב עם עצמו, לא יכול להיות בטוב עם אף-אחד.

לדעתי, אנשים שלא מסתדרים עם "אנשים שמסתדרים עם כולם", זה יכול להיות מבחן של ממש בשביל למצוא אנשים שיש משהו לא בסדר איתם ולהשיג להם עזרה מתאימה. אני מדבר בשיא הרצינות. לדעתי אפשר להרכיב איזשהו כלי פסיכולוגי כלשהו בשביל למצוא ולהגדיר אנשים נוחים ומנומסים בצורה יוצאת דופן, להפגיש אותם עם "נבחנים", ולראות איזה "נבחנים" לא מסתדרים אפילו איתם, כמובן באמצעות כלי פסיכולוגי נוסף ומסודר שמנקד לפי מאפיינים ומפתח תשובות את האינטראקציה.

בכל מקרה, ולעניינינו, אני לא "מושך הרבה אש" בגלל "האישיות הצבעונית". מה שאני מושך בזכות האישיות הצבעונית זה הרבה תשומת לב (לא כולל "האש", שהיא משהו אחר). אני "מושך הרבה אש" בגלל שהאינטרנט יותר מאשר המציאות והחיים האמיתיים, הוא כר פורה לפעילותם של אנשים דפוקים שהיו מסוגלים להסתכסך גם עם ישו.

וטוב, נו, באיזשהו מקום גם נורא מקנאים בי 🤷‍♂️

בכל זאת, צעיר, חתיך, חכם, מוכשר. אפשר להאשים אותם? 🤷‍♂️

כל השאר פה רחוקים מכך.

אולי החלק הקטן של המתנגדים שלי שהם קצת יותר נורמאליים, המרכיב של הקנאה הוא קצת יותר משמעותי אצלם מאשר המרכיב של "להיות דפוק".
מה זה קשור לגאון?
כאמור, "האש" שאני מושך היא לא בגלל האישיות הצבעונית, אלא היותם של המפנים אש נגדי, אנשים דפוקים (שזה ניסוח סופר-עדין, כן?), עם מרכיב מעט פחות משמעותי אך קיים, של קנאה.

בהחלט יש קשר בין האישיות הצבעונית לכל תשומת הלב שאני מקבל. העניין הוא ש-80% מהאישיות מגיעה מהשכל. לכן, בגלל שאני גאון, יש לי אישיות גדולה יותר, רחבה יותר, עשירה יותר ומעניינת יותר, שזה דבר שכמובן בא לידי ביטוי בכתיבה שלי פה, שהיא כתיבה יותר רהוטה, יפה ומעניינת מאשר כל הכתיבה של כל שאר האנשים, ולכן אני מקבל תשומת לב בהתאם, ולכן וכפי מה שאחד התומכים ציין לפני מספר ימים, שרשורים רבים שלי מגיעים לעמוד-שניים של תגובות (20-40 תגובות. מספיק אפילו רק לפתוח עליי שרשור, והוא מיד יקבל עשרות תגובות ואלפי צפיות. גם זאת לא תגלית חדשה. ככה אתה מצליח להיות מעניין מידי פעם. לפתוח שרשורים על מלך הכיתה ;)).
יותר סביר נרקיסיסט,
יכול להיות, אבל מבלי להגיע אל הסף החולה שמאפשר להגדיר את המצב כהפרעת אישיות נרקיסיסטית.
הוא מנצל אותך לנפח את האגו שלו.
לא.
הוא עושה רושם של אדם מחושב
תכונת אישיות של אנשים חכמים, לתשומת ליבם של כולם :sneaky:

160608-trump_thelid-1614_fa49b8448f3535113be93376e20e2925.nbcnews-fp-1200-800.jpg
למשל לא התפתה להשקיע בעצמו בבורסה ברעיונות ה"מדהימים" שלו.
לא, זה דווקא לא קשור. אין לי כסף להשקיע. וזה גם לא הזמן להיכנס. מאז ועד היום. ההמלצה שלי מדצמבר 2021 ועד עצם היום הזה, באוגוסט 2024, היא לא להיכנס. צריך לחכות לשפל לפני שנכנסים.
העיניין שהוא יהיה מבוגר עד שהוא יקבל את הירושה
אני מצפה להיות עשיר בלי קשר לירושה, וזאת הודות לגאונותי המופלגת.

השם שלי הוא מאור פז, ואני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

blob222.jpg
ולא יוכל ממש להנות ממנה "כמו שצריך".
כבר עכשיו אני נהנה כי אני חי על חשבון ההורים והם קונים לי ונותנים לי כמעט כל מה שבא לי, אז מה חסר לי?

אחוזה ענקית, למבורגיני וכסף משלי?

פחחחחחחחח...

שטויות. גם לזה נגיע. הכול בסדר. לאט-לאט.
עצוב,עד לפני שנה הוא הכריז כאן שהוא הולך להיות מיליארד על בטוח
לא זכור לי שאמרתי שאני אהיה מיליארדר על בטוח. אני אמרתי ואומר שאני אהיה עשיר. אשמח להיות מיליארדר, זה כן, אבל גם אם אהיה רק מיליונר, גם זה בסדר.
ולאט לאט הגענו לקבצן ירושה :ROFLMAO: |בוכה|
לעעעע...

עזוב אותך. אני אהיה עשיר עוד קודם ובלי קשר.

SupermanZW

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 111880

אין אדם יותר יפה נפש ונוח לבריות ממני (חוץ מהרינגטון). אני לעולם לא זה שמתחיל בריבים, לא מקלל, לא מציק, נוח, מתפשר, נחמד. הבן-אדם היחיד בכל הפורומים של כל תפוז שיותר קדוש ממני הוא הרינגטון, רחב הלב ונדיב הרוח שלא משנה מה מטיחים בו או עושים לו הוא לעולם לא יורד לרמה שלהם, תמיד שומר על פאסון מקסימאלי, עונה בשלוות נפש לקשות שבקללות והעלבונות ותמיד הכול בסבלנות ועם חיוך.

כל מי שמסתכסך איתי או מישהו שכמותי, לדוגמה הרינגטון, או כל אדם מאוד נוח אחר שהוא מהאנשים האלו ש"אי-אפשר לריב איתם"/"אי-אפשר שלא לאהוב אותם", יש משהו לא בסדר אצלו, ולמרות שלא ננקוב בשמותיהם, לראיה, כל האנשים שאי-פעם הסתכסכו איתי או עם הרינגטון וכל מה שלא בסדר איתם, למרות שכאמור, לא ננקוב בשמותיהם, ובטח שלא נגיד מה לא בסדר איתם.

במילה אחת, או יותר נכון במשפט, ואם ננסה לנסח משהו כוללני ומקיף שיכול בהכללה גסה לכלול תחתיו את כל המקרים, יש משפט שאומר, שמי שלא נמצא בטוב עם עצמו, לא יכול להיות בטוב עם אף-אחד.

לדעתי, אנשים שלא מסתדרים עם "אנשים שמסתדרים עם כולם", זה יכול להיות מבחן של ממש בשביל למצוא אנשים שיש משהו לא בסדר איתם ולהשיג להם עזרה מתאימה. אני מדבר בשיא הרצינות. לדעתי אפשר להרכיב איזשהו כלי פסיכולוגי כלשהו בשביל למצוא ולהגדיר אנשים נוחים ומנומסים בצורה יוצאת דופן, להפגיש אותם עם "נבחנים", ולראות איזה "נבחנים" לא מסתדרים אפילו איתם, כמובן באמצעות כלי פסיכולוגי נוסף ומסודר שמנקד לפי מאפיינים ומפתח תשובות את האינטראקציה.

בכל מקרה, ולעניינינו, אני לא "מושך הרבה אש" בגלל "האישיות הצבעונית". מה שאני מושך בזכות האישיות הצבעונית זה הרבה תשומת לב (לא כולל "האש", שהיא משהו אחר). אני "מושך הרבה אש" בגלל שהאינטרנט יותר מאשר המציאות והחיים האמיתיים, הוא כר פורה לפעילותם של אנשים דפוקים שהיו מסוגלים להסתכסך גם עם ישו.

וטוב, נו, באיזשהו מקום גם נורא מקנאים בי 🤷‍♂️

בכל זאת, צעיר, חתיך, חכם, מוכשר. אפשר להאשים אותם? 🤷‍♂️

כל השאר פה רחוקים מכך.

אולי החלק הקטן של המתנגדים שלי שהם קצת יותר נורמאליים, המרכיב של הקנאה הוא קצת יותר משמעותי אצלם מאשר המרכיב של "להיות דפוק".

כאמור, "האש" שאני מושך היא לא בגלל האישיות הצבעונית, אלא היותם של המפנים אש נגדי, אנשים דפוקים (שזה ניסוח סופר-עדין, כן?), עם מרכיב מעט פחות משמעותי אך קיים, של קנאה.

בהחלט יש קשר בין האישיות הצבעונית לכל תשומת הלב שאני מקבל. העניין הוא ש-80% מהאישיות מגיעה מהשכל. לכן, בגלל שאני גאון, יש לי אישיות גדולה יותר, רחבה יותר, עשירה יותר ומעניינת יותר, שזה דבר שכמובן בא לידי ביטוי בכתיבה שלי פה, שהיא כתיבה יותר רהוטה, יפה ומעניינת מאשר כל הכתיבה של כל שאר האנשים, ולכן אני מקבל תשומת לב בהתאם, ולכן וכפי מה שאחד התומכים ציין לפני מספר ימים, שרשורים רבים שלי מגיעים לעמוד-שניים של תגובות (20-40 תגובות. מספיק אפילו רק לפתוח עליי שרשור, והוא מיד יקבל עשרות תגובות ואלפי צפיות. גם זאת לא תגלית חדשה. ככה אתה מצליח להיות מעניין מידי פעם. לפתוח שרשורים על מלך הכיתה ;)).

יכול להיות, אבל מבלי להגיע אל הסף החולה שמאפשר להגדיר את המצב כהפרעת אישיות נרקיסיסטית.

לא.

תכונת אישיות של אנשים חכמים, לתשומת ליבם של כולם :sneaky:

צפה בקובץ המצורף 111883

לא, זה דווקא לא קשור. אין לי כסף להשקיע. וזה גם לא הזמן להיכנס. מאז ועד היום. ההמלצה שלי מדצמבר 2021 ועד עצם היום הזה, באוגוסט 2024, היא לא להיכנס. צריך לחכות לשפל לפני שנכנסים.

אני מצפה להיות עשיר בלי קשר לירושה, וזאת הודות לגאונותי המופלגת.

השם שלי הוא מאור פז, ואני הבן-אדם הכי חכם בעולם.

צפה בקובץ המצורף 111884

כבר עכשיו אני נהנה כי אני חי על חשבון ההורים והם קונים לי ונותנים לי כמעט כל מה שבא לי, אז מה חסר לי?

אחוזה ענקית, למבורגיני וכסף משלי?

פחחחחחחחח...

שטויות. גם לזה נגיע. הכול בסדר. לאט-לאט.

לא זכור לי שאמרתי שאני אהיה מיליארדר על בטוח. אני אמרתי ואומר שאני אהיה עשיר. אשמח להיות מיליארדר, זה כן, אבל גם אם אהיה רק מיליונר, גם זה בסדר.

לעעעע...

עזוב אותך. אני אהיה עשיר עוד קודם ובלי קשר.
מיליונר זה לא עשיר. עשיר הוא מי שכמות ההון שלו מאפשרת לו לעולם לא להתחשבן ולהיות מסוגל להוציא על כל מה שירצה מתי שירצה. המינימום שנחשב עשיר (צריך לענות על שני התנאים) הוא הון נזיל של 2.2 מיליון דולר ארה"ב ומעלה הוכנסה שנתית נטו של חצי מיליון דולר ארה"ב ומעלה, נכון ל2023.

אם תהיה מיליונר, דהיינו בעל הון נזיל של מיליון דולר ארה"ב, תהיה בתחתית העשירון העליון במונחים אמריקאים. זה רחוק מאוד מלהיות עשיר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מיליונר זה לא עשיר. עשיר הוא מי שכמות ההון שלו מאפשרת לו לעולם לא להתחשבן ולהיות מסוגל להוציא על כל מה שירצה מתי שירצה. המינימום שנחשב עשיר (צריך לענות על שני התנאים) הוא הון נזיל של 2.2 מיליון דולר ארה"ב ומעלה הוכנסה שנתית נטו של חצי מיליון דולר ארה"ב ומעלה, נכון ל2023.
אני אוהב את איך שאתה פשוט לוקח מושגים כלכליים וממציא להם הגדרות לפי מה שנראה לך.

זה לא באמת באשמתך שאתה נאלץ לעשות את זה וזאת לא הבעיה הכי גדולה פה. הכלכלה היא מדע שכל כמה שהוא רציני, יש בו משהו ממש דפוק, בצורה הזאת ובמובן הזה שבשעה שגדולי חוקרי הכלכלה כבר רצים קדימה, בינתיים מושגי יסוד כמו "שפל", "עשיר" ועוד דברים בסגנון הזה, מעולם לא הוגדרו כהלכה ובצורה מסודרת, כך שכל הבסיס כולו הוא למעשה רעוע בצורה עלובה, פתאטית, לא פרודוקטיבית ושמאוד מעכבת את ההתקדמות מאוחר יותר בהמשך הדרך.

זה כשלעצמו, זה משהו אחד, אבל הדבר האחד הזה, מאלץ אנשים, לדוגמה אתה, להמציא משמעויות והגדרות משלהם, שזה כבר דבר אחר, והבעיה פה, היא שאנשים, לדוגמה אתה, הם אידיוטים, אז ההגדרות שלהם שגויות (בלי קשר לעצם זה שגם הגדרות נכונות אין מבחינה רשמית, כי כאמור, המושגים לא הוגדרו כראוי מעולם. ממש בלי קשר לזה, כי העניין הוא, שגם כשיגדירו לבסוף, ההגדרות של המושגים עדיין לא יהיו ההגדרות שהאנשים הפשוטים [לדוגמה אתה] בטיפשותם, נותנים למושגים המדוברים, ולכן ההגדרות שאתם נאלצים להמציא הן שגויות, נקודה).

אחרי זה, מה שקורה זה מצב עוד יותר גרוע מאשר חוסר הבהירות, כי במקום חוסר הבהירות, עכשיו כל אידיוט מחזיק בהגדרה פרטית משלו, שזה רע מאוד, שהיא גם שגויה, שזה גרוע יותר, ואז הולך ופועל על-פיה בהמשך הדרך, שזה כבר הכי גרוע.

רוצה לשמוע סוד?

שפל גדול זה לא ירידה של 15% ברמת החיים.

נכון שאתה בשוק? נכון שאתה בהלם? נו, כן, אני יודע. אתה:

barnyard_2006_snotty_boy_scream_by_futdiversoesrj_dgirp7f-fullview.jpg

ההגדרה שלי, שלא משנה מהי התשובה האמיתית, היא הרבה יותר קרובה למציאות כי בואו נהיה כנים זה עם זה, אני הרבה יותר חכם ממך, היא קריסה של מינימום שני שליש מערך שוק המניות, כלומר 66.6%.

רוצה לשמוע עוד סוד?

עשיר זה לא "הון נזיל של 2.2 מיליון דולר ארה"ב ומעלה הוכנסה שנתית נטו של חצי מיליון דולר ארה"ב ומעלה, נכון ל2023".

אתה, צורח בהלם ובאימה אחרי שאני מפריך אחת אחרי השנייה את כל התפיסות והאמונות שלך וכל העולם שלך מתחיל לקרוס סביבך:

ההגדרה הלוקה בחסר של ימינו אנו ולפני שאנשי מדע הכלכלה יתאפסו על עצמם (מי יודע? אולי בזכותי. אני הגאון הגדול ביותר בהיסטוריה לא רק של הפסיכולוגיה וזאת הודות לעצך כך שכתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה בגיל 16, אלא גם בהיסטוריה של הכלכלה, כי כתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הכלכלה בגיל 17, לא כולל מה שאני הגאון הגדול ביותר בהיסטוריה של ההשקעות וכן הלאה וכן הלאה) היא שאדם עשיר הוא מי שלרשותו הון ורכוש רבים במידה ניכרת מהנדרש לקיומו.

__צילום מסך_13-8-2024_223427_he.wikipedia.org.jpeg

אם ננסה לדייק את זה לכדי משהו מדויק מספיק, ושאפשר לעבוד איתו, אז עשיר, לפי ההגדרה שלי, שלא משנה מהי התשובה האמיתית, היא הרבה יותר קרובה למציאות כי בואו נהיה כנים זה עם זה, אני הרבה יותר חכם ממך, היא מישהו שיש לו לפחות מיליון דולר אמריקני, או סכום שווה ערך במטבע אחר (אצטרך להמשיך ולדייק את הגדרתי בעתיד, אבל בינתיים זה יספיק).

אם יש לך עוד שאלות, אז מאור פז אלוהיך נמצא ממש כאן.
אם תהיה מיליונר, דהיינו בעל הון נזיל של מיליון דולר ארה"ב, תהיה בתחתית העשירון העליון במונחים אמריקאים. זה רחוק מאוד מלהיות עשיר.
מיליונר בדולרים זה מישהו עשיר. נקודה. סוף סיפור. לא יהיה לי רק מיליון דולר. יהיה לי הרבה יותר. סיימתי את דבריי. אתה רשאי להשתחוות. מלכך ממתין.

the-king-henry-v-1573250831.jpg

למעלה