למה "מינוג"?

Human Nature

New member
למה "מינוג"?

צריך למעשה לכתוב "מינו". לתשומת לבך, ווילי בוי.

howiefan

New member
מינוג זה שם המשפחה שלה

kylie minouge = קיילי מינוג הסיבה היחידה שהיא הורידה את ה-ג, מכוון שלאנשים היה קשה לבטא את זה, במיוחד בארה"ב, וזה הרס לה את הניסיון הראשון להכנס לשוק האמריקאי. אז הם מבטאים את המינוג בלי ה -ג´ = כלומר מינו, אבל זה תמיד היה ותמיד יהיה מינוג. (אם כבר ד"ש לאחותה דני חחחחח)

לימבו

New member
../images/Emo46.gif מינוג ולא מינו

אוקיי, הגיע הזמן ליישר את ההדורים (אני בטוח שאפרת תגיב גם לזה, אבל אני חייב לקפוץ בראש). חבר´ה.... קיילי מינוג והנה למה: בשנת 1988 קם עורך מוסיקלי אחד ברשת ג´ שלא אזכיר את שמו, והחליט שעל פי חוקי האנגלית, כאשר יש סיומת gue - לא מבטאים את ה- g . אחריו גם המשיכו את הטעות "מעריב לנוער", "ראש 1" וגלי צה"ל ובמהרה זה הפך קונצנזוס (רק אמיר אשר המלך לא נכנע לו!) מה שהוא לא לקח בחשבון הוא את הכלל הבסיסי באנגלית: לשמות אין חוקים! ולכן איך שאתה מבטא את השם שלך- כך יקראו לך. הדוגמא הבסיסית והמתאימה ביותר הוא שם הריקוד, וגם אחד הלהיטים הגדולים ביותר של מדונה: "ווג", איך כותבים באנגלית? נכון. vogue למה כאן מבטאים את הG? נכון. משום שזה שם של ריקוד. ובכן, בסיכומו של עניין, ישראל היא המדינה היחידה בעולם שהחליטה כי שם המשפחה של קיילי הוא מינו, ממש כמו שבצרפת קוראים לה "קילי" (killi), בעוד קיילי, בני משפחתה, וכל הבריטים והאוסטרלים, וכן, גם האמריקאים אומרים "מינוג". עד כאן

אפרת ר

New member
אין לי מה להוסיף....

אבל דרשת שאני אגיב אז אני כאן... :) זה אכן מינוג והגיע הזמן שאנשים כאן יבינו את זה... זה גם לא קיילי (עם צרה כמו k לי) אלא קיילי בפתח...(כמו כדור לא כמו קרח)

Human Nature

New member
מה שתגיד.

"ווג" זה לא סוג של ריקוד. ווג זה מושג שמדונה לקחה ממועדוני ההומואים ופירושו עשיית פוזה של דוגמנית.

לימבו

New member
ווג זה סוג של ריקוד שצמח בבריטניה

בתחילת שנות ה-90. היא אפילו רוקדת את זה בקליפ.

Human Nature

New member
השיר נכתב בעקבות הסלנג הקווירי הזה.

והיא גם די המציאה את הריקוד הזה. לפחות הביאה אותו לתודעה. ואתה לא צריך להתעצבן רק בגלל שיכול להיות שטעיתי. זה רשע, אף-אחד לא מושלם, כולל לא אתה. כל אחד יכול לטעות. אני לא נשכתי אותך בעקבות הטעות שלך עם השיר של מדונה.

A Boy

New member
שניכם צודקים

"ווג" זה סוג של ריקוד שרקדו אותו במועדוני הומואים. זה גורם לי לחשוב שהגברים בקליפ של ווג הם הומואים (בהופעה החיה הם בכלל נראים הומואים).

Human Nature

New member
ב"בלונד אמבישן טור" הם באמת היו

הומואים. חוץ מאוליבר, הסטרייט היחיד מבין הרקדנים במופע.

Human Nature

New member
כן, ב"במיטה עם מדונה" אולי(בר) אמר

שהוא הסטרייט היחיד ברקדנים. האמת, שהם היו הומואים מאוד מוחצנים. אפשר לראות את זה בקטעי דיבור שלהם. ולמרות זאת הם הרשו לעצמם להכנס עם מדונה למיטה עירומים ולשוחח איתה גסויות.

Cosmo777

New member
אז איך אתה מסביר

את נטלי אימברוליה ולא נטלי איבמרוגליה Natalie Imbruglia הרי אצלה לא מבטאים את ה- G, וזה גם שם אוסטרלי... ואצלה לבטח לא מבטאים את ה- G!

Raful

New member
כי זה שם?

והבעלים מחליטים איך כותבים אותו ואיך מבטאים אותו? שם המשפחה שלי בעברית, נניח, הוא "נתנאל", והיית מצפה לכתוב אותו באנגלית כ-"netanel". לא עובד ככה. כותבים אותו באנגלית "nathaniel", ומבטאים אותו בהתאם. בבקשה - אל תמצאו חוקיות בשמות.

למעלה