למה...

• פותח הנושא GIIN
  • פורסם בתאריך

GIIN

New member
למה...

למה גברים סטרייטים מפחדים לראות את הסדרה הכי מיוחדת בטלויזיה?

ruthyanat

New member
נכון?!!!!

מוזר מאוד...זאת פשוט הומופוביה!!!!!אין לזה הסבר אחר...הם חושבים שיגידו שהם בעצמם הומוסקסואלים.....ובעצם הם מפסידים את אחת הסדרות היותר שנונות בטלוייזיה של השנים האחרונות!

אני17

New member
נכון...

למרות שיש לי איזה ידיד שחושב שזאת אחלה סידרה וראה הרבה פרקים ממנה!! למרות שהוא אמר שאפשר היה לוותר על כל הקטעים הא... אבל חוץ מזה זאת אחלה סידרה והוא ממש אבל ממש ל-א הומו!!

ruthyanat

New member
בדיוק

לא הייתי חושבת גם שמי שרואה את זה הוא הומו ...אני אישית מעדיפה את הסדרה עם הכל -בלי קיצוצים אבל אני יכולה איכשהו להבין את זה..חוצמזה שאנ מכירה אנשים שרואים את הסדרה ופשוט מעבירים כשיש את הקטעים האלה כי לא נעים להם..אני חושבת שזה לגיטימי

resputin

New member
אני דווקא יכול לציין את ההפך..

חברים שלי, הומואים או לא הומואים, אכן צופים בהכי גאים שיש. למה? כי זאת סדרה מצחיקה, נחמדה, משעשעת וכיפית, אז למה לא? נכון, הם תמיד מייללים "הכל היה טוב, ואז הם התחילו להזדיין והייתה לי בחילה", אבל בעקרון- יש לסדרה הזאת יותר עומק מסתם סקס... ..למרות שגם הסקס טוב..

mor 5

New member
יווו זה כזה משגע!!

הם לא מוכנים ליראות את הסידרה הכי הכי יפה בטלויזיה!! והכל לדעתי.. בגל האגו שלהם... לא רק שהם לא רואים את הסידרה.. הם לא מוכנים להודות אף פעם שמישהו חמוד או יפה לדעתם.. זה הקרבה גדולה מידי בישבילם להודות בזה....! מי מבין אותם??? מור

כי הם מפחדים ממה ששונה...

לעומת נשים שהם יותר פתוחות לגבי דברים כאלה...ככה לפחות נראה לי

BlueFairy

New member
דווקא לא נראה לי..

זה לא נכון כל כך שבנות יותר פתוחות לדברים כאלה.. תסמכי עלי.. מנסיון .. 95 אחוז מהבנות שאני מכירה מפחדות ממגע כלשהו עם בנות אחרות... ויש 5 אחוז שעוד לא ברור... ככה שבנות לא פתוחות לזה יותר.. אולי הן מקבלות את זה.. כן.. אבל בעצמן הן מפחדות מזה גם... וחבל מאוד.. בעיקר לבנות כמוני... אבל זה כבר נושא אחר....

Lizz

New member
למה..

המון גברים סטרייטים מפחדים שייגעו להם באזור התחת, למרות שזה יהיה להם מאוד נעים? לא יודעת. יש להם בעיות. אני לא מבינה את רוב האנשים ביקום, גברים ונשים כאחד.

לירונדה

New member
כי לרוב הסטרייטים...

יש את העניין של המצו´איות והגבריות שהם מפחדים שאם הם יראו את זה: 1. או שיחשבו שהם הומואים 2. או שהם מפחדים שזה יגרה אותם, והם מפחדים לחשוב על עצמם מתגרים מגברים...

ruthyanat

New member
אני עדיין לא ירדתי לשורש העניין

אבל כל מה שנאמר מתאים בערך למה שאני חושבת--ובעיקר הקטע שאני לא מבינה את רוב האנשים בעולם, נשים וגברים כאחד...מנסיון אישי שלי מרבית הבנות דווקא מהרהרות במחשבה של מגע מיני או קשר עם נשים - או לפחות לא םוסלות את זה...ולבנים יש סמלים מיניים הרבה יותר מוגדרים--וזה ככה כבר מילדות----כמובןןןןןןןןןןןן שיש יוצאי דופן רבים אבל בהכללה גסה אפשר לומר שבנות יותר פתוחות לנושא מבנים

Angel Girl1

New member
אני יכולה להגיד לך מה הקטע של

הידידים שלי... לא של כולם... כי אני לא אוהבת להכליל! כרגע אני מביאה לכם קטע משיחה שנערכה עם ידיד שלי: מור: איתייייי, נווו... מה הבעיה שלך לראות הכי גאים? זה פשוט סדרה מדהימה! איתי: איכסס! עזבי אותך מהשטויות האלה! מור: מה איכס? מה????? רק תסביר לי! איתי: תגידי לי מה את צוחקת? יש שם הומואים? בכאילו... זה בן שנוגע בבן! מור: אז??????????. פאקינג ביג דיל! מה הבעיה בזה? זה בסדר שאישה נוגעת באישה?????? איתי: בסדר זה לא מילה... זה נפלא...! זה מדהים... אוי... זה כ"כ עושה לי את זה! מור: איתי... תעשה לי טובה...! ו-ת-ר-ג-י-ע! אתה סתם חתיכת הומפובי! וגם אין שם עד כדי כך הרבה קטעים עם סצינות סקס...! ויש שם גם לסביות בשבילך! איתי: מור... זה לא רק זה... אם אני יראה אותה, אחרי זה כולם יתחילו להגיד לי שאני הומו, ויתחילו לקלל אותי ולרדת עלי! מסקנה: מי שעדיין קורא את זה... הם לא רואים משתי סיבות... 1. הומפובים! או שהם רק חושבים שאם זה יקרה להם... אוי ואבוי! 2. פחד שיתחילו להגיד שהם הומואים! טוב... מה אני יגיד? אני רק יכולה להגיד שכדאי שאנשים יתחילו לפתוח קצת תראש...! ויתחילו לקבל גם את האנשים שלא כמוהם! אף אחד לא ביקש מהם להיות כמו האנשים האלה... פשוט לקבל אותם!

ruthyanat

New member
מור אני חייבת להגיש לך שהייתה לי

כמעט בדיוק אותה שיחה עם ידיד שלי-----כמעט מילה במילה...הוא נימק את הסיבה לכך שלסביות זה דווקא כן בסדר ועושה לו את זה בכל שבנות הן "חלקות"---כאילו הוא לא שמע על סכיני גילוח, הוא חושב שזה טבעי?! הוא גם אמר לי שזה סטייה של הטבע, אז ניסיתי להסביר לו שזה קטע מולד בדיוק כמו שאנשים נולדים סטרייטים, אז מה הוא אמר לי??? "אה!!! הבנתי---אז הם מוטציה"....איך אפשר להבין את זה ממה שאמרתי?? בכל מקרה רוב הידידים שלי , ברגע שאני אפילו צוחקת על הקטע שאני אולי לסבית (דבר שלא נראה לי---אבל אני באמת לא פוסלת שום דבר--מי שיעשה/תעשה אותי מאושרת) הם אומרים שאני מוזרה ושמשהו עובר עליי כשאני אפילו אגיד שהם הומופובים הם יגידו לי "מה פתאום!יש לנו ראש פתוח ואחלה---הם פשוט סטייה אין מה לעשות זה לא שנירה בהם או משהו" זה נשמע סביר??כי כשהשיחה מגיעה לזה בד"כ אני כבאר מתעצבנת...פעם ניסיתי להסיבר למישהו שבסדר, זאת הדיעה שלו אבל זו לא בהכרח הדעה הנכונה---הוויכוח הזה עדיין לא נגמר=(( רותי

Angel Girl1

New member
בדיוק ככה זה אצלי!

כשאני גם אומרת לחברים שלי... אולי אני לסבית...? מה? לאאא, את לא לסבית... את לא חולה בראש... וכאלה דברים! אם אני יהיה לסבית... זה עניין שלי! ואני לא ישאל אותם... אבל הם ישר מתחילים להשתגע לי... ואני רק אומרת להם... יווו, אתם כאלה הומפובים! והם ישר: הומפובים? אנחנו??? אין סיכוייי! זה פשוט מעצבן!

hatul

New member
תגידו, טיפשות זו מחלה מדבקת? ../images/Emo3.gif

כי נראה לי שכל יום מתגלים יותר ויותר טפשים... האנשים האלה שממש פתוחים ללסביות, והם לא הומופובים, נשמעים תמימים, צבועים או טפשים... "אין דבר הזקוק כל כך לתיקון כמו הרגלים של אנשים אחרים." (מארק טווין)

BlueFairy

New member
אני יודעת שזאת שאלה טפשית אבל...

בת כמה את? (הכוונה ל angel girl1)

BlueFairy

New member
צר לי ....

צר לי לאכזב אותך, אבל לראות שתי בנות זה באמת עדיף על שני בנים, אין מה לעשות זה פשוט יותר יפה... בנוגע לזה שהם לא מקבלים את העובדה שיש הומואים, זה כי הם באמת מפחדים, זה נראה להם לא הגיוני שמישהו ירצה לגעת בגבר... אז הם נגעלים.. דבר טבעי לחלוטין.. פשוט יש אנשים שלוקחים את זה לקיצוניות.... וחבל..

Lizz

New member
צר לי לאכזב

אבל יש כמות גדולה למדי של גברים ונשים בעולם ששמחים וששים לראות שני בנים (או יותר) ביחד. lizz, proud m/m slasher

למעלה