למה...

• פותח הנושא GIIN
  • פורסם בתאריך

Angel Girl1

New member
וגם לי מאוד צר לאכזב...

אך את טועה חמדתי...! זה שאותך זה יותר מושך... זה לא אומר שאת כולם...! תפלאי כמה אנשים יש בעולם, שדווקא נמשכים יותר לראות גברים... ונשים לא עושים להם כלום! אוקי?! אז מצטערת... כל עוד את סתם אומרת תדברים האלה מנקודת מבתך האישית, את לא יכולה להגיד זאת כעובדה! כי זו לא!!!!!!!!!!!!!!!! ואגב... למי ששאלה בת כמה אני... 14 ויום...אתמול יומולדת!:) וכן... אני יודעת שיש לי סיפורים שממש לא מתאימים לגילי... אבל... מה אני יעשה שאני והחברים שלי ככה?!

mor 5

New member
זה כזה מעצבן למה הם משווים אותם!

כול הידידים שלי אומרים לי כמה שהם מוטציות... וכמה שהם לא אנושיים ושככה הטבע לא תיכנן........ מה איכפת להם איך הוא תיכנן??? כששאלתי אותם למה הם כל כך שונאים אותם... הם אומרים ל : מי שונא אותם? פשוט לא רוצי להיתקרב.. אפשר לחשוב... עשו מיזה מחלה מדבקת!!

hatul

New member
כאמור, האם טפשות היא מחלה מדבקת?

ה-4 ביולי : הסטטיסטיקה מראה לנו שביום זה אובדים לנו יותר שוטים מבכל ימות השנה האחרים גם יחד. זה מוכיח, על-פי מספר השוטים שנשארו במלאי, ש-4 ביולי אחד אינו מספיק כעת, כשהארץ גדלה כל כך. (מארק טווין)

ידיד שלי רואה..... ../images/Emo13.gif

ומצד שני, אנחנו מציקים לו כל הזמן שהוא גיי....
כל כך כיף לראות אותו משתגע!

עדיץ

New member
אממממ...פעם סיפרתי למישו מהאייסיקיו

שאני רואה את הסדרה והוא שאל אם אני לסבית .. אבל זה היה בצחוק .. ויש לי ידיד שהתחיל לראות את הסדרה בגללי .. אבל הוא לא אהב אותה . הוא אמר שהעלילה דפוקה (הוא דפוק!!). ואין לו בעיה להגיד על חבר שלו שהוא נראה טוב למרות שהוא לא ..
חפרתי ... עדי

מור~!

New member
זה לא העלילה דפוקה

זה בריאן שדפק את כולם
סתם עלה חזרה דרך אגב!!!!!
אין מאושרת ממני וגם שרימפי, אני נעלבת שאתה לא שם את האתר שלי בקישורים בע! מור~! מצאה אתר עם המון וולפייפרס

למה שהם יראו?!

אין להם בנות יפות שם ליראות והבנים לא מענינים אותם! זה דיי ברור שאין להם עיניין בסדרה הזאת, אני לא מבינה מה הקטע?!

pompii

New member
ברור, זה הקטע...

תארו לכם, בנות, שהיתה סדרה שכולה מלאה בלסביות...זה היה מעניין אותכן? למרות שחוץ מגברים יפים יש הרבה שנינות והרבה הומור בסדרה, זה עדיין לא אמור לעניין אותם, גם לא סקס של הומואים כמו שאותכן לא היה מעניין לראות סקס של לסביות...

p o l i

New member
טוב זהו זה

עד עכשיו לא התיחסתי לשתיל הזה כי הוא פשוט עיצבן אותי מי אמר שבנים סטרייטים לא רואים את הסדרה נכון, אולי הם לא רבים... אבל יש גם כאלו והם אפילו נהנים ודבר שני "אין להם בנות יפות" ומה מאלני,
? לא, היא אישה מושכת ויפה מאוד

ruthyanat

New member
למה שהם לא יראווו???

את רואה את הסדרה רק בשביל לראות "בנים יפים"?????ומה עם כל שאר הפואנטה של הסדרה?את זה פספסת? ואם כן--אז חבל מאוד בשבילך שטחיות היא לא תכונה יותר מדיי אהודה (לפחות אצלי) רותי

גם אם הייתה סידרה ללסביות שהיא הכי

מעניינת העולם אז לא הייתי רואה אותה בגלל הקטעים של הסקס

למעלה