למה...

• פותח הנושא GIIN
  • פורסם בתאריך

QaF it

New member
זיהוי מיידי נדרש

אני חושבת שזה מוסר כפול, הדבר הזה שמסתובב לו פה בין ההודעות... אני מודה שסדרה שעוסקת ב"גאים" מושכת וקוסמת לי יותר מאשר סדרה שהייתה עוסקת ב"גאות" (למרות שגם את זה אני לא יכולה להצהיר בביטחון מוחלט, בעקבות היעדרה של האחרונה ממסך הטלוויזיה, ובעקבות זאת- מחיי), אבל כמובן שאני לא לא-אראה סדרה בגלל שמככבות בה לסביות "אפילו" אם יש שם סצינות סקס. כשבנים (סטרייטים) נגעלים מהומואים, ונחרדים לשמע הצעה תמימה שיצפו ב"הכי גאים שיש", זה קל מאוד להתלונן על החברה הלא-סובלנית, והנאורה-כביכול שלנו, אבל יש גם צורך ביישום האידיאולוגיות. אני לא יודעת אם את חושבת שבנים שמגיבים בצורה כזאת לסדרה בעלת תכנים שכאלו טועים. אני גם לא יודעת מה נורא יותר- לתמוך בהומואים באופן מסויים, ולהתייחס ללסביות באחר, או לבוז לשניהם.

אני לא בזה ללסביות

ואני מיצטערת אם העלתי רושם כזה. אפילו חברה מאוד טובה שלי היא לסבית אותי זה פשטו מגעיל הומואים לא מגעילים אותי בגלל שזה בנים

Lizz

New member
חס וחלילה

שזכרים סטרייטים יראו סדרה בגלל העלילה או הדיאלוגים ולא בגלל בחורות... *insert sarcasm here*

pompii

New member
אני בטוחה שיש בנים סטרייטים שרואים

את הסדרה, זה ברור, אבל הם מעטים וזה ברור שהם מעטים מהסיבה שהשחקנים ברובם בנים וגם אני לא הייתי מעוניינת לראות סדרה שכולה על סקס לסבי...הרי זה ברור שרובנו רואות את הסדרה בגלל הגברים והז**** וגם בגלל השנינות. אז אל תבואי ותגידי שזה שטחי לראות את הסדרה רק בגלל גברים יפים כשגם את רואה אותה כמעט רק בגלל זה, ומה גם שזה לא העיקר.

ruthyanat

New member
תיקון!

כן, אני מודה----אני לא סובל מכך שהבנים בסדרה יפים ומסצינות הסקס---אבל זה ממש לא הסיבה שאני צופה בסדרה...אפילו לא חצי מהסיבה---אם שמת לב, 90 אחוז מהסדרות מראות בחורים יפים וכו´ אבל בהכי גאים אני צופה בגלל השנינות האירוניה, העלילה הדמויות וכו

עדיץ

New member
אני לא מסכימה ..!

גם ביפים והאמיצים יש אנשים חתיכים, גם ב..(טוב אני לא רואה הרבה טלויזיה לאחרונה ..) אני אומרת שלא כל סדרה שיש בה אנשים יפים מושכת צופים..! מה שחשוב בסוף זה העלילה והמשחק ..כי שחקן יכול להראות מדהים (כמו שרון דוראני שהיא ממש יפה אבל משחקת זוועה !!) ולשחק גרוע וגם העלילה תשעמם לאללה אז אי אפשר לראות את זה ! אני לא מוצאת את הצ´ט !!!

נכון אבל בכי גאים שיש

יש הרבה סצנות של סקס ולבנים סטרייטים אין מה ליראות את זה מקסימום אולי הם רואים את הסידרה וכשיש כטע כזה הם לא מיסתכלים כמו שאני עושה שיש קטע של סקס עם הלסביות

QaF it

New member
נקודת מבט [QaF it]ית בנוגע לסוגיה

לאחר קריאת כל התגובות בשרשור (או לפחות אלו שנכתבו עד תחילת הקלדת הודעה זו)- זה לא נכון שכולנו צופים בסדרה בגלל הסקס. מאוד לא נכון. אולי הרב מבין המעריצים כן, אני לא יכולה לטעון שלא (ובעצם גם לא שכן...), אבל אין ספק שלא כולם. בכדי לצפות בסקס בין שני בחורים מושכים, מינוס עלילה, מינוס שנינות, מינוס יכולת משחק ראויה לשבח (פלוס עוד הרבה מינוסים שאני אחדול לפרט ברגע זה), אפשר להסתפק בכרטיס אשראי וכתובת של ספריית וידאו. אולי שם המעוניינים/ות יוכלו אפילו להוציא את "טד המעצבן" (לפעמים הוא קצת מעצבן, אבל כשחושבים על זה, מי לא?) מהמשוואה. אני יכולה להבין את הרתיעה של בנים מקטעי הסקס, באותה מידה שאני יכולה להבין את הרתיעה של בנות מקטעי סקס מהצד השני, קרי לסבי. אני לא יכולה להתלונן, ולומר שזו אפליה, שזה לא בסדר, ולהתרעם עוד ועוד. אני מניחה שזה משהו מושרש, שמאוד קשה לשנות. לאלו שנגעלים מזה... אני רק יכולה לקוות שהתחושות הללו מכוונות כלפי האקט המיני בלבד, ולא כלפי האנשים עצמם. כמו כן, אני מקווה שאתם לפחות שואפים לקבל זאת בהבנה, למרות הקושי. אני לא חושבת שיש במה להתגאות, לכל אלו שמפרסמים בראש-חוצות את התהליכים הביולוגים-פיזיולוגיים המדוייקים שמתחוללים בקרביהם בעקבות צפייה מהסוג הנ"ל. כי אין. באמת שאין.

למעלה