למישהו יש ניסיון בשותפות עם חברת RM השקעות?

• פותח הנושא gla2
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

gla2

New member
תודה על התגובות

למישהו יש ניסיון בשותפות עם חברת RM השקעות?
אשמח להמלצות או חוסר המלצה עליהם,

תודה!
תודה על התגובות
התייעצתי עם מומחה באזור וגם עם עו״ד בינתיים,
העברתי הרבה שאלות קונקרטיות לחברה.. ולוקח בחשבון שהם לא מנוסים בצורה מספקת בתחום ה MF.

נראה לפי התגובות שלהם מה יהיה הכיוון שאקח

naf86

New member
אחרי כל השרשור הזה

תודה על התגובות
התייעצתי עם מומחה באזור וגם עם עו״ד בינתיים,
העברתי הרבה שאלות קונקרטיות לחברה.. ולוקח בחשבון שהם לא מנוסים בצורה מספקת בתחום ה MF.

נראה לפי התגובות שלהם מה יהיה הכיוון שאקח
אחרי כל השרשור הזה
אתה עדיין חושב ברצינות על החברה הזאת?

gla2

New member
לא יודע

אחרי כל השרשור הזה
אתה עדיין חושב ברצינות על החברה הזאת?
לא יודע
ברור לי ש קל מאוד פשוט לא לעשות ולוותר אחרי שהרבה אנשים אומרים שזה מסוכן, לצערי אין לי את הזמן לעשות בעצמי את ההשקעות ולמצוא דירות, וכן שמעתי על החברה עצמה בינתיים רק דברים חיוביים חוץ מהניסיון המועט בתחום הזה..
&nbsp
ברור לי שזה מסוכן.. אבל הם יוכלו לספק את כל השאלות וכל התהיות לגבי אמיתות העסקה והבדיקות שהם עשו, בכל זאת לוותר? צריך לחושב על זה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

naf86

New member
אם אתה רוצה קל

לא יודע
ברור לי ש קל מאוד פשוט לא לעשות ולוותר אחרי שהרבה אנשים אומרים שזה מסוכן, לצערי אין לי את הזמן לעשות בעצמי את ההשקעות ולמצוא דירות, וכן שמעתי על החברה עצמה בינתיים רק דברים חיוביים חוץ מהניסיון המועט בתחום הזה..
&nbsp
ברור לי שזה מסוכן.. אבל הם יוכלו לספק את כל השאלות וכל התהיות לגבי אמיתות העסקה והבדיקות שהם עשו, בכל זאת לוותר? צריך לחושב על זה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אם אתה רוצה קל
תמלא טוטו. עושים קצת מחקר על קבוצות הכדורגל, ואפשר להרוויח.
&nbsp
יכול להיות שהם חברה טובה. יכול להיות שהם הצליחו קצת בבתים פרטיים. אבל פה הם מציעים פרויקט שכמה ליגות מעליהם. יכול להיות שזה יצליח להם, יכול להיות שלא. אבל מי שיש לו הכי הרבה מה להפסיד עם הכי קצת השפעה על ההצלחה זה אתה ושאר הפראיירים שמשקיעים איתך.

צבי ליך

New member
עצה

לא יודע
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
עצה
אנחנו לא מבקשים את התשובות והבדיקות כדי לסמן וי על זה שבוצע תהליך נכון, או כדי לצאת ידי חובה. אנחנו עושים את זה כדי להעריך מה שווי הנכס שאתה קונה. אתה עוד לא מבין מספיק לבצע הערכה כזו.
זה נכון גם לייעוץ המשפטי (מה קורה אם בעוד שנה אתה מגלה שהם רמאים? מה הם הסעדים שעומדים לרשותך?).
&nbsp
בכלל, אני חושב שכדאי לך ללמוד על חברות דומות שפעלו בישראל ושיווקו קבוצות רכישה דומות, וכבר נתפסו. כך תוכל להבין עד כמה התחום פרוץ.
&nbsp
הצגת סט אלטרנטיבות כזה:
1. להשקיע בדירות בארה"ב באמצעות חברת שיווק לישראלים
2. להשקיע בדירות עצמך (אין לך יכולת)
3. לא להשקיע בכלל.
&nbsp
מה לגבי האופציה להשקיע באפיקים מפוקחים ומפוזרים יותר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה