לפעמים הכי קשה

לפעמים הכי קשה

זה לחנוק את הדמעות... כמה אפשר להתאמץ להסתיר, להגיד שהעיניים קצת שורפות ושזה כנראה מהמזגן או משהו שנכנס לעין....

ואז זה לא יגמר...

ואיך אסביר את זה ? התפרצות געשית של הורמונים ? לא יודעת לבכות. יודעת לכעוס!

רגע, רגע, למה לבכות?

לא שמעת אף פעם את האימרה הקולעת: נשים אינן בוכות, הן נוקמות.

נראה לך ????????????

כאילו מה ? אין לו מה לעשות בחיים ??????????? בגלל זה אין לו זמן להציל את האומה כנראה.... שיפסיק לספור ויתחיל לעזור !

גוויה

New member
מה הבעיה בעצם?

איזו סיבה יש לבכות?אפילו אם זה אישי מדי וזאת שאלה לא למקום,אומר לך משהו.אני ממציא תנועה חדשה שנקראת `חיים ברגשות`,משמעותה היא:ללא הבדל בצד שלילי או חיובי של רגשות(אהבה,כעס,זעם,שמחה,עצב וכו`) אנשים צריכים להוציא אותם החוצה,להראות אותם.האקט עצמו לא רק מעיד על זה שאדם `אנושי` ויודע להרגיש(זה כל-כך נפלע!) אלא גם מקנה לאנשים מן הרגשה מיוחדת.אז,אם בא לך לבכות,אל תתעפקי,מה שלא יהיה,זה יקל ויועיל מאשר לא לבכות!

גוויה

New member
Auuuuh...

מישהו כאן ניסה לעקוץ אותי או שזה רק נראה לי?א`.אני לא שופט על פי האופי שלי אלא על פי הטבע של בני אדם.ב`.ניסית לחיות כך בחייך?בכנות,אה?

רק מלראות את הניק הזה בא לי

לבכות! גוויה? שאלוהים יעזור...
וארטיסטית יקרה, מבינה מאד...הייתי ברגעים כאלה שהיה לי קשה להחזיק הכל בפנים, וצצו דמעות....אבל את צודקת, חייבים לנסות להימנע כדי למנוע שאלות מיותרות... ברגעים כאלו הייתי מנסה להעסיק את עצמי במשהו שמח... למשל שמה מוסיקה בפול ווליום ומתחילה לרקוד ולהרקיד את כל המשפחה.... משתוללת עם הילדות שלי....העיקר לצחוק.

תודה מותק

וכן, אני בהחלט מנסה ואפילו הצלחתי עד עכשיו, מניחה שממחר יהיה יותר קשה בחזרה לשיגרה ולשקט שאיני רגילה בו.

גוויה

New member
ו...לשקר ולרמות עת עצמך?

יפה,ממש יפה. נוסף על כך,הניק גורם לך לחשוב על הדברים קשורים במשמעות של מילה עצמה.מה הקשר בין גוויה ללרצות לבכות,לדעתך?

למעלה