לקראת ערב נפלא לכולם

cundason

New member
אני מזדהה לגמרי עם דנה

מצד שני, אני לא מצליח להבין איך אנשים דתיים מצטרפים לתוכנית, יש בה כל כך הרבה אספקטים שנוגדים את ההלכה.. אבל זה לדיון אחר ;)

מה שקרה הוא שבמשימה "פיברקו" חידון זוגות, בה יורם זק שאל שאלה כל אחד מהמתמודדים על "בן זוגו" המזויף, והוא היה צריך להשיב. כמובן שכל התשובות היו מפוברקות גם כך, והאח הגדול ניווט את העניינים כך שהתשובה האחרונה תהיה המכרעת (לבנה זכתה בכבוד).
כמה דיירים (יניב בינהם :) ) קלטו שלא משנה מה עונים, חשוב איך עונים, ופשוט צריך לזרום עם השאלה ולירות תשובה מהמותן (ההברקה של יניב עם ריצ'ארד גיר היתה גאונית :) )

זו היתה ההקדמה ;)
את דנה שאלו מה ההמצאה שהיא עזרה לבני לפתח.
מכיוון שדנה היא שקרנית גרועה, היא נסתה לחפות על העיכוב בתשובה וטענה שהשאלה מאוד מביכה אותה.. (אחרי כן האח הגדול "ויתר" לה, העביר שאלה אחרת לבני, אבל בני "שילם" על העיכוב של דנה בכך שהאח סימן את תשובתו כשגויה)
אחרי שסיימו את המשימה בהצלחה (לבנה זכתה בכבוד "להציל" את המשימה המפוברקת ולענות נכון על השאלה האחרונה והגורלית) התושבים חגגו, ושוחחו על השאלות שנשאלו.
כמובן שאת כולם סיקרן מהי ה"המצאה" שדנה כל כך נבוכה לספר עליו, ובני אמר שזה סדין עם חור, לאנשים שהפנטזיה שלהם היא לעשות סקס כמו חרדים.

דנה התפוצצה, גררה את בני לחדר, (כדי לא לחשוף שהם לא היו נשואים) ושטפה אותו, אבל ממש.
אני כאדם דתי, מזדהה איתה מאוד!
מדובר בסטיגמה מטופשת ומכוערת, שבערך אחוז או שניים (רק הליטאים הקיצוניים, אלה של עימנואל) מקיימים אותה, אבל לא מעט מחבריי החילונים חושבים שככה דתיים עושים סקס.
בני, כגבר עם כפה על הראש, לא צריך לעודד את הסטיגמה המטופשת (והמכעיסה להחריד) הזו.

תודה על ההסבר

עכשיו הסצינה קצת יותר ברורה לי.
בכל אופן, אני עדיין לא יודעת איך לאכול את בני. הוא פשוט מצד אחד מאוד חמוד ועם כל ההמצאות שלו וכל הדברים שהוא מכין ויש לו כזה טוב לב שנשקף מהעיניים... אבל יחד עם זאת, הוא בלתי נלאה. כאילו והוא לא לוקח רגע אחד לנוח ולהיות עם עצמו. הוא מתיש את עצמו ואת הסובבים אותו. הוא מרגיז את דנה כי הוא רוצה ללכת איתה כל הזמן לסיפורים, כאילו משותפים, הכי הזויים שיכולים להיות והוא פשוט לוקח את כל משחק הזוגות עד לקצה. ואין צורך לקחת את זה עד לקצה. להתנהג בטבעיות זה הכי אמין גם אם אין שום אמת מאחורי זה.

cundason

New member
האמת שהוא מאוד מזכיר לי את עצמי

זה פשוט סוג של ילדותיות כזו, שהוא מתלהב מכל דבר, ונסחף..
מה שאני אוהב אצלו זה את הדמיון הסופר מפותח שלו... אבל הוא לא יודע גבולות..
למשל- הוא לא יכל להסתפק ב"לא היינו מתאימים ולכן התגרשנו".. הפציר בדנה שהסיבה תהיה משהו מסעיר.. סמים או מכות...
גם היום במשימה, הוא שלף את התשובות מהמותן.. (כל אלו שממש הצליחו במשימה הם אלה עם הדמיון המפותח... בני, ביז'ו, יניב...)
לא נעים, אבל מזכיר את עצמי.
אבל אני לעולם לא הייתי מדבר על סקס או משחקי סקס, כחובש כיפה, בתוכנית שמשודרת 24 שעות..

רגע רק רגע

Active member
קונדסון, הבאתי לך הפתעה
(איהי אהה)

כבר ראית ת'סרטון על יניב מלפנות בוקר?
צריך הכוונה למקום הפשע?
אם כן, זה נמצא באפליקצית מאקו T.V. תגלול בסרגל הצפיה לשעה 03:41.
(לצערי, לא הצלחתי להתגבר על בעית הסאונד בהקלטה
)

cundason

New member
ניסיתי את זה מוקדם יותר

אבל אני לא מצליח להזיז אחורה את הסרגל לפני השעה 16:00 בצהרים
:\

רגע רק רגע

Active member
וייייי....

צודק, נכנסתי עכשיו לבדוק ובאמת אין לי יכולת לחזור לפני השעה 16:00.
הבעסה האמיתית היא, שבעצם על אף הודעת השגיאה בתוכנת ההקלטה בקשר לסאונד, בשלב העריכה יש סאונד!
ולחשוב שהקלטתי פעמיים ומחקתי ת'קובץ. לא נורא.

למעלה