לרועי

1dana1

New member
יש לי משו להגיד לכל השחקנים שעושים

לנו את זה... אני כל ים רואה 80 הודעות על "למה אתה לא עונה" "תענה אני חולה עליך" "אני מעריצה מספר 1" וכל מני כאלה.. 1. אתן צריכות לחכות בסבלנות. 2. אם הם לא עונים לכן כנראה שהם (סליחה מאודדדד על המילה) פשוט סנובים !!

°°NaTaLi°°

New member
זה לא זה

שלחתי לו 90 הודעעות רק כדי לדעת מה התאריך לידה שלו גאדדדדדדד?

1dana1

New member
זה נקרא סנוב מותק... ס=נ=ו=ב !!

או שפשוט אין לו זמן והוא לא נמצא בבית.. אז תחכי יום יומיים אבל אל תסבלו.. מעצבן אותי לשמוע שאת אומרת ככה..
אל תתבאסי בגללו !

וואלה צודקת

יש כאלה שעונים ויותר טוב שלא היו עונים! לדעתי השחקן שמתייחס הכי יפה פה לכולם זה רועי!! הוא פשוט הבנאדם הכי מתוק בעולם!!!

1dana1

New member
בואי למשל ניקח את גורוש.. ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

אני יודעת שהוא מופיע ושלא תמיד הוא יכול לכתוב לי.. אז אני מחכה עד הערב.. ואם עדיין הוא לא עונה אז סביר להניח שהוא ממש עייף.. ושהוא חזר הבייתה וישר למיטה שלו... אז אני מחכה עוד יום.. והוא עונה לי.. אבל זה שאת מחכה חודש... ואנחנו רואים שהוא כותב פה והוא לא נעלם.. זה כבר אומר שהוא לא רוצה לענות...!

SiM GirL

New member
אבל נטלי..

לא כל אחד זוכה לביקורת מהשחקנים..השחקנים הרי לא אמורים להכנס הודעה הודעה ולענות-נכון
אז זהו
פשוט זה עניין של מזל ולא של העדפת שחקנים

haifamob

New member
את ממש צודקת!

הוא הבן אדם הכי חמוד!!! ואת רואה שבאמת איכפת לו שהוא עונה לשאלות..!!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם דנה

קצת סבלנות. אתם מציפים אותו והם בעומס. וחוץ מזה- למה להציף את הפורום בהודעות כאלו? זה לא מעניין את שאר הפורום, מציף אותו יוצר חוסר סדר וגם דוקח הודעות באמת חשובות אחורה.

°°NaTaLi°°

New member
בסדר סורי בן

פשוט הוא מחובר לפורום והוא לא עונה אפילו להודעה הזאת בואניה זה מעצבן אותי שיגיד שהוא לא רוצה לענות לי וזהו אבל באמת הוא הגזים זה מעליב

1dana1

New member
זה מה שאני מתכוונת..

רואים שהוא בפורום וזה שהוא א מתייחס להודעות ששולחים לו זה מגעיל.. לפחות אותי זה מגעיל.. וזה סנוביות..

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifההסבר-אחרי כל הסקרנות../images/Emo41.gif

זה ב-ר-ו-ר לי עכשיו למה השחקנים לא עונים, אבל לכל פעם סיבה אחרת, הנה הסיבות: 1. הם לא אמורים לענות לחלק מההודעות (כמו: "מה הכתובת, מה הטלפון וכל מיני שאלות מקורצצות אחרות...) 2. הלואו-אתם הגעתם להם מעל הראש
הם לא צריכים אישית רק בשבילכם להכנס לכל הודעה מתוך מליין הודעות ולענות אחת אחת...גם ככה יש כל מיני שרשורים של סליחות מהשחקנים...אתם צריכים להודות להם גאדד
3. יש כזה דבר זמן פנוי, נכון
לכל אחד יש זמן פנוי משלו-בזמן שלו, במקום שלו וכו'... ככה בדיוק אצלם-הזמן הפנוי אצלם לא משהו בגלל שהם שחקנים
ב-2 בלילה תכתבו להם הודעה ואז תשלו 'למה הם לא עונים?!' אנשים תבינו-אתם צריכים להודות לשחקנים
לא להגיד שהם סנובים
מי שאומר שהשחקנים הם סנובים-סנוב בעצמו על ההערות המגוכחות שלו
נ.ב: סליחה אם זו הודעה פוגעת
פשוט לא הבנתי איך אדם יכול להיות כזה תמים ולחשוב שמישהו סנוב בגלל שידוען אחר לא ענה לו להודעות

1dana1

New member
!!!!!!! היא מחכה מעל חודש !!!!!!!!!

עד שהוא יענה לה!!!!! והוא פה בפורום זה לא שהוא נעלם.. הוא כותב פה אבל משום מה הוא לא מחזיר לה תשובה... מסכנה .. תראי היא כתבה"למה אני סובלת" אז היא ססווובללתת!!!!!!!!!! בגלל מי?!??? למה מי זה הרועי הזה שהיא תסבול בגללו???

Ben LeVi 232

New member
עכשיו אני כבר לא מסכים עם דנה כל כך

מה זה קשור? קודם כל שלא תסבול חס וחלילה, לא קרה לה שום נזק גופני/פיזי והיא בריאה ושלמה אז להכניס בבקשה דברים לפרופורציות. וחוץ מזה רועי ושאר השחקנים עושים לנו טובה באיזה שהוא מקום שהם נכנסים לכאן. ראיתם פורום אחר שהשחקנים כותבים בו בכזאת תדירות אם בכלל? לא חושב...אז קודם כל צריך להודות להם ולכבד אותם על כך... ולחכות בסבלנות, רועי או אף אחד מהשחקנים לא חייבים כלום לאף אחד, כשהם יראו את ההודעה הם יגיבו אליה. דבר נוסף- אולי אם יפסיקו כולם להציף אותם כאן, במסרים ובצ'אט, תהיה להם גם הזדמנות לענות.

1dana1

New member
../images/Emo15.gif זה לא מרגיז אותך לראות שהיא

"סובלת" כביכול.. בגלל מישו?? אתה יודע מה פירוש המילה סובלת??? אני רק באתי להגיד שאם לא עונים אז לא להתייחס... אבל היא לא צריכה לסבול מסכנה... כולה לא ענה לה.. מה היא צריכה לסבול..??

Aviad1987

New member
לסבול? לסבול??

יש 1001 דברים שאפשר לסבול בגללם אבל לסבול בגלל ששחקן בסדרת טלוויזיה לא מוצא את הזמן לענות להודעות שלה (ובדק), בגלל זה לסבול?? אני חושב שצריך להיכנס לפרופורציות. בינתיים אני רואה פה הרבה הגזמות.

למעלה