לרועי

noy13pour

New member
כנסו....../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הם לא יכולים לשבת ולענות לכם על כל שאלה.. ואתם לא יכולים לקרוא להם סנובים על זה.. לא חשבתם אולי הם עסוקים... לא מרגישים טוב{חס וחלילה}...אין להם מצב רוח ואלה דברים בסיסים שלפחות לי קוראים הרבה וזה ממש אבל ממש אבל ממש מוגזם לאיים בהתאבדות תגידו להם לפחות תודה אל זה שמידי פעם הם עונים ואם הם לא עונים תשאלו את חברי הפורום.. אז תיהיו סבלנים למרות שהם לא עונים לכם תשאלו שוב אבל לא בנידנוד כל 5 שניות. תחשבו על זה

אני לא יודעת מה לעשות בקשר לרועי...

מצד אחד נכון שהם עסוקים ואני בטוחה שזה לא בכוונה... מצד שני כשהם לא עונים באמת יש הרגשה של התעלמות ואז כועסים וזה.. תחשבו על זה ככה...אם הם לא עונים...אל תציפו אותם..הם יענו סמכו עלי..

כנסוו--->אתם ממש לא מתחשבים-->דחוףף

רק שתדעו שאתם ממש מפגרים (סליחה על הביטוי) אבל זה באמת..!! הם לא עונים כי הם עסוקים.... יש להם עוד דברים בחיים חוץ מלענות לכם... תחכו יום יומיים שלוש ותראו שהם יענו... אני כותבת להם כל לילה ובלילה שאחרי הם מחזירים לי תשובה... וככה אני מתכתבת עם בלינדה פרגין (שבארגנטינה).... יש להם עוד דברים לעשות בחיים והם ממש לאא סנוביים..... תארי לך אותך במקומם...????? נכון היה לך קשה לענות לכולםםם????? ומה זה אתה גורם לי לסבול בכוונה???. תחשבי שזה רע להם בלב שככה חושבים עליהם.... הם גם בני אדם רגילים כמונו.... תירגעווו ותחכוווו וזה לא יכול להיות שאת מחכה כבר חודששש שרועי יענה לךך...... אז תירגעו... תחשבו איך הייתם במקומם...!!! 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7 ק7נ**....!!! אדםם אני מתה עלייך הורס שלייי!!!!!!! רועי שרופה עליייך ......!!! יהונתן מאושפזת עלייך כוסון....!!!!! גור אני מסוממת עליייךךך יפיוףף שלייייי..!!!!

ayeltush1

New member
נטלי כנסי!!

לי הם כבר ענו אז זה לא שהם מתעלמים אני מבטיחה לך שהוא יענה לך מתי שהוא והוא ממש לא רוצה שתסבלי והוא לא עושה ממך צחוק תחשבי שהוא אחד תכתבי לו גם לפרטי זה לוקח זמן הם ממש לא רוצים לפגוע באף אחד באמת שלא גם אני שלחתי לספיר מלא הודעות והיא לא עונה לי אבל יהנתן וגור כן ענו לי זה פשוט עניין של מזל ורועי ענה לי פעם אחת עם.!!!ולא צריך להתאבד בשביל זה!! ולעשות שטיות זה בנאדם!! איילת

קצת פאדיחות לשאול אבל...

למה אתם מתכוונים שאתם אומרים "פרטי"? מה זה? אני חדשה בעניין ואני לא ממש מבינה אותכם...חיחיחיחי... אם מישהו יוכל לענות לי אני אשמח מאוד... ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי...
נטלי

edenshkertzy

New member
מה פתאוםםם

הם לא לא עונים בגלל שהם סנובים מה את חייה בסרט !? הם לא עונים כי יש להם מה לעשות חוץ מכל החיים ליהיות בפורום! לפעמים הם לא בבית וזה מה הקשר לזה שהם סנובים ?? ותאמיני לי גם לי לא ענו מכל ההודעות ששלחתי

למעלה