לרועי

1dana1

New member
זה מה שאני מנסה להגיד יממה שלמה !!

סופסוף מישהו הבין מה אני מנסה להגיד פה !!!!!! שלא צריך לסבול בגלל זה !! כי זה לא שווה את זה...

SiM GirL

New member
נו ו...../images/Emo35.gif

יש אנשים שמחכים שנה
עאלק מחכים
את מודעת לזה שגור (ושאר השחקנים) לא יכולים לענות לכל הודעה נכון
יש הודעות שגור (ושאר השחקנים) לא ענו ולא יענו בכלל
אל תהי תמימה
בואי אני אביא לך שרשור-תסתכלי על השרשור הזה-יש לפחות 10 הודעות שהשחקנים לא ענו עליהן ולא מתכוונים לחפש את השרשור הזה בנבכי העמודים ולענות עליהן
אז תצאי מהבועה-זה בלתי אפשרי
וגור לא סנוב
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=43821211 משוכנעת
נפל האסימון
נ.ב: סורי אם הודעה זו פוגעת, פשוט אני מוציאה את מה שיש בארבע עיניים ולא דופקת חשבון

1dana1

New member
רגעעעעעעעע!!!!!! לעצור הכל בקשה !!!

אניי אמרתי שגור סנובבבבב???????... רמזתי את זה?? מרתי את זה.?? כתבתי את זה??? ללללללללללללללאאאאאאאאאאאאא !!!!!!!!!!!!!! אל דבר ראשון לא להכניס לי מילים לפה !! ודבר שני.... ברור הרי שלא הבנתם מה רשמתי... אני יודעת שלא כולם עונים.. אבל המטרה שלי שהיא לא תסבול בגלל זה...!!! היא לא צריכה לסבול מזה שהוא לא עונה לה...

°°NaTaLi°°

New member
תיראי

גם אני שונאת שיורדים על השחקנים ואני יודעת שאני צריכה להגיד תודה שהם פה תאמיני לי לפי דעתי ולפי מה שאומרים לי אני מעריצה מספר 1 שלהם חח אין לך מושג מה אני עושה בגללם חחחח אבל מה שרועי עושה לי יצא לי המיץ זה מוגזם הוא מדבר עם כולם חוץ ממני זה ממש פוגע מה עשיתי לו?

°°NaTaLi°°

New member
מה הוא מחכה שאני יאיים על התאבדות?

אז הינ שלחתי לו הודעה דיי כמה אפשר נמאס ליי מה ביקשתי? מה הוא רוצה שאני יבכה בכוח זה מה שהוא רוצה אז שיגיד שהוא לא רטוצה לענות וזהו הינה דוגמא לתגובה שלו תבינו על מה אני מדברת: הוא ענה לי אהלן נו באמת תיראו: אהלן ========================================== הודעה מ: °°NaTaLi°° אל: רועי וינברג תאריך: 29/11/2004, שעה: 22:31:53 נו בבקשה רועי על תיהיה עקשן מה התאריך לידה שלך? מה זה חסוי? מה אני כבר יכולה לעשות איתו? אני בסך רוצה לדעת?אני בסך הכל רושמת את זה ביומן שלי וזהו מה כבר שאלתי?

1dana1

New member
../images/Emo15.gif דיי זה כבר מוגזם!!../images/Emo15.gif ../images/Emo42.gif

נטלי---חס וחלילה להתאבד !! אל תחשבי על זה אפילו... ודבר שני מאוד מאוד "יפה" ההתייחסות שלו לשאלה.. אבל בבקשה אל תסבלי או תבכי !! תחסכי ממך את זה.. אם הוא לא עונה אז.. אולי יש סיבות... לודעת מהן.. אבל את לא סובלת בגלל אף אחד !!

בובה1231

New member
אמממ

טוב נטלי נראה לי שאת לא מבינההה.... הוא לא חייבב לך כלום תחשבי שכמוך יש לו עוד מלאא מעריצות והוא לא יכול לענות לכולםםם זה לא שאת עשית לו משהו... את יודעת מה ובואי נגיד שלא בראש שלו לענות.. אז? מי שאמר באמת צודק נגיד בפורום של פרוייקט Y הילה מישל רן ואלה נכנסים פעם במלא זמן לפורום ולא עונים ב-כ-ל-ל להודעות פרטיות את יכולה גם לחכות שנה והם לא יענו אז את צריכה להגיד תודה שהוא לפחות עונהה.. אויי אפשר לחשוב כמה את סובלת ... לא הבנתי עדיין ממה את סובלת? אפשר לחשוב אז רועי לא ענה לך שמעי לא סוף העולם

SiM GirL

New member
לא בובה את לא מבינה נכון../images/Emo26.gif

נטלי דווקא צודקת-זה מאוד פוגע ומעליב שדווקא להודעות שלך לא עונים-נכון
במה שנטלי ודנה לא צודקות, הן הסיבה של למה השחקנים לא עונים. הסיבה, היא, כבר נתתי אותה הנ"ל הנה אני אביא לך קישור: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44081591 את מבינה
ככה שהמסקנה היא שאף אחד לא אשם, אבל הקורבן מאוד נפגע (הקורבן היא נטלי ועוד אנשים אחרים שלא זכו לביקורת מהשחקנים) מקווה שהבנת (וגם כולם-שהבנתם)

SiM GirL

New member
טוב, תסתכלי../images/Emo26.gif

את באמת צודקת, זה מעליב כשלא עונים, אבל יש לי משהו שישפר את הרגשתך: גור (ושאר השקנים) לא עונים להודעות שלך לא כי הם סנובים (או לא רוצים לענות) אלא מסיבות שהם לא יכולים
אני דווקא מסכימה איתך אבל לא מסכימה עם דנה, היא לא צודקת. לא כל ההודעות אמורות להיות מבוקרות על ידי השחקנים
פשוט-אין לך מזל. דווקא ההודעות שלך הן לא הכי בולטות..כמו שאומרים-אם אי-אפשר להביא את בן-לאדן אל ההר הביאו את ההר אל בן-לאדן... זה אולי יעזור לך לשפר את הביקורות של השחקנים להודעות שלך

°°NaTaLi°°

New member
מי אמר שהם סנוביים

לא אמרתי שהם סנוביים ולו אמרתי שהם חייבים לי שום דבר פשוט זה כבר מוגזם ובן תעשה מה שתירצה עם תירצה תמחוק אבל אני רוצה לבקש שתשאיר אותו כי אני רוצה שרועי יראה את זה ביי הלכתי לישון מחר אני נוסעת לבן דוד שלי להיפגש עם חברות שלי חח אחר כך אני הולכת לאלאדין

SiM GirL

New member
לא אמרת שהם סנובים../images/Emo70.gif../images/Emo44.gif

דנה אמרה שהם סנובים
הבדלי קריאה
חיחי...

1dana1

New member
תשרשרי נכון...

ושוב.. אני לא אמרתי שגור סנוב !!!!!!!!!! אבל אנ מצטערת לשדמוע על ילדות נואשות... היא סובלת..בוכה..מתחננת... אליו רק שיגיד לה מתי הוא נולד.. ואני מסתכלת וזה כזה לא פייר !!! היא לא צריכה לסבול... ואני מקווה שהבנת אותי.. המטרה שלי זה לא להגיד שהם סנובים אלה להגיד שאני לא ממש אובת לראות ילדות סובלות בגלל זה !! אם זה לא מעציב אותך.. אז... חבל... כי אני מאוד עצובה לראות דברים כאלה...

haifamob

New member
תקראי שניה!!

אני כותבת לרועי בפרטי!! אז נכון...אני מחכה יומים שלושה עד שהוא מחזיר לי תשובה אבל זה ממש כיף!!! את כותבת לו בפרטי? תחזרי לי תשובה בפרטי, טוב?! חח.. ביי

Aviad1987

New member
באמת, יש גבול.

כמה דברים - השחקנים לא נמצאים פה 24 שעות בשביל לענות לצרכיכם, זאת לא המטרה. שלא לדבר על כך שההודעה הזאת בפורום מאוד מיותרת ומקומה יותר למסרים האישיים (וגם לא). אני חושב שכדאי שכל המשתמשים יתחילו להבין כי זה פורום לסדרה ולא פורום הודעות לשחקנים, באמת. מקווה שרועי יענה לך וגם אם לא - לא סוף העולם.

למעלה