לשון הקדש, כי אין כמו לשון הקדש!

גוססי

New member
שקרן עלוב

"הסקרים הנ"ל נערכו בציבור החילוני" איפה זה כתוב?

באהבה1

New member
../images/Emo4.gifכתוב "בתי ספר יסודיים וכו'"...

לא מוזכר שום "חיידר עם מסוממים" או "ישיבה עם אלימות"...

גוססי

New member
שקרן עלוב 2

לדתיים אין בתי ספר יסודיים? אל תעצבן אותי, אחרת איאלץ להציב כאן קישורים על גבי קישורים למעשי פשע כמעט מכל הסוגים שבוצעו ע"י דתיים מכל הגוונים. יש לי ספריה עשירה בכאלה, החל ממעשי אונס, דרך הברחת סמים וכלה בהלבנת כספים עבור הפשע המאורגן (שלא לדבר על "סתם" אלימות מהסוג הנחות ביותר).

answers2

New member
אל תאמר "ספרייה עשירה"

בכגון דא אמור מעתה "ארון ספרים יהודי עשיר"......

באהבה1

New member
../images/Emo123.gifאולי א-ת-ה!!!!!!!!!!!!!!!! משקר?

אתה עובד על אנשים בעיניים? ע"י אשליות אופטיות? כשהרב אורי זוהר חזר בתשובה שאלו אותו: "למה נהיית חרדי??? למה לא כיפה סרוגה?" הוא ענה: "אלה היו איתי בדיסקוטקים! מה יש לי לחפש אצלם!" אתה מטעה אנשים ומערבב את החרדים עם כל חובשי הכיפה! יש חובשי כיפה חילוניים לגמרי! תראה לי סקרים! על העדה החרדית!!! וסקרים!!! לא פשע פה פשע שם! בהצלחה! ובאהבה רבה!!!

neko

New member
מי בחברה החרדית יענה לסקר?

חוצמזה, בתור מי שמטיף (מטיפה?) לקבלת היהדות למרות הסתירות המדהימות שבתוכה, לא הייתי מתחיל עם דרישות למידע מדעי...

באהבה1

New member
../images/Emo2.gifדי לחרתה!!! די!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא צריך ששום חרדי יענה לשום סקר! הם לקחו את נתוניהם מהמשטרה וגורמים אחרים! כך גם אפשר על החרדים! אז תגיד: "החרדים יודעים להסתיר מהמשטרה ומהתשקורת". שנים על גבי שנים ששום חוקרים משטרתיים או עיתונאים לא גילו שום "הסתרה" של פשעים חמורים בעדה החרדית מענין למה לא התגלה אפילו מקרה אחד!!! של הסתרת רצח או סוחר סמים חרדי!!! סתירות בתוך התורה? שאלת פעם את מומחי התורה??? או שלא מעניין אותך התשובה???

neko

New member
מומחי התורה? מסכימים איתי.

מכל חוקרי המקרא, אנשים שהקדישו את חייהם לחקר התורה בלבד, לא תמצא כאלה שלא יסכימו על הסתירות בכתובים.

neko

New member
אולי אתה לא הבנת? יותר סביר,

לך יש דעות קדומות בנושא.

../images/Emo6.gifאלה "מומחי התורה"???????????????

על הרב נויגרשל שמעת??? תושיב את ה"מומחים" שלך איתו ונראה כמה הם "מומחים"!

neko

New member
רבנים לומדים את התורה מתוך

נק' מבט שכל הכתוב בה נכון וניתן ע"י אלוהים, ושהגמרא והמשנה אף הם אמת וניתנו מלמעלה. הם אינם לומדים על הכתבים, אלא את הכתוב בהם בלבד. אסור להעלות ספקות...

גוססי

New member
שקרן עלוב

"הסקרים הנ"ל נערכו בציבור החילוני" איפה זה כתוב?

Governor

New member
`שנים על גבי שנים ששום חוקרים

משטרתיים או עיתונאים לא גילו שום "הסתרה" של פשעים חמורים בעדה החרדית` הסתרת פשעים בעדה החרדית היא ענין נורמטיבי. כל המשתף פעולה עם נציגי החק נחשב מויסר (`מוסר`, מם בחולם), ודינו מעט פחות מדין `רודף` חכו לערב, עת אפרסם את ארכיון הפשיעה החרדית המזעזעת שלי והערת אגב. אין דבר כזה `פושע חלוני`. כל פושע מתחרד שבריר שניה לפני החלטת הפשיעה, כך שבעת בצוע הפשע הוא כבר חרדי למהדרין. הוכחה? הם `יוצאים מן הארון` בכלא, מתחילים לנהוג כסוי ראש, לומדים תורה וחוזרים בתשובה... ______________________________________________________________ 0284392570

למעלה