לשון הקדש, כי אין כמו לשון הקדש!

Governor

New member
הנ"ל טען בעבר כי אין פושעים חרדים.

אני טוען כי אין פושעים חלוניים חוץ מזה, המעבר לעניני מוסר/פשיעה הוא צעד מס. 2 בנהל פאגאני רגולרי. אחרי שהחברל'ך מובסים בעניני מופתים/bigbang/אבולוציה, הם עוברים לעניני מוסר/פשיעה. אחרי שהם מובסים בעניני מוסר/פשיעה - תבאנה הקללות ואבדן העשתונות. מה שהיה הוא שיהיה, אין חדש תחת השמש... ______________________________________________________________ 0284392570

באהבה1

New member
../images/Emo4.gifסופר בלוף והאשליות האופטיות!!!!!

די לנסות לעבוד על אנשים בעיניים!!! התלונה הובאה לבית משפט!!!! ולא כתוב שם שמי שפונה לביהמ"ש הוא "מוסר"! כתוב שהמועצה לא התכנסה משום "מסירה"! אבל התלונה על הפשיעה הוגשה לביהמ"ש כמו גדולה!!! די עם האשליות האופטיות!!!

Governor

New member
לא, אימבציל חסר-תקנה. המותקפות

התלוננו, אולם חברי המועצה הודו בפה מלא: `הננו להודיעך כי ע"פ הוראת הרבנים נאסר עלינו לכנס את המועצה כפי שביקשת, מאחר והדבר גובל בחשש ´מסירה´. לפיכך, אין כל רלוונטיות מבחינתנו לכל החוקים שציטטת במכתבך` וחשפו את המנטליות שלהם, לפיה שתוף פעולה עם הרשויות במסגרת צעדי לחימה בפשיעה, גובלים ב`מסירה`, נוסף להתרסה במשתמע נגד דינא דמלכותא. זה בדיוק הענין. ושים לב לפשע. מילא, אם היה שולח ידו בקופת הצבור. במקרה זה לא היה אף אחד נפגע _אישית_, אלא הצבור היה נפגע ככלל. קריספל נצל את מעמדו ומרותו כדי לכפות עצמו על שלש נשים שאני משער כי הן חרדיות (נדמה לי כי הישוב חרדי לחלוטין). חשוב מה פרוש הדבר לאשה/נערה חרדית המכירה היטב אסור נגיעה! חשפת את פרצופך הנאלח, המאוס, הנתעב באי התיחסותך לפשע ולמשמעותו לארח החיים של הפושע והקרבנות... ______________________________________________________________ 0284392570

לא ולא, אתה עושה הכללות נתעבות!

פשע נתעב של אדם אחד לא מצביע על ציבור שלם! ואם אמדוד את היחס בין חילונים דתיים בחברה אנו נראה שאין לציבור הדתי נציגות בעלת יחס דומה בבתי הכלא מה שמצביע על כשלון מערכת החינוך החילונית.

Governor

New member
אילו הכללות?

מדובר בהתנהגות נורמטיבית סדירה אצל חרדים - הנטיה לאנוס כל דבר שזז... ______________________________________________________________ 0284392570

באהבה1

New member
../images/Emo4.gif"עיניים להם ולא יראו"!!!!!!!!!!!

בחייך! לגבי סילוקו מהמועצה לא שיתפו פעולה! אבל לגבי הכנסתו לבית סוהר שזה העיקר! כן פנו למשטרה! וזה היה בהוראת הרבנים!!! נ.ב: הכי גרוע שעשה הפושע החרדי זה שנצמד לגופה! הלואי ופושעים חילוניים היו ככה!

Governor

New member
`בחייך! לגבי סילוקו מהמועצה לא

שיתפו פעולה!` לא. הדחתו, אין בה משום חשש `מוסר` `אבל לגבי הכנסתו לבית סוהר שזה העיקר! כן פנו למשטרה! וזה היה בהוראת הרבנים!!!` טוב שהרבנים נהגו כך `הכי גרוע שעשה הפושע החרדי זה שנצמד לגופה!` וזה זעזוע לא קטן לנערה או לאשה חרדית... ______________________________________________________________ 0284392570 באהבה1

באהבה1

New member
../images/Emo35.gifאתה משווה את זה לפשע החילוני????

בטח שיש חרדים שהתקלקלו! אבל! אפילו שהשוטר השקרן ליכלך על החרדים שהם "קן צרעות" לא ראיתי רצח אחד!!! סוחר סמים אחד!!! ולא ראיתי אחוזים!!! כמה אחוזים!!! מהחרדים מסוממים??? בוא ותראה כמה אחוזים!!! מהחילונים!!! 1. אחד מכל חמישה סובל מאלימות בביה"ס!!! 2. 11% מהנשים דיווחו שנפגעו מאלימות בן הזוג, 600 אלף ילדים חשופים לאלימות במשפחה!!! 3. ב-20 אחוז מהמשפחות היה קורבן למעשה אלימות בשנה האחרונה!!! http://www.tam.co.il/3_9_99/news.html המשך...

Governor

New member
כל טענותי מגובות

באסמכתאות לרוב. לו החרשת - לא היינו יכולים אלא לחשוד בטפשותך בלבד. עתה, כאשר פערת את לועך - פזרת את חשדותינו והפכת אותם לוודאות... ______________________________________________________________ 0284392570

באהבה1

New member
../images/Emo4.gifמחלוקת שלא לשם שמיים סופה להתבטל

אז הוא הביא הוכחה לא טובה! אז תעשה מזה חינגה? מה שאני לא מבין זה: נניח שהגירסה הנכונה היא שהילדים דיברו עברית! עדיין מה זה מוכיח? זה מוכיח שזאת היתה השפה הראשונה שדיברו בכדור הארץ? איך?? טוב! זו לא הוכחה! אבל!! למה לך לשמוח כל כך? אולי כי המחלוקת שלך היא לא כל כך "לשם שמיים"?

Governor

New member
מטרתי היא להדגים שצבי ברזל הוא

אידיוט(*) חסר-מח... (*) idiot - a feebleminded person having a mental age not exceeding three years and requiring complete custodial care ______________________________________________________________ 0284392570

answers2

New member
חייבים לחדש?

לדעתי , כשאין צורך בכך , מוטב לדלות פניני חכמה מדברי רבותינו ז"ל , ולא להמציא ניסוחים חדשים . לפיכך במקרה דנן , אני מעז להציע שלא לכנות את אותו אדיוט חסר מוח - "אדיוט חסר מוח" (ניסוח מודרני וחלש מידי) , ולהיתלות בארזים הגבוהים . במקרה זה הייתי מעדיף את אבחנתו החדה של גדול הפוסקים בכל הדורות (שהיה גם פסיכולוג מפורסם בזמנו, "רופא נפשות") שהגדיר את צבי כסכל מחוסר דיעה שבכלל אלה שאין דעתן שלמה . מה דעתך ? התיצמד למקורות ?

למעלה