מברוק על פתיחת הפורום
ושאלה...

• פותח הנושא Ninja
  • פורסם בתאריך

Ninja

New member
מברוק על פתיחת הפורום ../images/Emo140.gif ושאלה...

בימים האחרונים התחלתי להתעניין בקורס מאמנים. התאמנתי בעברי בחדרי כושר פה ושם. הייתי שמח לשמוע על מקומות מומלצים לקורס מאמני חדר כושר וטווח מחירים הגיוני. לקחת סתם קורס מקומי או שעדיף להגיע עד לווינגיט עבור הקורס? זה נחשב ברמה גבוהה יותר?

Ninja

New member
במרכז, בתל אביב.

אבל יכול להגיע לכל מקום הגיוני. לרחובות, ראשון, הרצליה, רעננה, וינגייט וכדומה

חן M

New member
תשמע השיקול לא אמור להיות סכום הכסף

לידך יש את השלוחה של הביה"ס למאמנים באוניברסיטת ת"א נסה לברר גם שם וגם בוינגייט ובכל מקום אחר את שמות המרצים, שם רכז הקורס,תכני הלימוד,סוג התעודה,משך זמן הקורס הימים והשעות של הקורס כמו כן תנסה לברר אם יש יום פתוח באחד מהמוסדות ושווה ללכת לראות ולשמוע מה מציעים לך... בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור..

Ninja

New member
$$$? אאאהההה...

אני רואה את זה בתור תחביב או עיסוק אפשרי. לא ממש בא לי להוציא סכומי עתק אם זה לא שווה את זה. אבל אני מניח שאצטרך לשמוע רעיונות מכל מקום לימוד. כיום אני לא רואה עניין בשמות המרצים או בשם רכז הקורס. זה ממילא לא אומר לי כלום. תודה על הרעיונות. אף פעם לא חשבתי על האוניברסיטה בהקשר זה.

eyes55

New member
תחפש את המורים עם השם

אתה תמיד יכול ללכת לאתר של ונגייט ולראות איזה הסמכות יש לכל אחד. המלצה שלי:תלך לקורס בגלל המורים ולא בגלל המיקום. הוא אמור לעלות לך 3000 שקל פלוס מינוס

חן M

New member
למיטב ידיעתי הקורס דוקא עולה

בסביבות 5000-6000 ש"ח

eyes55

New member
כן אבל הקורס אמור לעלות פחות או

יותר אותו הדבר

חן M

New member
יש היגיון בדבריך:)

אבל אני יודע שבמקומות אחרים הקורס עולה יותר

לא מתוק...

שום דבר לא אמור.... אני עשיתי את הקורס לפני שנה ...יחד עם הרשמה זה מתקרב ל6000 ש"ח..

חן M

New member
../images/Emo3.gifמשם התחילה האהבה לספינינג?../images/Emo3.gif

Ninja

New member
אלו גם המחירים שמסרו לי. אפילו קצת יותר

Ninja

New member
../images/Emo4.gif אני עצלן. מעדיף מיקום נוח.

התרשמתי מ-Shape בסנטר. המיקום מאוד נוח.
אבל המחיר, המחיר...

אבל...../images/Emo12.gif

שייפ זה מכון כושר.... זה לא בי"ס למאמנים
יש את ההולמס אקדמי שזה ברעננה.

Ninja

New member
זה נכון אבל...

השבוע נפתח שם הקורס הראשון בשילוב עם ההולמס פלייס אקדמי. הקורס יתקיים ב"שייפ" דיזינגוף בת"א.

למעלה