מברוק על פתיחת הפורום
ושאלה...

• פותח הנושא Ninja
  • פורסם בתאריך

friga

New member
צ'מע אין אפס...כי

וינגייט זה שם של דבר ו...אני ממליצה על וינגייט. גם אני חושבת לעבור קורס בוינגייט,לא מדריכת כושר אבל קורס. כשמגיעים למקום מסוים והמנחה\מדריך או what ever והוא בוגר וינגייט מסתכלים עליו אחרת..וינגייט זה וינגייט. אני לדוגמה רוצה לעשות קורס למדריכי כדורסל,זה תנאי ראשוני למי שרוצה לאמן. ורכז הקורס הוא מאמן כדורסל ידוע ככה שאתה מתעסק פה עם אנשים בכירים ומקצועניים שיודעים מה הם עושים וזה בהחלט עושה רושם טוב כדי לתת את זה לעצמך. תיכנס לפה: www.coaches.co.il

friga

New member
לא הצלחתי לצרף קישור מכיון ש

כתבתי את זה בתור "הוספת תגובה מהירה" כנראה ב"הוספת תגובה" אפשר...או ב"הוספת תגובה בחלון נפרד" שטויותתתתתתתתת

eyes55

New member
כן, קל מאוד

אחלה קורס והוא גם יכניס אותך לעיניינים. אם יש לך את הכסף עכשיו, אתה יכול לעשות אותו בחודש אחד במקום בשנה שלמה.

Ninja

New member
../images/Emo4.gif לפי החישוב זה יוצא שלושה חודשים

מתחיל בתחילת יולי ומסתיים בסוף ספטמבר

חן M

New member
לדעתי עדיף לעשות

קורס ארוך של 8-10 חודשים פעם בשבוע כדי שהחומר הלימודי יקלט טוב.. מעבר לזה זה נותן זמן לתרגול,רעיונות חדשים וצבירת ניסיון בחדר הכושר...

Ninja

New member
אשמח לשמוע בעד ונגד

בעד ונגד הקורס הספציפי, המיקום, המדריך, הזמן שהוא לוקח, התעודה בסוף וכן הלאה... בעד ונגד הכל. אם יש אפשרויות חלופיות שאתם מעריכים יותר, אשמח לשמוע גם עליהן.

חן M

New member
סלח לי נינג'ה אבל

הודעות שהן בעד ונגד[יותר נגד] קורס ספציפי במקום מסויים אין להן מקום בפורום והן יימחקו...

eyes55

New member
אני יודע על קורס שנפתח

מטעם אוהלו (כן, זה בצפון) הוא 4 שבועות מרוכזים שבסופם אתה מקבל תעודה. זה בזמן החופש הגדול (במידה ואתה תלמיד) עולה אותו הדבר רק פחות זמן. אני מכיר את הקורס בגלל שאחותי כנראה הולכת לעשות אותו לפני הגיוס לצה"ל...

בוא אני אתן לך נגד אחד..

נגד קורס שנתי... זה סתם ארוך ונמרח כמו איזה מסטיק.. אישית אני מרגיש שהייתי נהנה יותר מהקורס המקוצר בן שלושת החודשים, השנתי פשוט לא רצה להגמר לי ואני די התבאסתי.. אם באמת אתה מהממהרים.. יש גם לוינגייט קורס דחוס בתנאי פנימיה של חודש אחד.

Ninja

New member
מסכים עם זה, גם לי לא מתאים קורס שנתי

איפה מוצאים מידע על קורס חודשי
ברשימת הקורסים באתר שלהם, http://www.coaches.co.il, בעמוד רשימת הקורסים, מדריכים לספורט העממי, ראיתי רק קורסים של כשנה או קורסים מרוכזים של שלושה חודשים. איפה אפשר לראות קורס מרוכז של חודש
מה דעתכם על הקורס של הרכז מר משה שחר

משה שחר...

הוא זה שבחן אותי בבחינות המסכמות של קורס מדריכי חדר הכושר.. ויצא איתי אחלה גבר , הוא אדם מאוד חביב ורציני..(לפעמים קצת יותר מידי) אבל אחרי שיך שהוא עזר לי לעבור את הבחינה באופן אוהד ובכלל אופן ההתיחסות שלו כלפי הוא היה איתי 100%בסדר. בשלוחת אונ' תא, הרכז הוא איתי זיו וגם הוא אדם מאוד חביב ..

למעלה