מהו כיום מקור הכוח של המדע?

Hameln

New member
מה אתה מבלבל את המוח? (Pun intended)

ידוע לכל שציד המכשפות בסיילם היה מזימה של תעשיית התרופות.

jamejame

New member
כי הוא עובד.

נסה להוציא את המדע ותוצריו מחייך לשבועיים ותראה איך אתה מסתדר. זהו ניסוי בשיטת התצפית, כך שהלקח שלך יהיה כפול.

Feanor75

New member
המדע עובד אבל לא בשבילך. אתה עובד בשבילו

-אלא אם כן אתה מיליונר קפיטליסט, מה שאני לא מוצא כסביר.
&nbsp
אני מסתדר מצוין ללא המדע ותוצריו, בחיי כפר כמו פעם. לא רק שבועיים, אלא כמה שיותר. יש לי גם קצת ניסיון בזה.
אז אני בלי טכנולוגיה זה לא העניין. העניין הוא למה אתה לא יכול יומיים בלעדיה, כי אתה מכור ומשועבד לה.

jamejame

New member
ברור שאתה מסתדר מצוין ללא המדע ותוצריו

אתה גולש בפורום באמצעות טלפתיה, בכפר (?) בו אתה מתגורר אתה הולך ברגל בבוקר לשאוב מים מהמעין ומרתיח אותם על מדורה ובאותה הזדמנות קוטף חרובים מהעץ לארוחת צהריים אתה מחרבן בבור ולובש בגדים שהכנת בעצמך אחרי גז הכבשים.
בתשובתך להודעה זו הנך מתבקש שלא להשתמש במדע ובתוצריו- מחשב, סמרטפון, אינטרנט וכו'.
בהצלחה, אידיוט.

Feanor75

New member
מסכן

עניתי כבר בעבר על כל הטיעונים הירודים האלה ואתה לא שווה שאחזור על כך.
שמתי לב שככל שהמשתמשים פה יותר אפסים, כאלה שלא הביאו שום תועלת בחייהם, הם מתבטאים בצורה יותר מלוכלכת.
אתה אדם אומלל.

Critical Thinking

Well-known member
מעט צניעות, Feanor75, מצאתי באתרך מסרים מן הפליאדות.

המחשבה כי חברי פדרציה גלקטית של הפליאדות מתקשרים עימך - מעוררת פקפוק בקוהרנטיותך.

מסכן? אומלל? הפוסל - במומו פוסל (קדושין ע ב)

Feanor75

New member
מסרים מהפליאדות

היכן ראית שטענתי שקיבלתי תיקשורים מהם? אני לא מתקשר.
אומרים שם דברים מעניינים ביותר אבל אני לא יודע איך להתייחס לידע הזה ועד כמה המקור מהימן, ייתכן שזה אמיתי וייתכן שזה סילוף למרות אחוז גבוה של אמת. שטיינר עדיין מסביר לי את המציאות בצורה שלימה יותר, ויש לכאורה סתירה בין הגישות שלהם.
אם יש לך גמישות מחשבה אתה יכול לגשת לכל ידע ללא חשש מפני שמיטת הקרקע מתחת לרגליים. אני ממליץ לך מאוד להקשיב למסר שלהם כי הוא חשוב בכל מקרה והוא מאוד רלוונטי לך ולחברי הפורום הזה. שים לב מה אומרים שם: "האדם שכח מהו חופש" - 4 מילים שמסכמות את כל הסיפור של העשורים האחרונים.
ועוד דבר "אדם חכם בוחן ידע לפני שהוא לועג לו" - מה שלא קורה בפורום הזה.

Critical Thinking

Well-known member
הבט נא אוטודידאקט שלי, הפליאדות הן צביר שמשות

(stars, not planets) במרחק של כ- 450 שנות אור מאיתנו, ורבות מהשמשות הללו גדולות כמה מונים מן השמש שלנו.
אין שם שום פדרציה גלקטית, ואין לפדרציה הלא-קיימת הזו שום דובר השולט בעברית או באנגלית.
המסר עצמו - סתמי ואוילי.
מה עוד נותר?

ItsikH

Member
חיי כפר בעולם המערבי הם מותרות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו

חנוך25

New member
כפר עלק...אם אתה לא גר במערה

אז בבית שלך "בכפר" יש יותר טכנולוגיה מבכל ערי העולם מלפני 150 שנה.

Feanor75

New member
הלוואי

כפר אמיתי זה ללא שום טכנולוגיה תעשייתית וחשמלית, וזה אומר גם שקט ברדיוס של קילומטרים, כיף, בריאות, סחר חליפין, סביבה נקיה ואנשים שמחים.
רק אם תוציא את הטכנולוגיה והסמים מהורידים שלך תוכל להתחיל להבין על מה אני מדבר, אבל אתה מקרה אבוד כמו עוד כמה חברים פה. בטח לא היית הרבה בטבע, לא צמת יותר משתי יממות ולא שום דבר מיוחד, סתם עוד בנאדם.

Critical Thinking

Well-known member
שנאתך את החקירה המדעית - שקופה.

אינך יכול להסכין עם דרישתה כי טענות המוצגות לה חייבות להיות בנות-בחינה ובעלות כושר חיזוי. דרישות פשוטות אלה מושכות את השטיח מתחת לכל טענה אמונית, ואינך מוכן לקבל זאת.

Feanor75

New member
לא

אם המדע היה נקי ובריא לא הייתי מתנגד לו.
לגבי תצפיות אתן לך דוגמא קטנה מהחיים שלי. סבלתי בעבר המון מאלרגיות, נזלת כמעט תמיד. הלכתי למרפאת אלרגיה, שם איבחנו אצלי אלרגיה קדחת השחת, קרדית האבק ופרוות חיות מחמד. הנחו אותי לרכוש ציוד מיוחד כדי להפוך את חדר השינה שלי לסטרילי, דבר שכרוך בהוצאות גבוהות וטירחה מרובה ביותר באחזקה. נתנו לי גם סמים (מה שאתה קורא תרופות).
ההנחיות האלה והתרופות הן תוצאה של מחקרים, התרופות האלה הוכחו ע"י המדע כיעילות בפיתרון הבעיה, מבוסס על מחקרים, פותח ונוסה במעבדה.
&nbsp
אבל זה כמובן שקר גדול. כי המדע בכלל לא בדק את הגורם האמיתי לבעיה: אכילת מוצרי חלב. זה שהמדע בחן את הסימפטומים במקום את הגורם לבעיה, זה לא רק טימטום אלא רוע. כי המטרה האמיתית שלו היא לא לעזור לציבור אלא למכור תרופות. מדע נקי וטוב לא היה מסכים להפוך לכלי בידי תעשיית התרופות. המדע שאתה דוגל בו כן הסכים. לא מדובר במקרה נקודתי או בעיה באבחון, זה האבחון של המדע לבעיית האלרגיה.
אתה מסרב להקשיב כשאני מדבר על כך שכל תפישת המציאות של המדע המודרני היא מעוותת.
ואם אומר לך שהאלרגיה הזאת היא בכלל לא בעיה אלא מתנה? כי זו הייתה הדרך של הגוף לאותת לי שאני מכניס רעלים לגוף. שחלבון מין החי שבא מתעשיה שמתעללת בחיות, זה פסולת שלא יכולה להוות מזון. יש פה עניין רוחני שמאוד מאיים על המדע ועל התאגידים. אפשר היה אפילו במעבדה להוכיח את זה, אבל לא רק שאף תאגיד לא היה מממן מחקר כזה, היו גם דואגים לפטר מעבודתם את מי שהיה מפרסם אותו ורופאים שמתנהלים לפי ממצאיו. אני לא ממציא, זאת המציאות. המדע סיפר לנו שחלב טוב לסידן, היום הרבה אנשים כבר יודעים שזה שקר.
&nbsp
ככה זה גם בתחומים אחרים של המדע. ברפואה השקר פשוט נחשף יותר מהר כי המציאות טופחת על הפנים.
&nbsp
כדאי להתעורר וכמה שיותר מהר.

Critical Thinking

Well-known member
האלרגיה המצערת שלך למוצרי חלב, אשר לא נתגלתה בזמן,

היא ענין של פיסיולוגיה של גוף האדם.
ידוע כי בכל הנוגע לתגובות הפרט לאלרגנים וגם לתרופות - יכולה להיות שונות ניכרת. שונות זו הינה הסיבה לכך שרפואה אינה "מדע ממש מדויק", ויש להיות מוכן להחליף טיפול אם טיפול קודם נכשל.

כל זה אינו עוזר לך כהוא-זה בויכוח עימי:
אין לחקירה מדעית מה לעשות עם טענות אשר בעיקרון, במהות, אינן בנות-בחינה והינן נטולות כושר חיזוי.
טענות אמוניות הן בדיוק מן הסוג הזה, ולכן אין לחקירה מדעית מה לעשות עימן.

האם אתה מוכן לטעון לענין?

Feanor75

New member
נפלת שוב באותה נקודה

אין לי אלרגיה לשום דבר, אין דבר כזה אלרגיה. חלב תעשייתי זה דוגמא למזון שאינו ראוי למאכל אדם מסיבות רוחניות. רק בחשיבה רוחנית אתה יכול להבין איך זה עובד ומה מצופה ממך, בעוד שחשיבה שגויה כמו זאת של המדע מובילה אותך לבלבול ועיוורון.
אמנם אנשים שחיים בצורה בהמית, הגוף שלהם יכול לספוג פסולת כזאת כי זה מזון שמתאים לאישיות שלהם, כמו חיות שיאכלו מזה ולא יסבלו משום בעיה אפילו חיים שלמים. אבל ככל שמתקדמים מבחינה רוחנית הגוף דורש מזון בהתאם. אם אלרגיה כזאת התחילה למישהו בגיל 35, זה לא בגלל הזדקנות ועייפות החומר אלא בגלל שהאדם התפתח מבחינה רוחנית והגוף דורש מזון טוב יותר.
הכל פועל בשלימות לפי תוכנית היצרן.

Critical Thinking

Well-known member
מה פירוש "אבל ככל שמתקדמים מבחינה רוחנית הגוף דורש מזון

בהתאם"?
האם מי שהתקדם עד הסוף יכול להתקים מפראנה לבדה (אנרגיה "קוסמית" מפוזרת ברחבי היקום), ואינו זקוק עוד למזון "קונבנציונלי"?

Feanor75

New member
כל אדם נמצא בשלב אבולוציוני שונה

ככל שאדם יותר פרימיטיבי או בהמי הוא יכול לאכול מזון יותר גס, כי המזון הזה בונה את הגוף שלו. בשר, חלב ומזון תעשייתי זה פסולת בשביל אדם מערבי מודרני, לכן המון אנשים כיום סובלים ממה שאתה קורא לו אלרגיה. אדם צריך להיות מודאג אם אין לו אלרגיה לזה, לשאול את עצמו איך זה שהגוף שלו מסכים לקבל פסולת. זה בא כתוצאה מהתנהגות בהמית.
התזונה אמורה להתבסס על פירות וירקות, מזון כמה שיותר טבעי ושלא מעורבים בו הרוע והזוהמה של התאגידים.
&nbsp
-כן. אדם יכול להתקיים מפראנה בלבד. נדמה לי שריי מאור הוכיח את זה בתוכנית טלויזיה כלשהי בישראל, למרות שהוזהר ע"י רופא שהוא צפוי להינזק מזה. לא קרה לו שום דבר והוא עמד בניסיון. צריך להיות אדם רוחני בשביל זה אבל זה יותר מורכב, אין להסיק מכך שהוא בהכרח קדוש, כל דבר צריך לבוא בזמן שלו. אם הוא היה קדוש אני משער שהוא לא היה מעוניין להשתתף בתוכנית טלויזיה.

למעלה