מה אתם היתם עושים?

מה אתם היתם עושים?

את העניין של כריס וריהאנה כבר אנחנו מכירים נכון? כריס הכה את ריהאנה עד מצב שהיא זקוקה לניתוחים ולאישפוז. ולמרות זאת היא עוד איתו. "החבר של ריאהנה הסגיר את עצמו לתחנת המשטרה בלוס אנג'לס, לאחר שנחשד כי היכה אותה.השניים נעדרו מטקס פרסי הגראמי" . הכתבה:http://celebs.walla.co.il/?w=/3602/1432666 אתם היתם סולחים לאדם אם היה מכה אתכם? את,בתור אישה,הית סולחת לבן זוגך על שהכה אותך? מה אתם חושבים על הזדמנות שניה במצב כזה? האם אתם רואים לנכון צדק בכך שחברות רדיו מסויימות החרימו את תקליטיו? היתם מחמירים עם העונש המוטל על בראון כרגע או מקלים עליו? היתם מרחמים עליו לאור העובדה שהוא חושש לחייו? http://celebs.walla.co.il/?w=/3602/1441980 מה אתם היתם עושים?

אני הייתה נותנת לכריס הזדמנות

ובקשר לעוונש , הייתה מקלה עליו .. אבל רק אם זאת באמת פעם אחרונה לכל השיגעעון הזה שלו ..

אני בהלם. הזדמנות?!!

זה לא שהוא נפרד ממנה והם חזרו.. זה לא שהוא נתן לה סטירה או דחף אותה. [וגם על זה לא ניתנת הזדמנות!!] הוא הכה אותה עד זוב דם!!!!!!!! היא סתומה שהיא חוזרת אליו. ואני מאוד מקווה שדעתך תשתנה כדי לא להגיע למצב כזה גם.

yellow feather

New member
הגעתי מהראשי (דף הפורומים)

כך שאין לי שמץ מושג מי אלה כריס וריהנה, אבל בלי שום קשר למי הם, אני לא רואה שום סיבה להשאר עם מישהו שהרים יד, אפילו אם זה קרה "רק פעם אחת", כי יש אך ורק שני סוגי אנשים - אנשים שרואים באלימות פיתרון לגיטימי ואנשים שלא ינקטו באלימות בשום אופן, כך שככל שמדובר באלימות, אין "רק פעם אחת", יש רק "פעם ראשונה" ואני, אם חלילה היו מרביצים לי "רק" פעם אחת, הייתי מעדיפה לא להשאר בסביבה בשביל הפעם השניה. וכן, זה ראוי שיחרימו אותו, כי זה משדר לכל המעריצים שלו ושלה מסר חד משמעי של "לא לאלימות". חוץ מזה, מה? הפעם היא אושפזה ונזקקה לניתוחים, מה יהיה בפעם הבאה? היא תזדקק לקברן ולסתת מצבות? ועוד חוץ מזה, איך אפשר בכלל לאהוב מישהו שמפחדים ממנו? ואחרי הסיפור הזה, היא בטוח תפחד ממנו, כל אדם נורמלי היה מפחד, לא? המסכן חושש לחייו? LOL!!! והיא, לא חששה לחייה בזמן שהוא היכה אותה? הלוואי והמעריצים שלה (הבנתי שיש לה כאלה) יורידו לו את הביצים ויגישו לו אותן בצורת חביתה.

אם היא ממשיכה בקשרים איתו

אפילו שהיא מכירה את טבעו האלים הרי שמגיע לה

מזוכיזם זה מצב שבו לאדם יש סיפוק מסבל

אם זה כאב לעצמו ואם זה לאחרים. מצב שהוא מגיע לסיפוק מאוד גבוה מכאב. כמו חותכי הורידים למיניהם (לא למטרת התאבדות),ורוצחים סדרתיים מסויימים.

להכות מישהו זה משקף חוסר כבוד אליו

נקודה. אני לא היתי סולחת על זה,והיתי עוזבת את החבר אשר הכה אותי. ולו פעם אחת. חוץ מזה אם הוא הכה פעם אחת אז הוא לא יחשוב יותר מדי והוא יכול להכות שנית. כנ"ל גם לגבי בגידה שמאוד ברור שכריס בגד בה. בגלל זה כמו שכתבתי למעלה,נראה לי שהיא במצב ממש קשה והיא מושפעת מהרבה דברים שקורים,אנחנו לא יכולים לנחש בול מה עובר עליה.אבל אם היא היתה חזקה יותר היא לא היתה חוזרת אליו.

איך אינך מתבייש לומר זאת?

יש נשים שזהו אופיים,אתה לא יכול להבין בכלל כמה פחדים וחששות יכולים כנראה לעבור עליה אם היא תעזוב אותו,או כל סיבה אחרת שבגללה הם עוד יחד. יש נשים שלא עוזבות את בן זוגן בגלל פחדים,חששות,ועוד מליון ואחת סיבות. אני לא חושבת שמגיע לה,זה דבר נוראי להגיד. כנראה שעוד לא צפית בתמונות הקשות שלה.

redsnowhite

New member
Hell NO!! מה פתאום

על גבר שהיה מעז להכות אותי, לא משנה כמה אני אוהבת אותו, הייתי מגישה במהירות תלונה במשטרה ולעולם לא הייתי חושבת על לסלוח לו. כי אם זה קרה פעם אחת, זה יקרה שוב. לגביי, מספיק לי לעזוב אותו הרי אבל לגבי התלונה במשטרה, אם זה לא יקרה לי, זה יקרה לאחרת. גבר שמעז להכות אישה הוא גבר פחדן וגועלי והדבר האחרון שמגיע לו זה לסלוח לו, יש דברים שאסור לסלוח עליהם בתכלית האיסור! נכון שאנשים טועים, אבל זו טעות שאסור לעשות! היא אדיוטית שהיא חזרה אליו, עצוב לי על אחת הזמרות שאני הכי אוהבת ומקווה בשבילה שהיא תשכיל כמה שיותר מהר לעזוב אותו ולברוח משם.

היא סתומה. מאוד.

וסלחו לי כולכם אבל אם יכה אותה שוב ויותר מזה זו בעיה שלה... ואמרו כבר שהוא היה אלים כלפייה והיא חזרה אליו.עד שלא ירצח אותה לא תירגע. בנוגע להחרמת להיטיו מגיע לו. אהבתי אותו ואת שיריו מאוד עד הקטע הזה. את שיריו אני עדיין אוהבת אבל ששומעת סתם נגעלת ונזכרת במקרה שהיה קשה להאמין שאכן הוא הכה אותה.. היא בכלל לא צריכה לחזור אליו. אין סיבה שלא יכה אותה שוב. ויותר גרוע-שאבא שלה תומך בה....

למעלה