מה אתם חושבים על מיכאלה??

LiiMoRiT

New member
מה אתם חושבים על מיכאלה??

למה אני חושבת שהיא מתלהבת...לא יודעת להתלבש...ולא יודעת לדבר אנגלית בגרוש...ושהדמות שלה לא ממש שונה מהמציאות....

לולי51

New member
סתם...סנובית../images/Emo5.gif

את צודקת בהחלט היא סתם סנובית......והיא ממש אבל ממש דומה לדמות שלה בסדרה! לפי דעתי היא סתם מתלהבת מעצמה ומהגוף שלה................

>>>>

גם אני לא ממש מתה על הדמות של מיכאלה אבל הביקורות שאתם מעבירים פה על השחקנים עצמם ממש מגעילות!! אתם לא מכירים את מיכאלה במציאות וזה לא יפה מה שאתם אומרים עלייה!! נכון הדמות של טלי מעצבנת וגם אני שונאת אותה אבל מאיפה לכם שמיכאלה כזאת במציאות??

לולי51

New member
אני גם לא שונאת אותה

אני גם לא שונאת שונאת אותה אבל LiiMoRiT זאת שכתבה ת'הודעה היא כן מכירה אותה במציאות והיא אומרת שהיא כזאת

LiiMoRiT

New member
שמעווו

אני לא מכירה אותה שנים...אבל נראה לי שה20 דקות האלה הספיקו לי...אבל נגיד ככה...יש לי מלא חברות שמכירות אותה שש שנים (!!) וכל אחד שם שונא אותה...אז...

LiiMoRiT

New member
לא נראה לי ש...

מישו בכלל חושב אחרת....ומי שכן...שיקום!!

ללימורית

אם את מכירה אותה במציאות והיא מגעילה וסנובית במציאות אז זה כבר בעיה שלה לא?

LiiMoRiT

New member
בעיה שלה...

כן בעיה שלה שעשו עליה מלא פעמים חרם....בעיה שלה ששונאים אותה...מה אבל אסור לשאול אותכם מה אתם חושבים עליה?!?!?!

LiiMoRiT

New member
טוב תקשיבי

יש מצב שבשנה האחרונה היא השתנתה...או שפשוט...יצא לך להכיר אותה בדרך אחרת....אני רק אומרת על מה שאני יודעת...ומה שאני הכרתי...

LiiMoRiT

New member
חברות...לא...אבל

יצא לי לדבר איתה איזה 20 דקות אחרי טקס כולשו...אבל יש לי חברות שמכירות אותה יותר טוב ממני...

איזה מניאקיםםםםם

וואי אתם כאלה מניאקים אתם בכלל לא מכירים אותההההה היא משחקת בסדרה ילדה מגעילההההה היא לא באמת ככה במציאותתתתת פחחחחחחחחחח איך אני מגחגחת עליכם עכשיו טיפשים עלק מגעילה לא יודעת להתלבש.... תראו איזה מדהימה היא אז שתקו

לולי51

New member
אנחנו לא........

מניאקים פשוט לימור אומרת שהיא מכירה אותה וכל השכבה שלה שונאים אותה! לא אמרתי שזה נכון במאת האחוזים אבל זה גם לא נכון במאת האחוזים שהיא ילדה חמודה והכל

למעלה