מה אתם חושבים על מיכאלה??

אז

יכול להיות שהילדים בשכבה שלה מפגרים מה אני יגיד לך אני לא מכירה אותם אבל תחשבי מה שאת רוצה עליה אני גם לא מכירה אותה בחיים לא דיברתי איתה אבל היא נראית ילדה מלאךך וכל מי שאומר שהוא שונא אותה אז הוא בכלל לא יודע מי היא אזזזז הבנת חח

את מדברת אליי?

אם כן אז לא רבתי איתך ממי חח הכל בסדרררר אבל תאמת תחשבו על זה יעני היא ילדה רגילה וכמו שלכם ממש לא נעים לראות מלא אנשים בפורום כותבים עליכם דברים רעים גם לה לא ממש נעיםם

לולי51

New member
../images/Emo13.gifטוב....

לא רבנו אבל נשלים
???(למרות שיש לנו דעות אחרות)

חחח יאללה לולי שולם שולם

לעולם ברוגז ברוגז אף פעםםם!! כל אחד והדעה שלו ופה נגמר כל הריב המטומטמם הזה!!

sapir inbar

New member
../images/Emo70.gifיואו למה אתם מקנאים?!?!..יש המשך

מיכאלה היא בנאדם סבבה.... על בטוח חוצמזה היא כן יודעת להתלבש.. סתכלו עליה! וחוצמזה אם היא מגלמת מישי "רעה" זה ממש לא אומר שהיא ככה במציאות

Aviad1987

New member
טוב, הגיע הזמן להפסיק עם זה

כל ההתנפלות הזאת של הפורום כל מיכאלה כי היא לא נכנסת לפורום זה ממש לא לעניין. את הקנאה שלכם אתם יכולים להשאיר בצד שאתם נכנסים לפורום...ולא אין לי שום דבר נגדה או בעדה
אבל חלאס. זאת ההודעה המי יודע כמה שאת כותבת כאן על אותו נושא, אפשר להפסיק כאן ועכשיו, תודה.

טוב תראי...

זה שהיא לא נכנסה לפה, לא אומר שהיא באמת כמו בסדרה
תחשבי, אולי היא עסוקה
לדעתי זה בכלל לא יפה לשפוט אוה לפי הדמות... כהיא תכנס, אתם תראו מה זה סנובית.... ובכלל, מלבישים אותה בסדרה, לא שהיא בוחרת לבד את הבגדים
איזה מרושעים אתם...

LiiMoRiT

New member
טוב קיצררר

כל אחד שיחשוב מה שבבא לו...לא היינו אמורים בכלל לריב על זה...אז נגמור את זה פה??

לולי51

New member
דייייייי!!!../images/Emo128.gif

יש כאלו שחושבים שמיכאלה היא סנובית ויש כאלו שיחשבו שחושבים שהיא חמודה והכול.............. בזה נסגר העינין הזה!!!

Dark Witch

New member
wtf?

אוקיי. אז ממה שכמה אנשים רשמו פה אני מסיקה שאתם מושפעים יותר מידי מהסדרה...
טלי היא הסנובית שתופסת מעצמה, לא מיכאלה. אין לכם שום זכות ללכלך עליה ולהשמיץ אותה, כי אתם לא מכירים אותה!

Refael30

New member
חשה ...

מה את "חשה" ? איזה מין מילה חמודה .. "חשה!" מה את חשה היסטוריונית ?!

למעלה