מה אתם חושבים על מיכאלה??

LiiMoRiT

New member
כולם פה אומרים

אתם לא מכירים...אבל חשבתם שאולי יש ילדים שכן מכירים?? עזבו אותי...כי אני באמת הכרתי אותה הכירות קצרה....אבל חברות שלי למדו איתה 6 שנים...

על מיכאלה....

אתם אומרים כל מיני דברים על מיכאלה (וגם בדרך כלל דברים רעים) וכאילו על האופי שלה-אבל מישהו באמת מכיר אותה?! אתם באמת יודעים בטוח בטוח אם האופי שלה הוא זהה לא של הדמות בסידרה... וחוץ מזה דיברתם על האנגלית שלה שהיא גרועה -אל תשכחו את זה שהיוצרים של הסידרה אמרו לה להגיד את כל הדברים הללו-אז תאשימו אותם... זה לא שאני אוהבת את מיכאלה-אני בכלל לא מכירה אותה!! אבל לפי דעתי צריך להגן על הכבוד שלה אם היא לא באמת כמו שאתם אמרתם שהיא!!

keton13

New member
אכן מפגרים

תבינו,אף אחד פה לא בונה לעצמו דמות לפי איך שהוא רוצה תקלטו את זה כבר DAMMIT

Ben LeVi 232

New member
מסכים ../images/Emo45.gif יישר כח!

אבל למה לא לשרשר?

לא יודעת מה לחשוב...

כי כאילו בסידרה אני לא סובלת אותה היא שוויצרית שחצנית והכל אבל לא יצא לי לדבר איתה במציאות היא לא מתחברת לפרום ולא כלום אז לא יודעת מה לחשוב אליה...

noa789

New member
אני חושבת כמוך מאמי

אני חושבת כמוך מאז שהיא הייתה קטנה ושיחקה בשמש שנאתי אותה ולו לא מתוך קנאה בגלל שיש בה משו מעצבן שאני לא יודעת להגדיר וגם בפרסומת של הנמר שהיא עשתה לפוקס קידס אבל עובדה שגם בשמש נתנו לה תפקיד של ביצ'ית אז מה 2 במאית ייתנו לה תפקיד כזה למה?? בגלל שהיא מוציאה את האישיות שלה החוצה שזו אישיות כמו בסדרה והם כנראה ראו פשוט שהתפקיד הזה הוא בול עליה אני לא מכירה אותה אישית אבל אני חושבת שהיא קצת סנובית , שוויצרית ומתלהבת אדם הירש ה-

noam666

New member
איזה חצופה את...

את בטוח לא מכירה אותה וחוץ מזה תני לי סיבות למה היא סנובית מגעילה ובלה בלה בלה אני חושבת שזו ממש חוצפה להשמיץ אותה ככה בגלל התפקיד!!!!!!! אני דווקא אוהבת את התפקיד הוא מאוד רחוק מרוב המציאות! וזה שהיא לא שולחת הודעות לא אומר שהיא סנובית!

למעלה