מה בפינה
כדורגל

אאאממממ כדורגל

כן, בארץ ראיתי יותר ... פה כמעט ולא רואה בכלל.
למרות שמבינה את המשחק, הוא פשוט לא מעניין אותי מספיק.
הרבה מאוד משחקים נגמרים בלא כלום. שעה וחצי 20 (השוערים בכלל לא זזים) שחקנים רצים אחרי הכדור ועושים הצגות שלא היו מביישות שחקנים מובילים בהוליווד.
בעלי עוקב בהחלט, ראה את רוב המשחקים. הוא אוהב כדורגל, וזה גם חלק מהעבודה שלו

לא אוהדים קבוצה מסויימת.
הילדים לא רואים, האמצעי קצת הביע התעניינות אבל לא זכור לי שראה אפילו משחק אחד בשלמותו. הצעיר בכלל לא, וכך גם הבת.
לגבי הרצון שזה ייגמר? וואלה, לא כלכך משנה לי. כי במשפחה שלנו, זה כל פעם משהו אחר, אז אם לא מונדיאל, יהיה כדורסל, ואם לא כדורסל יהיה פוטבול ...חחח (העונה מתחילה חודש הבא).
אין לי אישית בעיה עם זה, אנחנו משפחה שאוהבת מאוד ספורט (ושניים מהילדים עוסקים בזה באופן תחרותי).

לא אני ולא בעלי

עוקבים לא מרצון כי כולם מדברים על זה, אבל לא ממש מתעמקים.
&nbsp
אישית, לא מבינה מה הכיף בלצפות בחבורה של אנשים שרצים אחרי כדור, אבל כל אחד שיעשה מה שטוב לו

KallaGLP

New member
בני השני מכור לכדורגל. צופה ומשחק.

בעלי לפעמים מצטרף אליו לצפייה בשביל הסולידריות ונהנה גם לצפות במשחקים בהשתתפותו, אך אינו חובב כדורגל בפני עצמו. אני אישית משתעממת מכדורגל ואין לי רצון וסבלנות אליו. תרומתי היא שבמשך שניםהתחלקתי עם בעלי בלהסיע את בני לחוגים ולמשחקים, כולל לעיתים להישאר ולצפות/להמתין עד לסיום המשחק. עכשיו הוא קיבל רישיון נהיגה, מה שפוטר אותי מהעניין סופית, אבל עדיין אני מרגישה שתרמתי מספיק בתחום במשך השנים.

למעלה