מה דעתכם????

shi ra

New member
אכן, ועכשיו שאלה, בחור אף פעם ...

אף פעם לא בגדת???

שירה תשובה

לא לא לא , לא בגדתי ולא אבגוד בשום דבר אף פעם בחיים אלה הם הערכים שלי, את יודעת יש עדיין אנשים שמאמינים בערכים במצפון וכו´

shi ra

New member
רק עכשיו קראתי ואהבתי...

אני דווקא מאמינה בערכים ומוסר ותקשורת בין בני זוג ובכלל ... מניחה שאם נקטת בצד הפרידה כנראה שבאמת לא הייתה אפשרות לתקן, מאחלת לך אושר!

pumic

New member
בגידה זה לא מחלה

זה דרך עולם לדעתי זה ממש לא נורא לבגוד. בני האדם לא בנויים להיות עם בן זוג כל החיים זה לא הגיוני. זה לא נורא לעשות סקס אם משהו אחר מחוץ לנשואים ואני מדבר/ת על סקס וזהו. מה שחשוב בחיי הנשואים זה האהבה והאכפתיות אחד מהשני, להיות חבר של בן/ת הזוג, סקס זה סקס ואין לו שום קשר לאהבה לדעתי בגידה זה בסדר גמור ואין לזה שום קשר שכולם בוגדים. ובשביל הפרוטוקול עוד קצת נתונים לסטטיסטיקה: כ - 10% מהילדים אצל הזוגות הנשואים בעולם אינם שייכים לאבא כלומר האישה שכבה עם גבר אחר מחוץ לנשואים והילד שיך לו (היה בערוץ 8 לפני מספר שבועות)מה דעדכם על זה?

מזל שאת במיעוט!

וזה באמת מזל.........בגלל אנשים שחושבים כמוך משפחות נהרסות... איך תהיה ההרגשה שלך...כשבעלך יעשה סקס עם אחרת ויחזור אליך ויעשה סקס גם איתך? הרי האהבה לא נשארת לעד...לא????????? תקראי שוב את מה שכתבת....לא נראה לי שתסכימי עם עצמך! או שראית זוגיות בילדות שלא היתה ממש זוגיות או שאת לא יודעת בדיוק מה זה....אנשים כן נועדו לחיות עם אותו בן זוג ....ועל אהבה משמרים...אי אפשר לצפות לא לעשות כלום ושהיא תשאר...צריך לדעת לשמר אותה...צריך להכניס ריגושים...שינויים כדי להשאר יחדיו ולהמשיך לאהוב...מזכרונות של עבר אי אפשר לעשות זאת. והסטטיסטיקה.....הכל שטויות! במיוחד בטלויזיה...וגם אם כן...את בינהם? ויש טעויות...ויש גם דברים מכוונים...אבל זה רק 10%..מה לגבי השאר? בגידה זה דבר גרוע...וחבל שאת חושבת אחרת...אבל כל אחד ודעותיו שלו. וברוכה הבאה.... מקסימושששששששששששש

shi ra

New member
אוי אלוהים ישמור../images/Emo31.gif

מאיפה הוצאת את הדיעות האלו??? מי שרוצה לבגוד שלא יהיה במערכת יחסים זוגית, אני לא אומרת שחייבים לחיות יחד לנצח אבל כל עוד את בקשר מונגמי תתמקדי בבן זוגך ואם מתחשק לך להשתגל עם כל העולם, תיפרדי, ותהיי ציפור דרור חופשיה וחרמנית... למה לבגוד באמון של אדם שאוהב אותך?????????

shi ra

New member
טוב,אז ככה..

ראשית, מקסימה שכמוך, שאלת המון שאלות בנושאים מאוד מעניינים בבת אחת, אנסה לענות על כולן, ברשותך לא לפי הסדר: א. גבר פרוד בעיני הוא בדיוק כמו גבר נשוי, אבל זה בעיניי, לכל מצב וסיטואציה יש נסיבות ואם הבחורה מתאהבת למרות כל נורות האזהרה, שתבדוק, אבל עם היד על הדופק, עד כמה רצינית הפרידה. ב. גבר נשוי, נגד, נורות אזהרה אדומות ומהבהבות, קודם כל : מה ששנוא עליך אל תעשי לחברותיך, איך היית מגיבה אם הייתה מגיעה מישהי וכובשת בסערה את בעלך האהוב, לא היית מאושרת מזה אה??? ומה לגבי הרגש, כשהוא הולך ממך לאחר ערב נפלא שאת רוצה לסיימו חבוקה בזרועותיו, הוא הולך לישון בזרועות אחרת, שהיא במקרה אשתו החוקית, לא כיף גדול, מותיר חור שחור ענק בבטן. ג. פערי גיל, בעיניי, אישית לגמרי, חסרי משמעות, הכרתי בחיי כל כך הרבה בחורים או יותר נכון גברים בוגרים שהתובנות שלהם על החיים היו ברמת הגן ולעומתם בחורים צעירים יחסית, 5 ואפילו יותר שנים מתחתיי שהפתיעו אותי בבגרות ובבשלות הנפשית שלהם, אך כמובן שקיים גם ההיפך, לא ניתן לעשות הכללות, לכן אני מאמינה בלהכיר את האדם , את המהות, את השאיפות והרצונות, זה לא שאני ממליצה לבחורה בת 30 לרוץ וליצור קשר עמוק עם בן 21 , כי רוב הסיכויים שלשניהם שאיפות שונות ומטרות אחרות לגבי העתיד הקרוב וכמובן שזה לכשעצמו אינו בסיס לקשר טוב, אבל יתכן גם שאותה בת 30 וסיבותיה עימה לא ששה להתמסד עדיין ויהיה לה נעים להכנס למערכת יחסים עם בחור בן 21 שיש לו בוודאי המון להציע אם שמים בצד את השעון הביולוגי המתקתק... אבל שוב, הכל טוב ויפה על מסך המחשב, רגשות של בני אדם הם דבר שמאוד קשה להבין ולנתח וכל אחד יעשה הטוב בעיניו, ואם חברתך בדיעה צלולה החליטה להכנס לקשר עם אדם נשוי (אני מאמינה שהיא מודעת לחסרונות ) תוך הסתכלות רק על היתרונות: פינוק, פינוק ושוב פינוק לדעתי, שיבושם לה העיקר שיהיה לה נעים ושתהיה שלמה עם עצמה ותשמור על מבט מפוקח קדימה, לילה טוב! שירה.

שירה, אז ככה

לגבי סעיף א. ידוע לי שלא מעט גברים, במיוחד באינטרנט מזדהים כגברים פרודים למרות שבפועל הם נשואים שמחפשים זיון (סליחה על המילה, לא זוכר אם היא מותרת בפורום זה). יש צורך לבדוק בציציות לגבי אותו אדם, בכל מקרה אם זה אדם פרוד (אמיתי) יכול להיות שהוא עדיין לא התגבר רגשית וצריך לקחת את זה בחשבון. שוב טכנית פרוד הוא עדיין נשוי מבחינה רשמית ואולי גם רגשית, אבל אל לפסול על הסף. נ.ב - אם תשימי לב לכרטיס שלי רשום בו שאני פרוד, אני חי מחוץ לבית כבר חצי שנה, מחכה לגמור את התהליך הרשמי, אז מה זה אומר עלי ? פסול או אולי אפשרי ,כי גם אנשים פרודים רוצים להתקדם הלאה את יודעת. וחבל שבגלל כמה מתחזים אולי תפספסי או מישהי אחרת את "האחד"

בחור רגיל...אתחיל מזה......

שאאחל לך ברוך הבא והצלחה כאן אצלנו בפורום... שנית....אני מאוד מסכימה איתך...אין לשלול ולפסול אף אחד כיוון שכל עוד איננו יודעים בוודאות אם הוא אמיתי (כמו שאמרת) או לא...חבל לפספס את "האחד".... ובהחלט גם פרוד/ה הוא אדם וצריך להתקדם ורוצה למצוא את החלק השני של חייו ...שיהיה גם החלק האחרון והטוב ביותר. לגבי המטען שפרוד נושא עימו........זאת בעיה! היות וכשמתחילים קשר חדש הפרוד מגיע עם מטען...הוא יכול לעשות נזק ולא לסייע בזוגיות...צריך לדעת לשים דברים בצד....כמובן לא לחזור על אותן הטעויות....לדבר על הטעויות שקרו וכך למנוע אותן מלכתחילה....ולדעת שזוגיות היא הרבה מעבר לסתם משהו...כמו שלדוגמא כאשר ילד נולד לבני זוג......כל תשומת הלב ניתנת לילד...איפה האישה? איפה הגבר? זהו??????? אין בינהם יותר תשומת לב כמו שהיתה קודם? לדעתי בזוגיות ...כאן מתחילה הבעיה אבל זה כבר לדיון בפעם אחרת... בכל מקרה...אסיים ואומר שלגבי מטען...ברור שהוא או היא מגיעים עם מטען אבל יש לקחת ולהניח אותו בצד!!!!! אסור להכנס שוב למערכת יחסים עם משהו מהמערכת הקודמת. ולגבי השאר......אני בהחלט מסכימה איתך. ברוך הבא מקסימושששששששששש

shi ra

New member
בחור רגיל תתפלא או לא אבל ציפיתי

לתגובה ממך, לאור קריאת ההודעות, הבנתי פחות או יותר איפה אתה עומד מבחינת הסטטוס וכמו שאמרתי בכללי אני נגד!!! כי יש הרבה תחמנים, אבל בכל כלל ... ואני מניחה שבמקרה שלך אתה פרוד לחלוטין פיזית ונפשית אחרת לא היית מתקומם אז לא נותר לי אלא לאחל לך אהבה והרבה, יום נפלא!

יפעת*

New member
אדם נשוי..

1. להכנס לקשר מחייב או לא עם אדם נשוי, זה אומר כמה דברים א. בריחה מהאפשרות שבאמת תהיה לי מערכת יחסים אמיתית עם אדם פנוי. ב. הידיעה, שאני מספר 2 שזה תמיד יבוא רק מהצד שלו ( כי כשהוא בבית, אי אפשר להתקשר וכו´...)כך שרק הוא שולט בקשר, ואת בעצם נספח. ג.אולי את חיה באשליה שיום אחד הוא יעזוב למענך.... 2. אדם פרוד,זה לא כמו אדם נשוי, הוא לקח את האחריות ועשה את הצעד של עזיבה, פרידה, וכל השאר זה הליך פורמלי. מעבר לזה, תלוי באדם עצמו, אם הוא באמת בשל ושלם עם התהליך. 3. פער גילאים: כבר שמעתי על הרבה אנשים שאומרים שגיל זה סתם מספר כרונולוגי, ויכול להיות אדם מבוגר ילדותי מאוד, או אדם צעיר ובוגר מאוד. יש בזה משהו, אבל בכל זאת, אם נתיחס לצעירים שבחבורה, עדיין יש פער בנסיון חיים, כך שמאוד תלויה רמת הפער. החשיבה קדימה על מה יהיה כשהוא יהיה בן 50 ואני בת 60 (או ההפך) היא בעיניי לא משמעותית, כיוון שאין ביטוח בזוגיות, וכל אדם יכול לקרוס או להשאר בריא כמו שור, גם בגיל מבוגר.

לחברה של מקסססייייי !

לגבי הבחורה ממה בדיוק היא התיאשה הרי ממילא אין מי שיאהב אותה ואם כן מדוע להפסיק לחפש ובו בזמן להנות ואם היא התייאשה מלחפש בגלל הגיל או מפני שחפשה המון זמן ולא מצאה אם היא תרים ידיים הרבה זה לא יעזור לה היא צריכה לדבוק במטרה וסביר להניח שלבסוף תמצא ובתנאי שלא תחפש מה שלא מתאים לה {רמז} וכמו שלא הולכים לחפש דגים בים המלח כך ושהיא תחפש במקומות נכונים ובכלל זה האנטרנט {ולא סתם זה נקרא רשת כי עם רשת אפשר לתפוס הרבה דגים} ואולי כדאי מאד שתפשפש בעצמה ותבדוק טוב מה הסיבה כי לכל תוצאה יש משוואה וברגע שהיא תדע מהי המשוואה היא תדע לתקן ותגיע לתוצאה טובה יותר אז היא נמצאת כרגע עם אדם נשוי לאיזה קשר היא מעוניינת להגיע איתו אם לשם הנאה בלבד שיבושם לו ולה גם יחד אבל אם היא מצפה שיום אחד הוא יהיה שלה היא צריכה לברר איתו אם דבר כזה יהיה במשך הזמןועד אז שתמשיך להנות ולגבי ניצול איזה ניצול כשם שהוא מנצל אותה היא מנצלת אותו זה הדדי ואין כאן ניצול כלל לגבי אם זה בריא או לא אם הנשוי יוצא איתה ולא בסתר ובידיעת אשתו בריא מאד ולגביה כל זמן שהיא לא חפצה בחתונה וילדים אין בזה רע אבל אם היא מעוניינת בחתונה וילדים אז שתתחיל לחפש בצורה רצינית ואם היא מעוניינת בילד ללא חתונה אולי הנשוי יכול לארגן לה ואפילו ללא מחוייבות אבל ללא במרמה {וזהו נושא אחר} לגבי פערי גילים באופן כללי כזה בגיל הממוצע 30 אז גם 10 שנים למעלה או למטה לא ישנו אבל בגלאי 20 ו 50 נראה לי קצת ? ובכלל צריך לדעת שבדברים של יחסים בין אישה לגבר ולא משנה איזה יחסים הכל אנדיוידואלי ומשתנה מאדם אחד למשנהו וכל אחד מכיר את עצמו ויודע מה מתאים לו לגבי אדם פרוד אני מנוע מלהגיב

זה לא טוב בכלל?

נתחיל בכך: אישה שהולכת עם אשת איש, זו לפי ההלכה פגיעה בפרנסה שלה, ויש עוד אומרים כי יכול לפגוע גם בו ובה, בריאות וחס וחלילה גם למוות. נתחיל בו, גבר נשוי לפי ההלכה יכול לתת בראש כמה שהוא רוצה. אבל לאישה יש יותר עברות לפי ההלכה, לצאת ולשכב עם גבר אשר שייך לאישה אחרת ובעוד ביודעין זה חבל"ז. עכשיו אני יוסיף מהמקורות שלי על המוות שבא עם זה......

דודו21

New member
לפי ההלכה הגונב מגנב פתור

בבית המישפט העונש כפול לפי ההלכה אסור לגבר לעבור בין שתי נשים אני מוכן כל היום לעבור בין אלף נשים ובמיוחד בחוף הים

למעלה