מה דעתכם????

דודו21

New member
גם אני אומר היתה מתה

היות וכך סיפרו לי חברים חחח אם אני לא טועה זו את

ב י נ ג ו !!!

וילון מס´ 3 יפתחחחחחחחחחחחח

וואלה הייתי עונה לך על השטויות...

ומאחר ואינני נוהג לדבר על דת והלכה לא אצא מגידרי גם הפעם ועל זה נאמר : גם אויל מחריש חכם יחשב !

מקסי יש לך עוד חברות כאלו..שרלילות.

שאולי נראות קצת יותר טוב ?
אם כן נסדר אותה לאדם רגיל

tsipi35

New member
שלום לכולם - הוזמנתי לפה ע"י דודו21

אז זה אומר שניה ממש חדשה (ג´דידה וירוקה) פה...אז קבלת פנים חמה תתקבל בברכה... ולשאלתך maxima ושמנה@ - והרי תשובתי: 1. חברתך צריכה קודם כל ללמוד לאהוב את עצמה ולהתאהב בעצמה. נראה לי שהבטחון העצמי שלה ירוד לחלוטין. מה זאת אומרת היא לא מוצאת?? היא כנראה עדיין לא מצאה את עצמה בעצמה אז שלא תצפה שגברים יתאהבו בה. נשים בעלות בטחון עצמי שמכירות בערך עצמן מקרינות את זה החוצה, אנשים נוטים להתקרב לאנשים שמקרינים בטחון, הצלחה, עוצמה, אושר....וכד´. מדוע היא צריכה בכלל להתפשר? 2. מוכנה לצאת לארוחת ערב ובתמורה מחזירה סקס?? לא ברור לי העניין לחלוטין (היא מוכרת את עצמה ממש בזול). 3. קשר עם אדם נשוי יכול להיות מאוד נחמד אבל לא לטווח ארוך - אין לה על מה לבנות ושלא תפתח ציפיות וכנ"ל לגבי פרוד (מה זה פרוד? לא צריכה להיות בכלל מילה כזו בלקסיקון. או שהוא: רווק/נשוי/גרוש/אלמן אין משהו אחר מעבר לזה. מי שאומר שהוא פרוד סתם מחרטט לה במוח. 4. לגבי פערי גילים - ברגע שקיימת אהבה אמיתית פערי הגיל מתגמדים כמו גם : צבע עור ועיניים, לאום, נטיות פולטיות, מצב כלכלי וכדומה.

ברוכה הבאה חמודה....../images/Emo13.gif

יש הרבה צדק במה שאת אומרת...זה כל כך מורכב.. היא כן אוהבת את עצמה רק שפשוט לא מוצאת אהבה וזה כבר המון שנים.. היום אכניס אותה לקרוא או מחר את כל התגובות... לא תמיד זה עוזר כשאני אומרת
תודה..

דודו21

New member
ברוכה הבאה לפורום הקטן ויפה

לידיעת כווווווווווווווווולם ציפי, מלאה בהצעות יעול אוהבת לעזור לכל דורש משיבה על כל שאלה התשובות שלה במקום ובזמן הנכון אישה חרוצה, לא מפונקת עובדת קשה, דואגת שלא יחסר דבר וחצי דבר לה ולבני משפחת הבית שלה תמיד פתוח ויש עוד הרבה, דף לא יספיק אני אישית מצדיע לה דודו

כל הכבוד לציפי וברוכה הבאה../images/Emo140.gif

וגם לדודו שהביא אותה. ולעינייננו: אני חושבת שהכל נאמר. פגיעה צפויה מראש. לא משנה כמה נעים וטוב לה, השאר נמצא בזמן שאול. מגיעה לה זוגיות ואהבה אמיתית (מי כמוני יודעת וכמו רבים שקשה להמתין לאהבה ונמאס להיות לבד, אך עם גבר נשוי? - היא פשוט מכה את עצמה ואני מאד מצטערת לשמוע על כך). מאחלת לה שתכיר משהו עם פתח, לפחות, ליותר. פרוד גם קשה, פתח למשהו רציני מאד קטן, אך בכל זאת אולי ישנו. לא דיברתי על עניין המוסריות של פרוק המשפחה. הכל ידוע ולא שמה עצמי כשופטת.

new sol

New member
ציפי שלום

וברוכה בצל הבית הזה נשמעת כמו אשת צבא, האמנם?

טל-יה

New member
שלום אני גם חדשה כאן

והוזמנתי על ידי דודי וציפי לכאן.. תגוביות אחוריי זה.. אקרא אתרשם ואגיב.... צריך כרטיס מועדון????

למעלה