מה קורה איתי? האם אני באמת מתקדם לאיפשהו? מה אני עושה עם החיים שלי?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דרך אגב יש מוטיב בולט שחוזר בכל התמונות שאתה מפרסם
בכל התמונות שאני מפרסם? לא ממש.

אני מעלה תמונות משלוש סוגים כלליים, שאולי ניתן למצוא מוטיבים בולטים בכל סוג בנפרד.

הסוג הראשון והנפוץ ביותר הוא תמונות של דמויות שאמורות להיות ייצוג של עצמי, ולכן על-פי רוב מדובר בבחורים צעירים, לפעמים ילדים, נאי מראה, בלונדיניים, בהירי עיניים, לבושים בהידור, ולעיתים כתר לראשם. אבל לפעמים מדובר גם באריות, מיניונים, נשיאים אמריקאים, גברים מבוגרים ואנשים שדווקא פחות חולקים איתי דמיון פיזי או אחר, אבל עדיין מצאתי בהם תכונה בולטת שלי שבגללה "שווה" להעלות את התמונה כייצוג של עצמי למרות חוסר דמיון בדברים אחרים. לדוגמה התמונה של שרשור זה היא כזאת. קודם כל זה ציור, הוא בכלל ג'ינג'י, הוא לבוש בגדים פשוטים, והוא אינו מלך. לא תמונה טיפוסית של מישהו שאמור להיות דימוי טיפוסי שלו, אבל הוא פשוט עומד שם עם מבט מהורהר בעיניים ואמרתי, כן, כן, זה דווקא יתאים. דרך אגב, זה גם אמור להיות התפסן בשדה השיפון, הולדן קולפילד :)

הסוג השני והשני הנפוץ ביותר זה תמונות "ענייניות". מדובר בתמונות של הודעות של גולשים או כתבות מהאינטרנט או תמונות של אנשים ובאופן כללי תמונות של דברים שקשורים לנושא הדיון ושתורמות תרומה ממשית, כשצריך להוכיח משהו או להזכיר משהו לשם הדיון או להראות משהו לשם העזר החזותי.

הסוג השלישי והכי פחות נפוץ זה תמונות של דברים שאני רוצה. מכוניות, בתים, וחפצים שונים.
מאחר שאיני פסיכולוג וגם לא מאמין בתחום הזה אני לא כותב מה הוא .
כל הכבוד. יש פה אנשים בלי בגרות שחושבים שהם דוקטורים עם שלושה תארים ומחלקים אבחנות לאנשים בגלל גישה לדוקטור גוגל, כאשר דוקטור גוגל בעצמו הוא לא דוקטור אמיתי, אז הם דוקטורים כי הם נסמכים עליו? 😂

ולפעמים אפילו לא זה? 😂

עדיף שיישבו ;)

אנחנו יודעים עפ"י תגובותיו שהוא לא מתקדם לשום מקום, אלא רק הולך ברוורס, כי מה מה שאפשרי בגיל צעיר לא מקובל בגיל בוגר יותר.
הוא הולך בנתיב סטנדרטי למדי של להיות פסיכולוג,למרות כל ההצהרות הבומבסטיות.

דיברגנט חדש

Well-known member
אשרי המאמין :)
בציונים הנמוכים שלו באוניברסיטה הכי פשוט נחשבת, הוא לא יכול להיות פסיכולוג קליני וגם לא קליני, גם אם אתעלם מכל הקטע האינפנטילי שלו.
אני לא יודע אם אתה עושה את זה מטפשות או מאי הכרת המטרייה האקדמית.

אשרי המאמין :)
בציונים הנמוכים שלו באוניברסיטה הכי פשוט נחשבת, הוא לא יכול להיות פסיכולוג קליני וגם לא קליני, גם אם אתעלם מכל הקטע האינפנטילי שלו.
אני לא יודע אם אתה עושה את זה מטפשות או מאי הכרת המטרייה האקדמית.
מעניין אם זה נכון מה שאתה אומר זה יכניס אותו לבעיה,

לוותר על פסיכולוגיה אלא אם יעשה איזה עבודות או איזה קשקוש שידרשו ממנו בשביל לעבור את הסף(ז"א יצליח לשכנע את הממונים

בגלל שהוא לבן מוצלח וכד' עד שתתפוצץ מזעם),

ללמוד בחו"ל ואז לעזוב את חיק המשפחה המפנק,

אולי ללמוד תואר שני במכללה.

משום מה בהיגיון שלי תואר שני במכללה אמור להיות קשה יותר מאוניברסיטה פתוחה כי שם מדובר בכיתה וירטואלית

רוב הזמן.

אבל כולם יודעים שמכללה זה סה"כ תביא כסף תקבל תואר - בטח במדעי הדשא.

אולי לעשות תואר בפסיכולוג לא קליני.

דיברגנט חדש

Well-known member
מעניין אם זה נכון מה שאתה אומר זה יכניס אותו לבעיה,

לוותר על פסיכולוגיה אלא אם יעשה איזה עבודות או איזה קשקוש שידרשו ממנו בשביל לעבור את הסף(ז"א יצליח לשכנע את הממונים

בגלל שהוא לבן מוצלח וכד' עד שתתפוצץ מזעם),

ללמוד בחו"ל ואז לעזוב את חיק המשפחה המפנק,

אולי ללמוד תואר שני במכללה.

משום מה בהיגיון שלי תואר שני במכללה אמור להיות קשה יותר מאוניברסיטה פתוחה כי שם מדובר בכיתה וירטואלית

רוב הזמן.

אבל כולם יודעים שמכללה זה סה"כ תביא כסף תקבל תואר - בטח במדעי הדשא.

אולי לעשות תואר בפסיכולוג לא קליני.

למה אתה מביש את עצמך וכותב שטויות ע"ג שטויות? ("יצליח לשכנע את הממונים בגלל שהוא לבן מוצלח וכד'")
יאללה, תמשיך להתכתב עם עצמך או עמו, מצא מין את מינו |נחמה|

על השטויות שלך לגבי מכללה, לא אטרח להגיב ואם בכל זאת, אתה רוצה תגובה, לך לתגובות של הנרי ;)

למה אתה מביש את עצמך וכותב שטויות ע"ג שטויות? ("יצליח לשכנע את הממונים בגלל שהוא לבן מוצלח וכד'")
יאללה, תמשיך להתכתב עם עצמך או עמו, מצא מין את מינו |נחמה|

על השטויות שלך לגבי מכללה, לא אטרח להגיב ואם בכל זאת, אתה רוצה תגובה, לך לתגובות של הנרי ;)
אוקי,אם אתה כזה חכם תגיד לי מה הוא יעשה שהציון שלו לא יהיה גבוה מספיק.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מעניין אם זה נכון מה שאתה אומר
זה לא נכון מה שהוא אומר. אין לו מושג על מה הוא מדבר או איך הדברים האלו עובדים. כפי מה שהסברתי לו בתגובה אליו, תגובה 10 בשרשור זה, בעמוד השני, בניגוד למה שנדמה לו, הוא לא אקדמאי אמיתי, הוא לא מכיר את המטרייה האקדמית, ואין לו מושג איך הדברים האלו עובדים. אתה מוזמן ללכת לעמוד השני ולקרוא, כי הוא עצמו לא קרא על-מנת להגן על עצמו מפני האמת הקשה, ונשאר בבורותו, המבורכת מבחינתו, המאפשרת לו לשמור על ביטחונו העצמי שאינו במקומו.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
מר מומחוי, על מנת להיות פסיכולוג צריך להצטיין בתואר הראשון על מנת להתקבל למגמה הקלינית בתארים מתקדמים.
לא שמת לב עד כמה המח"פ משגל בינה בנושא חוסר ההגינות לגבי הציונים שהוא מקבל. הוא בינוני מינוס במכללה. יש לו סיכוי ממש שואף לאפסי להתקבל למגמה קלינית בארץ. אולי גם ישבור להורים שלו את חשבון הבנק והם יסכימו לממן אותו בחו"ל.

דיברגנט חדש

Well-known member
מר מומחוי, על מנת להיות פסיכולוג צריך להצטיין בתואר הראשון על מנת להתקבל למגמה הקלינית בתארים מתקדמים.
לא שמת לב עד כמה המח"פ משגל בינה בנושא חוסר ההגינות לגבי הציונים שהוא מקבל. הוא בינוני מינוס במכללה. יש לו סיכוי ממש שואף לאפסי להתקבל למגמה קלינית בארץ. אולי גם ישבור להורים שלו את חשבון הבנק והם יסכימו לממן אותו בחו"ל.
שכחת שהוא אינפנטיל חסר תועלת? הוא לא יוכל להסתדר לבד בחו"ל.

נערך לאחרונה ב:
למעלה