מה קורה בפסגות?

משקיע88

Well-known member
זה היה בכיס הקטן של המטבעות. כתבתי מלכתחילה שהכנסתי כמות מינימלית כדי שאהיה בעל מניות רשום.

בורסה 2008

Well-known member
חחחחחחחחחחחח רק דיברנו על הזבל הזה וההודעות שלהם. בור ללא תחתית. כמה שהיא נראית זולה היא תמיד תביא לך הפתעה שתהפוך אותה לזולה יותר.
מן הסתם יום יבוא וזה יהיה התחתית, אבל זה יכול להיות כאן וגם יכול להיות עשרות אחוזים למטה מכאן.

בורסה 2008

Well-known member
אגב, בואו נפרגן גם על הודעה טובה בפסגות: לא אושר המענק המיוחד למר יניב בנדר!
אמנם 88% מהמצביעים הצביעו בעד לאשר, אך מתוך בעלי ההצבעה שאינם בעלי עניין אישי 99% התנגדו.
פסגות עוד יכולה להחליט לתת את המענק בכל זאת על אפם וחמתם של בעלי המניות המסכנים, אך עדיין אפשר לסווג את ההודעה הזאת כחיובית ולצאת לחגוג.

THE_ENDLESS

Active member
אגב, בואו נפרגן גם על הודעה טובה בפסגות: לא אושר המענק המיוחד למר יניב בנדר!
אמנם 88% מהמצביעים הצביעו בעד לאשר, אך מתוך בעלי ההצבעה שאינם בעלי עניין אישי 99% התנגדו.
פסגות עוד יכולה להחליט לתת את המענק בכל זאת על אפם וחמתם של בעלי המניות המסכנים, אך עדיין אפשר לסווג את ההודעה הזאת כחיובית ולצאת לחגוג.
חחחחחחחח מה יש לפרגן עוד כמה ימים תקבל הודעה במאיה שהדירקטוריון עשה overrulling והעביר את זה למרות ההצבעה.

בורסה 2008

Well-known member
ציינתי שפסגות עוד יכולה להפוך את ההחלטה הזאת, אבל אם ההצבעה הזאת הורידה אפילו ב-1% את הסיכוי שהמענק יאושר, הרי שזאת אחת ההודעות החיוביות ביותר שאני זוכר בפסגות בשנים האחרונות :)

THE_ENDLESS

Active member
ציינתי שפסגות עוד יכולה להפוך את ההחלטה הזאת, אבל אם ההצבעה הזאת הורידה אפילו ב-1% את הסיכוי שהמענק יאושר, הרי שזאת אחת ההודעות החיוביות ביותר שאני זוכר בפסגות בשנים האחרונות :)
אני אוהב את זה שהגעת לשלב הזה בו הודעה חסרת משמעות היא טובה.
המניה הזאת היא ללא ספק בית קברות ואם הייתי יכול הייתי קונס את בנדר וצים בסכום דומה למענק.

בורסה 2008

Well-known member
אגב, אין לי יותר מדי טענות לבנדר. הוא הגיע כשהעגלה כבר היתה בבוץ, ניסה לחלץ ללא הצלחה והשכר שלו היה רק באופציות כך שמבחינתו מה אכפת לו לבקש מענק?
הבעיה שלי היא עם רני צים שעשה כל טעות אפשרית בדרך ומנסה לעקוץ את המיעוט דרך עסקאות עושק

Reem88

Well-known member

סיום התקשרות בהבנות לרכ' מניות חב' רובוטיקה בטחונית, אין בכוונת הצדדים להמשיך לנהל מו"מ​

משקיע88

Well-known member
העוקץ נראה מתוכנן מראש. בחברת רני צים הצליחו להכניס את בית הזהב בעד 25% מהמניות.

בורסה 2008

Well-known member
הזבל הזה שנקרא פסגות לא נרגע. אני באמת מחפש כבר תקופה נקודת כניסה פה, אבל עוד לא מרגיש בנח. התזמז החזוי מסתמך יותר מדי על גביה מתיק האשראי של החברה וזה לא משהו שאני מוכן לסמוך עליו כרגע

משקיע88

Well-known member
הבעיה בפסגות לדעתי שלא ברור בכלל לאן החברה הולכת. לכאורה יש כאן שלד בורסאי בהתהוות, ואז השיקול העיקרי הוא המחיר יחסית למזומן. אבל מסתבר שתהליך ההנזלה איננו ודאי. אוסף ההודעות וביטולי העסקאות לכאורה מנסה לשבור שיא גינס.

בורסה 2008

Well-known member
הבעיה בפסגות לדעתי שלא ברור בכלל לאן החברה הולכת. לכאורה יש כאן שלד בורסאי בהתהוות, ואז השיקול העיקרי הוא המחיר יחסית למזומן. אבל מסתבר שתהליך ההנזלה איננו ודאי. אוסף ההודעות וביטולי העסקאות לכאורה מנסה לשבור שיא גינס.
הכל מרגיש פישי בחברה הזאת, אבל בסוף אני מסתכל על שווי לעומת צפי למזומן. אם אני ארגיש שתהיה פה הזדמנות אז אכנס. אם תבוא עסקה כלשהי שתשנה את הכיוון, אני מניח שהשוק יחשוב שהיא לפחות מגלמת את שווי המזומן+סיכוי כלשהו, לפחות בשלב הראשוני.

THE_ENDLESS

Active member
הכל מרגיש פישי בחברה הזאת, אבל בסוף אני מסתכל על שווי לעומת צפי למזומן. אם אני ארגיש שתהיה פה הזדמנות אז אכנס. אם תבוא עסקה כלשהי שתשנה את הכיוון, אני מניח שהשוק יחשוב שהיא לפחות מגלמת את שווי המזומן+סיכוי כלשהו, לפחות בשלב הראשוני.
כל פעם שחשבתי ככה ונכנסתי לחברה הזאת גיליתי שזה פשוט בור, לא הייתי ממהר להיכנס שוב במיוחד אחרי הדוח האחרון שהם הוציאו.

למעלה